Dej nějaký odkaz a koukneme se na to. Teoreticky v tom nevidím žádný problém... po Praze máme takových křižovatek spousty.HP530 wrote:Poradíte jak udělat mimourovňovou křižovatku
"The Wazebrity"
Radujte se, veselte se. Následuje opravený kód pro mapové služby!!
Google Maps:
Mapy.cz
Google Maps:
Code: Select all
javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://maps.google.com/maps?q='+center_lonlat.lat+','+center_lonlat.lon+'&z='+ (g_cartouche.map.zoom+12));})();
Code: Select all
javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr=' +center_lonlat.lat + 'N ' + center_lonlat.lon + 'E&omp=ophoto');})();
"The Wazebrity"
Mapy.cz prošly updatem, následuje opravený kód pro editační odkaz (vámi oblíbený):
Code: Select all
javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr=' +center_lonlat.lat + '°N, ' + center_lonlat.lon + '°E&omp=ophoto');})();
"The Wazebrity"
Hlavne ze jsem mu tu adresu dvakrat psal spravne
"The Wazebrity"
Můžeš mi dát permalink na tu oblast kde jsi editoval? Já myslím že to bude v pohodě, jsi určitě šikovný kluk, ale tak se ti na to podívámmarekhajn wrote:Když tak poprosím area managery, aby na to v mezičase mrkli, jestli je to v pohodě.
"The Wazebrity"
Vítej na mapě. Určitě budeme rádi, když nám pomůžeš s mapováním.
"The Wazebrity"
Vítej na mapě Počítej, že se ti ty cesty objeví tak za dva dny. Link ti žádný na mail nepošlou, to se tam sice píše od začátku, ale nikdy to nefungovalo, to oni jenom tak klamou tělem.rimmercz wrote:tak cekam az se mi to objevi, nebo mi poslou link na mail
...
sraz uzivatelu Twitteru/Foursquare
Na Ovasraz z Prahy určitě nepřijedu, ale jsem si jist, že ViKos tam bude, pokaždé tam chodí.
"The Wazebrity"
Ano, do vzdálenosti 1 mi by to mělo jít. Pošli odkaz na to místo, kde máš problém, koukneme se na to.fdlask wrote: ... connect roads vrátí mi to červeně No permission. Přitom do vzdálenosti 1 míle bych to měl moci editovat ne?
"The Wazebrity"
Do livemap se to promítne samo po nějakém čase, dřív to byl tak den dva, poslední dobou to servery nějak nestíhají.jaba_cz wrote:Co mám udělat aby se to do live map promítlo?
To fakt stačí tak málo, aby se člověk dostal do TOP 3% ?
Dostat se na 19 000 pozici je snadné, ale čím jsi výše, tím složitější je to boj.
"The Wazebrity"
No v Praze jako by se s uživateli roztrhl šourek. Hodně taky anonymních bez pingu. Nenapadá mě co s nima.Vikos wrote:Mám takový dotaz, zaznamenali jste nárůst uživatelů Waze ve vašem městě/ oblasti?
nenapadá vás způsob, jak takové lidi kontaktovat?
"The Wazebrity"
Re: Waze in Czech Republic