Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
GinBook, to nebude na cielovej rovinke, ale v boxoch a tam asi realne je
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Zaujimave UR, tak som vyriesil ako som vedel
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
nemohli by sa sami reportovat?
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Jj mám zkušenosti z Itálie . Ve městě, nájezd do křižovatky, na silnici vyznačené 3 pruhy a auta najížděla do křižovatky v pěti proudech . Líbilo, že se účelně využije každý decimetr asfaltu. Mimo křižovatku auta zaparkované ve dvoustupu. Jen manželka vedle mne ani nedýchala . A super se mi jezdilo v severní a středním Řecku (Athény neznám) kde jsem najezdil cca 15 tis.km a platilo chceš jet rychle, tak jeď rychle a chceš jet pomalu tak jeď v klídku po krajnici . Prostě žádný naprčený strýc v klobouku nejezdí po prostředku a neblokuje temperament mládí a čáry jsou na cestě a to i na dálnici je pro krásu modrých dálek .bebebrumik wrote:Ale funguje to
Jo a super na videu jsou ti pobíhající mravenci to je odvaha rovna Sandokana
Narazil jsem na URko, které si podle mne zvěčnit aspoň na okamžik . Chvíli jsem přemýšlel jestli ho dát do vlákna "Český hlas, chybí povely ...", nebo "To uz nie je na pobavenie...". Každopádně prezentuje jak rozdílná je představa uživatelů o tom co by vlastně chtěli po aplikaci .
A protože https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=17.71402&lat=49.26195&layers=1989&zoom=6&segments=257373859 URko za chvilku zmizí, je tu komentář a obrázek. Klient jel z východu a chtěl jet na západ .
A napsal komentář:
Reporter on 15. červenec 2014
Ahoj, hlavná cesta vedie doľava, ale ja som mal odbočiť "rovno" (teda Waze ma mal poslať doprava). Kedže nič nezahlásil, pokračoval som po hlavnej (zle). Podľa mňa je celá križovatka zle zakreslená. Dík
A protože https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=17.71402&lat=49.26195&layers=1989&zoom=6&segments=257373859 URko za chvilku zmizí, je tu komentář a obrázek. Klient jel z východu a chtěl jet na západ .
A napsal komentář:
Reporter on 15. červenec 2014
Ahoj, hlavná cesta vedie doľava, ale ja som mal odbočiť "rovno" (teda Waze ma mal poslať doprava). Kedže nič nezahlásil, pokračoval som po hlavnej (zle). Podľa mňa je celá križovatka zle zakreslená. Dík
- Attachments
Last edited by Grepa on Fri Jul 18, 2014 6:16 pm, edited 1 time in total.
No připadalo mi vtipné, že klient při cestě rovně si přál hlášku "odboč vpravo" a protože ji nedostal zahnul doleva. Já osobně vidím jednoduchou souměrnou křižovatku tvaru T. Co by asi chtěl za hlášku, pro cestu rovně, kdyby tam byla křižovatka do kříže. Jako OVPANZTM (odboč vpravo ale ne zas tak moc), nebo OR (odboč rovně) jak navrhuje bebebrumík ?GinBook wrote:Ja pockam co z vas vypadne.... To misto znam.
1/ Rozumím, že cesta po hlavní rovně je bez hlášky a řidič ani nedává znamení o změně směru.
2/ Rozumím, že cesta po hlavní z výraznou směnou směru je z hláškou a řidič dává znamení o změně směru.
3/Rozumím, že obě tyto krajnosti se musí v určitá okamžik překlopit a je jen na posouzení a zkušenosti editora kdy.
Nerozumím, proč by z komunity editorů mělo vypadnout něco jiného, než že je to v tomto případě správně? Komunikace mají čistý T tvar a jsou i vizuálně podobné. Tudíž rovně je rovně a odboč je odboč .
No, ale já blikám i ve čtyři ráno, v opuštěné podzemní garáži a nezahrnuji do proměnných, jestli je úhel odbočení malý, nebo jestli se někdo kouká. Blikám proto, aby každý věděl kam chci jet a děsí mne řidiči co blikají, jen když se někdo dívá a to ještě jako poslední úkon při odbočení, kdy už dávno zpomalili a najeli si do odbočení. Já za ním, už 10 vteřin vím, že odbočí jenom nevím kam . Asi si šetří blinkry nebo co .
Prostě odbočuji blikám a myslím, že má být hláška odboč. A hláška sjeď a nebo drž se je pro případ, kdy si vybírám pruh, nebo mezi dvěma odbočeními s mírným úhlem.
No, ale je mi jasné, že zkušenosti s GinBooka ho opravňují pohybovat o výsledku názoru.
Ztráta dat o pozici nebo výpadek gps s tím že přidělený identifikátor trasy je stejný .
Mně v sobotu z Prahy do Brna vypadly tato data cca čtyřikrát. Z ničeho nic se mě v rychlosti 130 km/h Wazi ptal jestli chci nahlásit kolonu a ukazoval nulovou rychlost. A GPS stopa vypadal i takto, nechápu.
Mně v sobotu z Prahy do Brna vypadly tato data cca čtyřikrát. Z ničeho nic se mě v rychlosti 130 km/h Wazi ptal jestli chci nahlásit kolonu a ukazoval nulovou rychlost. A GPS stopa vypadal i takto, nechápu.
- Attachments
Tak tygři máte šanci .GinBook wrote: Grepa nema v patek 50.000 bodu.
PS:
Re: Len na pobavenie...