Kétirányú.Watt25 wrote: Tehát az út létezik ebben a formában. És valóban kétirányú?
96 napja Wingman16 hibabejelentést tett itt:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT
Nem az én területem( AM: azaSilaS), de én szerkesztettem rajta.
Missing exit van megadva, de nem értem mi hiányzik.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT
Nem az én területem( AM: azaSilaS), de én szerkesztettem rajta.
Missing exit van megadva, de nem értem mi hiányzik.
Erre nem gondoltam.pulsarxp wrote:Valószínű nem volt 96 nappal ezelőtt még ott kihajtó
sniper200478 wrote:96 napja Wingman16 hibabejelentést tett itt:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT
Nem az én területem( AM: azaSilaS), de én szerkesztettem rajta.
Missing exit van megadva, de nem értem mi hiányzik.
xerxesz: Azt hiszem nem így volt eredetileg, de mivel rosszul tervezett, átrajzoltam.
Igen, ott nem lehet a lehajtó, hiszen ott jön felszínre a HÉV. Szerintem valahogy így van:pajzi wrote:(az az uj lehajto szerintem nem teljesen van jo helyen, mert a HEV alagut mogott hoztak el szerintem, de mar reg jartam arra + az a parkolo ut nem hiszem, hogy a rakpartrol nyilik, hanem az arpad fejedelemrol es a masik iranyba volt egyiranyu regen
Tenyleg jo lenne, ha ranezne valaki, aki napra kesz )
http://kepfeltoltes.hu/thumb/110416/rakpart_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Van fenn is parkoló(ez nem tudom mennyire használható most a híd felújítása miatt), de kialakítottak lenn is egyet.
Sziasztok!
Nem rég csatlakoztam a Waze táborhoz és megdöbbenve tapasztaltam, hogy Budapesten a XI-XXII kerület határán levő Kelenvölgy-Rózsavölgy terület maga a Void.
Mivel szüleim ott laknak így most az ünnepek alatt szépen hengerelgetek egy kicsit, viszont a térképhez még nem nagyon értek, ezért jó lenne, ha majd valaki ránézne, ne csináljak több kárt mint hasznot. Azt hiszem xerxesz az AM ezen a területen...
Előre is köszönöm!
Nem rég csatlakoztam a Waze táborhoz és megdöbbenve tapasztaltam, hogy Budapesten a XI-XXII kerület határán levő Kelenvölgy-Rózsavölgy terület maga a Void.
Mivel szüleim ott laknak így most az ünnepek alatt szépen hengerelgetek egy kicsit, viszont a térképhez még nem nagyon értek, ezért jó lenne, ha majd valaki ránézne, ne csináljak több kárt mint hasznot. Azt hiszem xerxesz az AM ezen a területen...
Előre is köszönöm!
Ezeket az útszámokat honnan lehet megtudni? Van hengerelve (nem én) néhány út Vasszécseny - Sorkifalud - Nemeskolta - Csempeszkopács környékén amit beszerkesztenék. Ezen kívül is van még egy pár út amit be kellene szerkeszteni a környéken.norbertn wrote:A következő utak hiányzó részeit kellene hengerelni, ha valaki arra járna, és szólni, ha megvan, én beszerkesztem.
7383: Pácsony (Vas) - Oszkó (Vas) összekötő út
7385: Pókaszepetk (Zala) - Bérbaltavár (Vas) összekötő út
7402: Zalatárnok (Zala) - Gellénháza (Zala) összekötő út
7404: Zalaegerszeg (Zala) - Andrásfa (Vas) összekötő út
7412: Zalacséb (Zala) - Ozmánbük (Zala) összekötő út
7416: Lenti (Zala) - Bajánsenye (Vas) összekötő út
7417: Kerkafalva (Zala) - Nagyrákos (Vas) összekötő út
7418: Rédics (Zala) - Csesztreg (Zala) összekötő út
7421: Baglad (Zala) - Nemesnép (Zala) összekötő út
7423: Csesztreg (Zala) - Magyarszombatfa (Vas) összekötő út
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Nézd meg a szerkesztőben, mert ahol jártál, ott szerkeszteni is van jogod. Ha mégsem, vagy zárolt út miatt van gondod a bekötéssel, jelezd a régió topikjában.Castiel027 wrote:Üdv!
Isaszeg településen elég jól hengerelgettem szerintem. Sajna szerkeszteni nincs lehetőségem. Remélem akad valaki aki majd megcsinálja! Köszönöm!
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Nem M10, hanem M19 és autóút az M15-el együtt!pulsarxp wrote:Ja, köszipajzi wrote:Szerintem is de.
Utadat szerint autopalya, kezeloje az Allami Autopalya Kezelo, szerintem ennyi eleg hozza
Azt nem tudom, hogy ami Győr keletre visz be néhol M10-nek (asszem) van írva. Az mi?
Sent from my X10i
Mindegyik 1x1 sávos!
Valamikor autópályának indult, de a pénz elfogyott, így autóút lett mid a kettő!
(hát ugye ez nem újdonság)
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
M15 és M19 javítva Freeway-re!
A szabál az szabál!
A szabál az szabál!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Van belőle pár!wroadd wrote:Ok, ennél érdekesebb a minap fellelt:
"Jó szerencsét!" Utca
Na, ki találja meg?
Ez biztosan nem elgépelés.
Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
1.) Kazincbarcikán
2.) Kesztölcön
3.) Budapest III.ker.
Várpalotán meg a művelődési központnak ez a neve!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Re: Teendők