Post by komichal
Máš recht jako vždy. :)
edit: s nadějí čekám, že vypustí stejnou verzi pro WP a že tam opraví aspoň ten nejotravnější hlasový bug. Zatím v marketu není.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Železnici klidně kouskujme. Dává to větší smysl, než kouskovat sjízdné segmenty a vnášet do nich díky junction zbytečné penalizace navíc. Si myslim.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
JDvorakCZ wrote:CM11 4.4.3 a aktualizace proběhla bez problému.
Taky tak. Huhňawej Y300.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Odpusťte mi přátelé nevybíravý slovník, ale toto je v prdeli. GB, jak budeš v Barceloně, profackuj to tam prosím všechno.
Android má zmršené navigační hlášky, WP má zmršené navigační hlášky... du si otevřít pivo, snad v něm najdu po šedesáté sedmé motivaci pokračovat s Waze dál.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
GB, můžeš tu starší verzi umístit někam pro ostatní? Zkusil jsem pár linků z google, buďto nefungují nebo hlásí, že byl soubor stahován příliš často. Viditelně se 3.8 povedla.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
GinBook wrote: - Pripichne nam na zeleznici auticko gps a bude po ni navigovat? Nebo to je graficky prvek.
Uplnou nahodou som sa prave dostal na zeleznicu a dal som sa odtial navigovat. Naslo najblizsi zjazdny segment a naviguje odtial. Cize po zeleznici to navigovat nevie.
Screenshot_2014-06-18-22-07-08.png
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vondus wrote:Tak se mě podařilo získat přítele ze seznamu, nenapadlo mě před tím že musím ve waze zadat svoje číslo. Je to můj první, ale o bonbón asi přijdu, udělal jsem to v práci ráno a bonbń ležel kus na silnici a k němu jsem nemohl, tak jsem to nechal na odpoledne a bonbón s bodama je prič a po cestě už jsem ho nepotkal. No neva, hlavně že ty přátelé jedou. Jinak jsem koukal, je tam nějaká změna v přidělování těch bonbónů.
Ja som zaryty antif^ckbook-ista ale tiez uz mam prveho priatela ;-) A cukrrik prisiel tiez. Ale nevidim svojich priatelov v Ranking "Priatelia"...to zostalo vysadou iba pre facebook priatelov?
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dnes mi zahlasilo "odstavene auto na krajnici" ale z protismeru (odvodil som si to zo smeru otocenia tercika hlasenia). To je nejaka nova feature ze to hlasi aj protismerne hlasenia? Alebo len nejaky bug u mna? Nemal som moznost to otestovat znova kedze sa ziadne dalsie protismerne hlasenie neobjavilo..
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Mam aj screenshot, no je pravdou ze som nemal zapnute navigovanie, takze mohlo to byt kvoli tomu. [attachment=-1]uploadfromtaptalk1403780191427.jpg[/attachment]

Sent from my HTC One using Tapatalk
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
porubcan wrote:taketo som zacal registrovat uz v beta verziach prechadzajucich 3.8...
je to podla mna bug, ktory sa tyka len hlaseni, ktore boli nahlasene pre opacny smer.
len by to chcelo skolektovat viac detailnych informacii
1. ako sa to sprava pri prejazde z oboch smerov
2. ako sa to sprava pri navigovani a pri nenavigovani
3. idealne zdokumentovat vsetko screenshotmi
4. mat pri tom testovani zapnuty debug mod a nasledne odoslat logy + dat supportu info o uzivatelovi co to testoval a case kedy odoslal logy

ja teraz takuto moznost testovania nemam, takze kto sa toho chopi, ziska jedno velke plus (a ak sa bude dat, tak aj nejaku odmenu)
Mal som moznost vyskusat dnes s navigovanim aj bez....No tento krat mi to nezahlasilo protismer ani raz :-(
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»