Kész!retttenet wrote:Itt hiányzik egy kereszteződés, kérem javítsa egy AM.
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... =149262534
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Javítva!retttenet wrote:és a következő feladat: a 11129 és az 1-es út összekötése. Tát, Mogyorósbányai út befejezése:
https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... ,102171314
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Bocs, ez nincs javítva!Szikra wrote:Javítva!retttenet wrote:és a következő feladat: a 11129 és az 1-es út összekötése. Tát, Mogyorósbányai út befejezése:
https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... ,102171314
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Javítva!
Javítva!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Ha valaki ismerős Veszprémben ránézhetne erre!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Már ott is vagyok, segítek!railcar wrote:Srácok, Kaposvár ugyan darabra elég jól áll, viszont többnyire retttenetesen el van csúszva (GPS pontokhoz, műhódhoz képest), jó lenne, ha némi segítség akadna.
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Elkeserítően sok helyesírási hibától hemzseg a térkép.Ha valaki szerkeszti,legalább nézze meg,hogy helyesen írta-e le.Csak példaként:https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... FTTTFTTTTT
De az utcanevekkel is hasonló a helyzet.Szerintem ez egy fontos teendő.
De az utcanevekkel is hasonló a helyzet.Szerintem ez egy fontos teendő.
Szinte minden nap ott megyek el az APEH mellett, de nincs jogom szerkeszteni.
Talán valamelyik AM át tudja nevezni...
Tofi
Talán valamelyik AM át tudja nevezni...
Tofi
norbertn wrote:Lehet létrehozni Landmark-okat, de ha egyszer mentettem, akkor már nem tudom változtatni a geometriáját. Szóval ahol sz*rnak találjátok az általam létrehozott Landmark-ot, azt nyugodtan szépítsétek meg, ha van épp ott AM jogotok.
A VPOP és APEH új neve: NAV.
Átnevezné valaki ezeket a Budapest IX. kerületben? 1 db VPOP és 1 db APEH-et hoztam létre még tavaly.
Üdv,
Tofi
Hardware: Xiaomi Mi Note 10
Software: Waze 4.80.0.1, Android 11
Tofi
Hardware: Xiaomi Mi Note 10
Software: Waze 4.80.0.1, Android 11
Sziasztok!
Valaki legyen kedves és fixálja meg ezt:
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Mindig felkapom a fejem, amikor itt azt mondja a nyíl egyenes autópályán, hogy forduljon balra!
Egyébként pedig tele van a cipőm a lock-olt utakkal, amikor ilyen hibák vannak benne, ráadásul nem oldhatom fel a lock-ot, bár elég gyakran járok arra. Ez a funkció visszavezet a fizetős navigációk világába, ahol nem javíthatom ki, ha valami hibát találok a térképen. Miért kell lépte-nyomon lock-olni az utakat?
Tofi
Valaki legyen kedves és fixálja meg ezt:
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Mindig felkapom a fejem, amikor itt azt mondja a nyíl egyenes autópályán, hogy forduljon balra!
Egyébként pedig tele van a cipőm a lock-olt utakkal, amikor ilyen hibák vannak benne, ráadásul nem oldhatom fel a lock-ot, bár elég gyakran járok arra. Ez a funkció visszavezet a fizetős navigációk világába, ahol nem javíthatom ki, ha valami hibát találok a térképen. Miért kell lépte-nyomon lock-olni az utakat?
Tofi
Üdv,
Tofi
Hardware: Xiaomi Mi Note 10
Software: Waze 4.80.0.1, Android 11
Tofi
Hardware: Xiaomi Mi Note 10
Software: Waze 4.80.0.1, Android 11
Na, akkor én már is megragadnám a lehetőséget...
A héten jártam az Kálvin téren és gondoltam kijavítom ott a furcsaságokat, de aztán rájöttem, hogy az építkezés miatt nem igazán vagyok képben, hogy most ott mik a szabályok. Láttam azt is, hogy xerxesz is próbálta ma javítani már, de még talán most sem tökéletes.
Nézzetek rá. Köszi.
A héten jártam az Kálvin téren és gondoltam kijavítom ott a furcsaságokat, de aztán rájöttem, hogy az építkezés miatt nem igazán vagyok képben, hogy most ott mik a szabályok. Láttam azt is, hogy xerxesz is próbálta ma javítani már, de még talán most sem tökéletes.
Nézzetek rá. Köszi.
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Re: Teendők