Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Mapování bez internetu

Post by Zirland
Ahoj všichni,
mám takovou otázečku, jestli náhodou nebudete někdo vědět. Je možno provádět mapování i bez přístupu na internet? Mám tím na mysli zejména válcování nových cest a požírání (potvrzování) již existujících. Jde to nějak offline?

Proč se na to ptám ... chystám se vyrazit za hranice a z pochopitelných důvodů mám v iphonu nastaveno "zakázat přenos dat při roamingu". Jsem tedy s fungováním omezen pouze k Rozvadovu a pak smůla, nebo můžu zjistit, kde udělali soudruzi z kapitalistické ciziny chybu?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times

POSTER_ID:125125

1

Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
No ono to nebude tak jednoduchý asi... Rozhodně pošlu data před Rozvadovem, protože budu v zahraničí 4 dny a to jsem si jist, že neudržim waze zapnutý v kuse. Podle mně je bez internetu zásadní problém v tom, že si to nemá jak načíst live map, takže waze neví jestli má požírat existující nebo válcovat novou... a jestli by se rozhodl radši pro jistotu válcovat nad existujícíma cestama, tak mně asi kolegové z německa, francie a belgie přizabijou.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by ynternet
Zdravim... som tu novy, cize info len zhanam :]

Ale moja skusenost z Androida je, ze som dnes vacloval znamu cestu, bez pripojenia na internet... a miesto valcovania mi ostalo ulozene a zvyraznene inou farbou.

Vypnutie, zapnutie telefonu a preinstalovanie samotneho WAZE neovplyvnilo ulozene data. Stale mam vyznacenu tu cestu, kde bolo zapnute valcovanie...

Akurat.. zatial nemam ziadne body za jazdu. Ani vceajsiu, ani dnesnu.

Uvidime casom :]
ynternet
Posts: 1
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:
Stormer wrote:
grafik wrote:Spravil som dnes taký experiment že som vyvalcoval kus cesty bez pripojenia do internetu. Potom som vypol waze. Neskôr spustil aj s internetom tak uvidím do dvoch dní či sa mi to objavilo v archíve.
Tohle mi pri ceste do zahranici nefungovalo.. uvidime jestli se to potvrdi ;)
Teraz sa mi ta trasa zobrazila takze to funguje :)
Zajimave... ja takhle planoval cestu z Vidne, ale neobjevila se.. ale je dobre, ze tobe jo.. treba to je nova funkce ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:Spravil som dnes taký experiment že som vyvalcoval kus cesty bez pripojenia do internetu. Potom som vypol waze. Neskôr spustil aj s internetom tak uvidím do dvoch dní či sa mi to objavilo v archíve.
Tohle mi pri ceste do zahranici nefungovalo.. uvidime jestli se to potvrdi ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message