Post Reply

Situacia sa zlepsila/zhorsila/zlepsila/zhorsila ...

Post by ma5jkl
Ahojte,

Dnes sa mi stalo ze waze kazdu chvilu hlasilo situaciu sa zlepsila/zhorsila. Behom 20 minut asi 9 krat. Screeny. Netusite co to malo znamenat?
Jednemu kolegovi to robilo uz vcera cestou z PD do BA asi 15 krat, mne dnes zo SA do BA 9 krat a iny kolega dnes PK do BA tiez niekolko krat. Spolocny menovatel je D1 od SC.

Medzi 2. a 3. screenom neubehlo ani 5 sekund (odpocet z 2. ani nestihol dobehnut). Este aj vidno chybu na 3. screene kde pise ze pridem skor so zelenym pozadim ale text je "Premavka sa zhustila".
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times

POSTER_ID:16806214

1

Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by foxitrot
Dnes 16:25-16:45 som pozoroval trasy BA-Rača - Ružinov. Opakovane som si dával zobraziť alternatívy. Dve trasy "cez mesto" sa podľa zápch pohybovali v rozmedzí 20-23 minút, ale trasa cez D1 bola buď 20 alebo 13! minút - čo je ledva možné v noci.

Možno to súvisí s tými červeno/zelenými hláseniami?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by ma5jkl
Trasa rovnaka stale po D1. Ked meni trasu tak vacsinou naskoci prepocitavanie (taky sedy obdlznik s wazikom co chodi dookola). Teraz to bolo vyslovene ako keby stracal a ziskaval informacie o zapche. Inak podla pocitu, spravny odhad bol podla mna ten "neskorsi".
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dnes to bolo len 4 krat, hoci odhady sa menili o 18 !!! minut. No dnes nastastie platil ten "skorsi" cas.

Sent from my HTC One using Tapatalk
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Mozno nepodstatne ale bol som na obchvate pri avione asi o 7.30. Zastal som v zapche tak som nahlasil. Cesta zcervenala. Priemerka padla na 36. Pohli sma sa vsetci o par metrov rychlostou max do 20kmh a zrazu cesta opat zozltla a pisala priemerku 65. Je mi jasne ze u mna v klientovi moze ukazovat inak ako v klientovi v aute vedla ale mozno tieto zmeny maju nejaku suvislost.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
U mna rovnako az o 20+ minut, tak nejdem davat znova screeny. Hadam iba jeden, kde si waze myslelo ze aj upravilo trasu no realne sa nic v routingu nezmenilo (okrem eta)[attachment=-1]uploadfromtaptalk1402038269131.jpg[/attachment]

Sent from my HTC One using Tapatalk
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by maxoTNS
Me to spravilo dnes viac krat na trase Lipany - Levoča
maxoTNS
Posts: 342
Has thanked: 118 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Prestigio Multipad 8.0i3G (Android 4.2.2)
Lenovo K920 (Android 5.0.2)
Waze beta - AM Levoča, Spišská Nová Ves, Poprad a okolie
[L4] Local Champs [Monster] https://www.wazer.sk

https://www.wazer.sk/wp-content/uploads ... zerskm.png

Post by paaulo23
Ja zase na D1 brno praha - obrovska zapcha, 35 min kolona. Klient to registroval, sesta bola tmava bordova, rychlost 15 km za hod skutocna 3km za hod a statie. Plno reportov o kolone. To by bolo vsetko ok ale klieny vobec neaktualizoval ETA. Ani po restarte. Teda ETA aktualizoval len neaktualizoval dlzku cestovania. Furt som mal 1hod 53 min. Len ETA postupne pridaval. A mohlo to naist obchadzku cez brno a nic. .. :)

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by Pajdoom
Dnes na trase KE -> MI, mi to cca 10 krat zmenilo prichod. Raz +5min, raz -5min .... na trase nic mimoriadne nebolo ... v minulosti som toto ešte na tejto trase nevidel ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by petk0
a trasu ti nezmenilo? mne toto spravilo pri buracke na R1xD1 a poslalo okolo cez dediny. pekne som odbocil a o par metrov skor, ako koncila stojata kolona.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2