Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Zirland
HP530 wrote:Poradíte jak udělat mimourovňovou křižovatku
Dej nějaký odkaz a koukneme se na to. Teoreticky v tom nevidím žádný problém... po Praze máme takových křižovatek spousty.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Radujte se, veselte se. Následuje opravený kód pro mapové služby!!

Google Maps:

Code: Select all

javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://maps.google.com/maps?q='+center_lonlat.lat+','+center_lonlat.lon+'&z='+ (g_cartouche.map.zoom+12));})();
Mapy.cz

Code: Select all

javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr=' +center_lonlat.lat + 'N ' + center_lonlat.lon + 'E&omp=ophoto');})();
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Mapy.cz prošly updatem, následuje opravený kód pro editační odkaz (vámi oblíbený):

Code: Select all

javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr=' +center_lonlat.lat + '°N, ' + center_lonlat.lon + '°E&omp=ophoto');})();
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Hlavne ze jsem mu tu adresu dvakrat psal spravne :)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
marekhajn wrote:Když tak poprosím area managery, aby na to v mezičase mrkli, jestli je to v pohodě.
Můžeš mi dát permalink na tu oblast kde jsi editoval? Já myslím že to bude v pohodě, jsi určitě šikovný kluk, ale tak se ti na to podívám :)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Vítej na mapě. Určitě budeme rádi, když nám pomůžeš s mapováním.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
rimmercz wrote:tak cekam az se mi to objevi, nebo mi poslou link na mail
...
sraz uzivatelu Twitteru/Foursquare
Vítej na mapě :) Počítej, že se ti ty cesty objeví tak za dva dny. Link ti žádný na mail nepošlou, to se tam sice píše od začátku, ale nikdy to nefungovalo, to oni jenom tak klamou tělem.

Na Ovasraz z Prahy určitě nepřijedu, ale jsem si jist, že ViKos tam bude, pokaždé tam chodí.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
fdlask wrote: ... connect roads vrátí mi to červeně No permission. Přitom do vzdálenosti 1 míle bych to měl moci editovat ne?
Ano, do vzdálenosti 1 mi by to mělo jít. Pošli odkaz na to místo, kde máš problém, koukneme se na to.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
jaba_cz wrote:Co mám udělat aby se to do live map promítlo?

To fakt stačí tak málo, aby se člověk dostal do TOP 3% ?
Do livemap se to promítne samo po nějakém čase, dřív to byl tak den dva, poslední dobou to servery nějak nestíhají.

Dostat se na 19 000 pozici je snadné, ale čím jsi výše, tím složitější je to boj. :D
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Vikos wrote:Mám takový dotaz, zaznamenali jste nárůst uživatelů Waze ve vašem městě/ oblasti?

nenapadá vás způsob, jak takové lidi kontaktovat?
No v Praze jako by se s uživateli roztrhl šourek. Hodně taky anonymních bez pingu. Nenapadá mě co s nima.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"