Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by FrancescoCheb
Zdravim,mam win10 verzi na Lumii 1320. Ohledne pripojeni FB pratel se nic nedeje,to same nemohu pridat jakehokoliv pritele. Sice mam najeto zatim cca 2000km a nahlaseno 12 udalosti,ale melo by to jit,nebo se mylim?
FrancescoCheb
Posts: 1
Send a message

Post by frenk3333
Všade sa píše ináč... tak otázka môžem celé sídlisko označiť obydlie/domov?
Alebo to je zakázané?
frenk3333
Area Manager
Area Manager
Posts: 182
Has thanked: 24 times
Send a message

Post by frenk3333
pvo11 wrote:
frenk3333 wrote:Všade sa píše ináč... tak otázka môžem celé sídlisko označiť obydlie/domov?
Alebo to je zakázané?
Spíš je otázka k čemu to bude dobré. Možná jsem ale jen nepochopil, co chceš vlastně nakreslit.
Něco jako "sídlisko Petržalka" v Bratislavě? To určitě ne.

No preto sa informujem či si niekto naháňa body takýmto spôsobom
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ilter=true
frenk3333
Area Manager
Area Manager
Posts: 182
Has thanked: 24 times
Send a message

Post by frenkfil
Mám dotaz kesbírání dat o rychlosti na segmentu, princip mě je jasný. Vrtá mě ale hlavou jedna věc. Když v editoru není možnost nastavit max. rychlost(nebo jsem slepý ? ), a učí se to samo. Pak se může stát že pár lidí projede úsekem kde je limit 20/obytná zona apod. mnohem rychleji. Pak waze tam naviguje protože správně uzná že je to rychlejší cesta. Tak si říkám že by se hodilo mít možnost na úsek nastavit max. rychlost a waze by případné rychlejší projezdy do statistik počítalo jen jako tu max. rychlost. Došel jsme na tuto otázku tak že jsem si všimnul jak mě waze chce tahat po ulici s omezením(na které většina lidí tam asi kašle), já to ale projel 2x jak se má, a druhý den už mě tahalo lepší cestou :) Je možno někde hlásit nápady/požadavky na vylepšení ? :)
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Tak bylo to tady https://www.waze.com/livemap?zoom=&lat= ... n=18.25905 jel jsem ze slepeho konce Korunni směrem k Mariankohorské, a táhlo mě to přes tu část Korunni, kde je 20, obytna zona a retardery misto co nejdrive doleva na Premyslovcu. Pote co jsem tu korunni projel jak se má, už taha na přemyslovců doleva přes E. Fialy. Jinak já teda myslím že pokud třeba kvůli čekáni na odbočení, se čas podleze tak je naprosto správně že mě waze pošle korunní, furt lepší jet 20 než 10 km/h(a potěší to třeba i paní spojku). Rychlost na Korunní ale nesmí být zkreslena řidiči-h*vady aby to fungovalo, proto můj nápad :)
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Jasně, neřešme konkrétní situaci, mě to napadlo při čtení funkce algoritmu na routing. To co jsem na začátku popisoval mě prostě přišlo jako jeho teoreticky slabší místo, které by šlo elegantně řešit. :)
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Já už jej tam dal, musíš na stránku zpět. Dole :)

EDIT: tak sorry to nebylo z rezimu edit, takhle už snad správně https://www.waze.com/editor/?lon=18.259 ... 98&env=row
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Jasně to já chápu, mě šlo o to že pokud tam 400 z 500 wazerů pojede 50, 70 místo 20kmh tak to tam bude navigovat. Což by můj návrh nepočítat do statistiky wazery, kteří nedodržují předpisy(překračující max rychlost segmentu např. o 10kmh) vyřešil. :)
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Ano, proto jsem se ptal kde se kupí návrhy na vylepšení. Čím vice lidí je bude prudit tím dříve to udělají. :D
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by frenkfil
Ahoj a vítej mezi wazery :)

Dej navigovat, a jak je Doma, vlevo je ikonka "i" v kolecku. Drz na tom chvili prst a pust, otevre se menu a dam dej Odstranit. Pak v menu Navigovat budes mit u Doma opet - pro pridani klepnete, a zbytek uz asi znas :)
frenkfil
Posts: 18
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message