Post Reply

Jak dlouho trvá týden ve Waze

Post by VetchyKmet
Možná blbý dotaz, ale snad nebudu kamenován:

Mám Waze 16. den a používám jej denně, i když nškteré dny ujedu např jen 15-20 km /do práce, z práce/ a prakticky denně aktualizuji čerpačky, kolem kterých projíždím.
Přesto mi Waze nenabízí body "za 4 dny v týdnu".

Ne, že byvh na body nějak bazíroval - nemám možnost "honit kilometry" - ale přeci jen, když mi to nepřipisuje, tak za dotaz nic....
Dnes mi asi naskočily body za několik dnů, pač jsem jaksi moc poskočil v pořadí, a nevím za co...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times

POSTER_ID:16936694

1

Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by vitj
Tonny0584 wrote:
K čerpacím stanicím:
Jsem správcem několika kategorii na http://www.poi.cz, kde mám přesná dta o benzinkách Albert, a prodávaném sortimentu. Pokud se najde někdo, kdo má oprávnění a možnost to na waze zkontrolovat, jde o 23 benzinek v ČR...
Na čerpací stanice máme tento seznam:


Mužeš se podívat jestli tam jsou všechny Alberty zapsané a přes permalink je zkontrolovat. Pokud najdeš jakýkoli problém a nebudeš mít práva editovat, dej vědět, opravím to. Pozor, můžou být v seznamu a mapě i pod jiným jménem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Tonny0584 wrote: Nechci odbočovat z tematu, ale WAZE se mi líbí, komunita na tom maká, a i když se mi stále nedaří zadat opravu panelové spojky Očovská v Hodoníně /respektive v ediroru je to už OK, ale v aplikaci ne/ jsem tak nějak spokojen...
A vůbec mi nevadí, že týden je ve waze poněkud delší :-) :-) :-)
Do aplikace se upravy v editoru nedostavaji online, ale v davkach. Na status.waze.com jsou videt updaty, ke kteremu datu a hodine je mapa aktualni. Pokud jsi zadaval opravu pozdeji, tak je potreba pockat na dalsi update. Posli permalink at se muzu podivat jestli je oprava OK.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by VetchyKmet
Vracím se k tematu:
Zatím nemám pro své tvrzení důkaz, ale domnívám se, že týden ve Waze trvá sice týden, tedy 168 hodin, ale problém je od kdy do kdy...
Já se registroval v úterý odpoledne, a zatím vždy v pondělí a úterý jsem měl největší "plus" body, zato ve ve středu jsem byl vždy v mínusu.
Domnívám se, že v mém případě se body za týden počítají od "úterý do úterý", do stavu se promítnou ve středu a tím je vysvětleno, proč se mi body načítají tak, jak se načítají.,...
Možná se mýlím, ale takto se mi to zatím jeví...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
vitj wrote:
Tonny0584 wrote: Nechci odbočovat z tematu, ale WAZE se mi líbí, komunita na tom maká, a i když se mi stále nedaří zadat opravu panelové spojky Očovská v Hodoníně /respektive v ediroru je to už OK, ale v aplikaci ne/ jsem tak nějak spokojen...
A vůbec mi nevadí, že týden je ve waze poněkud delší :-) :-) :-)
Do aplikace se upravy v editoru nedostavaji online, ale v davkach. Na status.waze.com jsou videt updaty, ke kteremu datu a hodine je mapa aktualni. Pokud jsi zadaval opravu pozdeji, tak je potreba pockat na dalsi update. Posli permalink at se muzu podivat jestli je oprava OK.
https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=17 ... n=17.13544

V mapě se to jeví OK, v alikaci je to zeleně tečkované.... Jde sice o provizorní, ale léta používanou spojku, protože ve směru "od města" je to defacto příjezd do sídliště.
Omlouvám se, ale v tomTo tematu mi to přijde offtopic, a děkuji všem o snahu pomoci začátečníkovi s waze.

K čerpacím stanicím:
Jsem správcem několika kategorii na http://www.poi.cz, kde mám přesná dta o benzinkách Albert, a prodávaném sortimentu. Pokud se najde někdo, kdo má oprávnění a možnost to na waze zkontrolovat, jde o 23 benzinek v ČR...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
No, zkusme to tak nějak posunout
- nejde až tak o ty body, i když je to prvek, který hlavně zpočátku dost motivuje.
Já vidím cíl spíše v tom, že by měla být nejen mapa v pořádku, ale i "to ostatní".
Když už aplikace ty body dává, mělo by to "nějak" fungovat.
Mám dost zkušeností s TOMTOM, kde jsem svého času "bojoval" za kvalitnější službu LIVE dopravní zpravodajství a musím říci, že Waze má toto dost ošetřeno. Např. HAVLBROD, oprava průtahu městem, Waze hlásila pomalou jízdu, byla tam....
TOM TOM LIVE, který byl 10 cm vedle taktně nehlásil nic....
Nechci odbočovat z tematu, ale WAZE se mi líbí, komunita na tom maká, a i když se mi stále nedaří zadat opravu panelové spojky Očovská v Hodoníně /respektive v ediroru je to už OK, ale v aplikaci ne/ jsem tak nějak spokojen...
A vůbec mi nevadí, že týden je ve waze poněkud delší :-) :-) :-)
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by Rst193
asi to funguje.... cakam bonbonieru :D

In reply to your inquiry "didn't receive candy"

All of your candies are open and you collected all of them.

I checked it in our system.

You will get the points in a few days because we have a delay.

Best Regards,

Natali
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
ma5jkl wrote:Ani to netrvalo dlho.
Dear ma5jkl

In reply to your inquiry "achievements won't unlock"

I opened this candy for you.

You will see it in a few days.

Best Regards,

Natali
EDIT: A cestou z prace som ho uz aj zobral.
skusil som sa poucit a napisal som tiez, cukricek som uz nevidel 100 rokov :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by porubcan
Bingo. Na to som už aj zabudol. U mňa to bolo tiež tak.

Sent from my HTC One using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester