Post Reply

Android a iOS klient 3.8.0.0

Post by komichal
Tak koukám, že je venku verze 3.8.0.0.
Ani na anglickém fóru nenacházím seznam změn. Takže se zdá, že byla přidána jen navigace podle kalendáře.
Na první pohled to vypadá, že diakritika stále blbne, že v CZ se nestihlo přeložit tunu textu a že appka vyžaduje mrtě oprávnění, co před tím nevyžadovala. Well done.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times

POSTER_ID:872432

1

Send a message
Last edited by GinBook on Thu Jun 19, 2014 10:47 am, edited 1 time in total.
Reason: přejmenován nadpis

Post by Kebb01
vitj wrote:Nekde jsem to zahlédl, ale už nevím, kde. Do schématu stačí přidat těchto pár řádků a železnice jsou viditelné:
Railroads.Class: Road
Railroads.Color: #888888
Railroads.Color1: #faf7ef
Railroads.Color2: #faf7ef
Railroads.Declutter: 1500
Railroads.Delta1: -3
Railroads.Delta2: -3
Railroads.Thickness: 3

Úpravu map na androidu hledejte zde: /waze/skins/default/day/8

Barvičky atd. jsou z default schématu, úpravou parametrů by se grafika mohla vylepšit.
aha! Tím by se snad nějak dalo udělat, aby trať byla černobílá jako v každé správné mapě, nebo ne? :-\

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:Přišel den "D" - překlopení železnic ala chodníky na železnice.
Další věc je, jak to udělat s "Úrovněmi" nyní je máme -5 a to je tunel.
Možná jsem puntičkář, ale zacházel bych se železnicí stejně jako se silnicemi, tzn. defaultně bych je dával na "Povrch" a měnil výšku jenom podle křížení:
1) přejezd - stejná úroveň jako křížená silnice
2) nadjezd - úroveň o jedna vyšší než nadjížděné silnice
3) podjezd - úroveň o jedna menší než křížená silnice (tady bych zvedl silnici, ať se koleje nezavrtají pod zem)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by karlik-svk
TheMaroS wrote:Ponuka Vam aktualizaciu Waze aj na androide 4.4.3 ? Mne ho na Nexus 10 oznacuje ako nekompatibilnu appku a neumoznuje aktualizaciu. Ale ta povodna verzia Waze vyzera ze funguje OK.
Mne tiez ukazuje na Nexus 7 2012 ze neni kompatibilna. Ale v zariadeni stale je stara verzia.
karlik-svk
Area Manager
Area Manager
Posts: 62
Has thanked: 3 times
Send a message
@Nexus 5 @Kia Soul 2009
V prípade chýb v meste Skalica a okolia ma kontaktujte cez PM.

Post by juritko
foxitrot wrote:
branjo28 wrote:Dnes tento pri Auparku, BA: "Po (800m, 200m, 0m)na kruhovom objazde..." a nic. Len nedokoncena veta :roll:
Supportom potvrdena chyba, ktora bola v niekolkych beta verziach uz minimalne dva mesiace.
toto je celkom vtipne, nefungovalo to v niekolkych betach, dokonca ste to niekomu pri potulkach po slovensku aj odprezentovali, naruzivo sa toho tusim ujali a nakoniec lalaho, posrane hlasove povely prejdu so sudruzskym schvalenim do ostrej verzie? klobuk dole :)
Este jedna drobnost, s aktualizaciou z poslednej bety na 3.8.0 som zacal mat problem s GPS signalom, v navigacii je to bez problemov, info o nedostupnom GPS signale sa tam neobjavuje, ale pri hlaseniach, teda ked chcem nieco nahlasit alebo napr. updatnut cenu benzinu, tak zbadam benzinku, priblizim sa k bezinke, prejdem okolo a nakoniec ju aj stratim aj zo spatakov. No a zo siestich pokusov dostanem obvykle sestkrat len dryst, ze tam, kde sa prave nachadzam nie je ziaden GPS signal a mam to skusit vonku :)
Nevsimol si toho este niekto nahodou? chcel som sa vratit k bete, no 3.8 mi nechce dovolit downgrade a odinstalovat a potom setupovat sa mi nechce :)
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by jirys
Dnes se mi WAZE aktualizovalo na verzi 3.8.1

ještě jsem nezkoušel :D
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2


Post by Glipko
ja som sice historiu stratil, ale nove uklada
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by GinBook
bebebrumik wrote:V nové betě konečně fungují hlášky na kruháči. Zkoušel jste někdo?
Ano. Zkousel. Funguji.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
1) Odstranit nejde.
2) Zkoušel jsem a aniž bych musel mačkat čárku nebo tečku, mi krásně zapíše 369 a samo si to doplní 36,9.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message