Vaja joonistada ning ühendada nii sisseminev kui väljatulev lõik E263 ja Aia tänava vahel:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
181301337 lõigu parandasin ära, 184140255 peaks väljasõit vaid paremale olema, sissesõit sinna (Peterburi teelt) vaid parempöördega. Seal on nüüd üleliigse segmendi tõttu ühendamata Katusepapi tee, ma selle pöördeid ei tea, kuid sealt otse parklateele kindlasti ei saa (aerofotolt ka näha).zCougar wrote:vaata üle, kas pöörded said õiged
Ma ei tea kas tema kustutas, kuid keegi seda igatahes tegi. Nüüd on veel vaid ühendama lõigud alles.zCougar wrote:Saatsin talle PMi. Loodetavasti kustutab ise maha. Vaatame sellele mõne päeva pärast uuesti otsa.
See oli ilmselt minu poolt kogemata lukustatud. Tegin lahti ja liitsin sellega ka väikse tänavalõigu, mida märkasin.Telempe wrote:Ramp lukus. Hoida kas kogu ristmik lukus või kogu ristmik lahti.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... =184156948
Käisin peaaegu terve [129] läbi ja lisasin nimed kõikjale, kus puudu. Panin oma level 3-ga lukku ka.kriimsilm wrote:Korras. Kogu [129] tegin lahti sest seal on vaja nimed korda teha ja mul hetkel pole mahti seda teha. Kui kõik korras, siis võib uuesti lukustada.
Ma olen ise ka ühesuunaliste lõikude puhul kõveralt ühendanud, ei olnud mõelnudki selle lahenduse vastu. Muidu hea mõte, kuid ingliskeelne wiki ütleb, et enam kui nelja ühenduse puhul öeldakse ikkagi suundade asemel väljasõitude numbreid ( http://world.waze.com/wiki/index.php/Ro ... structions ). Kuid võib-olla loetakse siinkohal vaid väljaminevaid ühendusi?zCougar wrote:Oeh, ma just eelmine nädal tegin selle korda aga ju siis zajetsile läks hinge see, et need lõigud sirgeks vedasin. Tekitasin sinna olukorra, kus navi annaks pöörded exitite asemele sest ringi kõik harud on ilusti 90° nurga all. Neid lehtreid pole mitte mingit mõtet tekitada. Kaardil seda niikuinii ei näe. Ega ei jäägi muud üle kui kõike lukustada, mis on natukenegi aerofotost erinev
See käis https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =184105080 kohta? Seal oli kas UR või Map Problem (ei mäleta enam, kumb), seepärast joonistasin selle sinna. Arvatavasti Map Problem, kuna Waze kipub neid ikka tekitama ka aegunud GPS radade järgi. Ma pole sealt ise enam tükk aega läbi sõitnud, nii polnud teadlik, et see lõik on eemaldatud. Aga kui seda enam seal pole, siis palun eemalda see. Mingist hetkest enam ei tohiks Waze ka enam karjuda, et lõik on puudu.Telempe wrote:Miks seda tagasipööret on vaatamata korduvale kustutamisele vaja pidevalt kaardile suruda? Seda teelõiku ei ole seal olemas ega tule ka.markosu wrote:Ühendada lukus teega:
...
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =184105080
https://world.waze.com/editor/?
...
Re: Lukus teed