Post Reply

Mapování bez internetu

Post by Zirland
Ahoj všichni,
mám takovou otázečku, jestli náhodou nebudete někdo vědět. Je možno provádět mapování i bez přístupu na internet? Mám tím na mysli zejména válcování nových cest a požírání (potvrzování) již existujících. Jde to nějak offline?

Proč se na to ptám ... chystám se vyrazit za hranice a z pochopitelných důvodů mám v iphonu nastaveno "zakázat přenos dat při roamingu". Jsem tedy s fungováním omezen pouze k Rozvadovu a pak smůla, nebo můžu zjistit, kde udělali soudruzi z kapitalistické ciziny chybu?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times

POSTER_ID:125125

1

Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
No ono to nebude tak jednoduchý asi... Rozhodně pošlu data před Rozvadovem, protože budu v zahraničí 4 dny a to jsem si jist, že neudržim waze zapnutý v kuse. Podle mně je bez internetu zásadní problém v tom, že si to nemá jak načíst live map, takže waze neví jestli má požírat existující nebo válcovat novou... a jestli by se rozhodl radši pro jistotu válcovat nad existujícíma cestama, tak mně asi kolegové z německa, francie a belgie přizabijou.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by ynternet
Zdravim... som tu novy, cize info len zhanam :]

Ale moja skusenost z Androida je, ze som dnes vacloval znamu cestu, bez pripojenia na internet... a miesto valcovania mi ostalo ulozene a zvyraznene inou farbou.

Vypnutie, zapnutie telefonu a preinstalovanie samotneho WAZE neovplyvnilo ulozene data. Stale mam vyznacenu tu cestu, kde bolo zapnute valcovanie...

Akurat.. zatial nemam ziadne body za jazdu. Ani vceajsiu, ani dnesnu.

Uvidime casom :]
ynternet
Posts: 1
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:
Stormer wrote:
grafik wrote:Spravil som dnes taký experiment že som vyvalcoval kus cesty bez pripojenia do internetu. Potom som vypol waze. Neskôr spustil aj s internetom tak uvidím do dvoch dní či sa mi to objavilo v archíve.
Tohle mi pri ceste do zahranici nefungovalo.. uvidime jestli se to potvrdi ;)
Teraz sa mi ta trasa zobrazila takze to funguje :)
Zajimave... ja takhle planoval cestu z Vidne, ale neobjevila se.. ale je dobre, ze tobe jo.. treba to je nova funkce ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:Spravil som dnes taký experiment že som vyvalcoval kus cesty bez pripojenia do internetu. Potom som vypol waze. Neskôr spustil aj s internetom tak uvidím do dvoch dní či sa mi to objavilo v archíve.
Tohle mi pri ceste do zahranici nefungovalo.. uvidime jestli se to potvrdi ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message