Koukam, ze Videnskou uz jsi opravil, ja ted dokoncil jeste krizeni s D2. Konecne udelali bezpecnejsi razeni pruhu! Ty najezdy rovnou do prubezneho byly o zivot.pepino34 wrote:Zkontrolujte prosím exity a nájezdy na D1 Brno.
Silničáři upravili nájezdy na dálnici (klasika blbé a nepřehledné přednosti jízdy při nájezdech).
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
dousak: Klid musis pockat, az live mapu zaktualizuji. Posledni aktualizace je z 9. listopadu.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Hotovo.bSir wrote:Olomouc, Palackeho -> Trida Svobody X Legionarska
Z Palackeho na Legionarskou je zakaz odboceni doleva, ale na mape je ta moznost udelana, ale segment je locked takze jej neopravim.
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... s=90138917
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Stravil jsem vcera cele odpoledne az do jedne do rana opravovanim Brna: hlavni tahy Husovice-Zidenice-Julianov-Cernovice-Komarov-D2 a Julianov-Zvonarka-Pisarky a nekolik set okolnich ulicek zejmena v Cernovicich, Julianove a Komarove. Dva *censored* nOvYl a marin3k je pres leto preorali podle fotomapy a oproti GPS points to bylo bezne hnute o 20-30 metru severozapadne.
Pokud jsem nekde neco pri oprave prehledl, prosim opravte nebo dejte vedet, kde mam co doladit. Soucasne jsem tyto opravene hlavni tahy zamknul, aby to znova nekdo nezvrtal. Rad bych poprosil kolegy AM, aby u dulezitych tahu nebo i jinde, kde neni ocekavana dalsi zmena, udelali to same.
Pokud jsem nekde neco pri oprave prehledl, prosim opravte nebo dejte vedet, kde mam co doladit. Soucasne jsem tyto opravene hlavni tahy zamknul, aby to znova nekdo nezvrtal. Rad bych poprosil kolegy AM, aby u dulezitych tahu nebo i jinde, kde neni ocekavana dalsi zmena, udelali to same.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Jen tak pro informaci:Zirland wrote:Jesenici jsem už opravoval, jen je potřeba počkat na update.
Odesláno z mého Nexus S pomocí Tapatalk
In the INTL server - the new map tiles have been generated today and they are now updated until edits from January 14. The next cycle will be done in a few days and will generate all the edits until those from today (January 30).
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Chcel by som nejakeho dobrovolnika poprosit o odblokovanie krizovatky na MajorHighway ceste c. 2 medzi Stupavou a novym Stupavskym dialnicnym privadzacom (world.waze.com/cartouche/?zoom=5&lat=48.2513&lon=17.03493). Zda sa, ze po vytvoreni privadzaca user Palinoj chcel editovat oznacenu prepojku smerom na Kaplicku ako neprejazdnu, akurat pri tom nestastne zrusil aj priechodnost cesty c. 2. (Do kelu aj s waze bugmi, nemozem to zeditovat, hoci ten usek nie je zamknuty a v minulosti som cez neho 4 x presiel - stale mi chyba v EditableArea.)
Este moja greenhornovska poznamka: zda sa, ze sa to stalo uz pred mesiacom, mnozia sa tam Update Requesty, AMkovia nereaguju (tipujem, ze okrem rastopato je tam aj rajo a guri211). A napriek tomu co citam o automatickom odblokovani casto jazdenych ciest, ten usek ma naozaj hustu waze premavku (vid aj GPS stopy), ale krizovatka je stale bloknuta a nenavigovatelna (nahradou je obrovska +7-10 km okluka ponad dialnicu.)
Este moja greenhornovska poznamka: zda sa, ze sa to stalo uz pred mesiacom, mnozia sa tam Update Requesty, AMkovia nereaguju (tipujem, ze okrem rastopato je tam aj rajo a guri211). A napriek tomu co citam o automatickom odblokovani casto jazdenych ciest, ten usek ma naozaj hustu waze premavku (vid aj GPS stopy), ale krizovatka je stale bloknuta a nenavigovatelna (nahradou je obrovska +7-10 km okluka ponad dialnicu.)
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Bývalá skratka na Mariánku. Na 70% sa mi marí, že od Stupavy sa už na ňu naozaj nedá dostať. Za pár dní tadiaľ pôjdem, spravím report.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
BA - Racianske myto: mari sa mi, ze by sa malo dat odbocit z Legionárskej na Radlinského - neviem ci tam ta prepojka nikdy nebola, alebo to spachal nOvYl (ktory sa aj tam cinil; prip. niekto iny, aby som mu zaujate nekrivdil)...
Ak sa tam niekto pohybujete, skontrolujte (alebo zalovte v pamati) a prip. dokreslite prosim. (Ja zatial opravujem ine nespravne udbocenia na Legionarskej.)
Ak sa tam niekto pohybujete, skontrolujte (alebo zalovte v pamati) a prip. dokreslite prosim. (Ja zatial opravujem ine nespravne udbocenia na Legionarskej.)
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
BA - Ivanska cesta: mobilny klient ma odmieta navigovat priamo cez krizovatku s Galvaniho (v smere od Letiska k Trnavskej), vzdy vyberie okluku cez Galvaniho na sever s otockou blizko Lidlu. Skusal som aj kratku trasu s bodmi kusok za okrajom krizovatky - stale to iste. V Live Map je navigovanie v poriadku priamo, takze nechapem, ale nevadi (ved nemusim vsetkemu rozumiet, ze? ).
Kontroloval som tu krizovatku v editore, pricinu som nenasiel, ale niektore starsie segmenty (krizova prepojka pre lave odbocenia z Galvaniho na Ivansku) su tam dvojmo na sebe a vznikli tam podivne odbocenie (aj sam na seba ). Je to ihned vidiet v Papyruse, ale aj Cartouche ukaze nejake divne povolene trasy. Kedze je krizovatka pozamykana AMkom, nepokusal som osud...
Kontroloval som tu krizovatku v editore, pricinu som nenasiel, ale niektore starsie segmenty (krizova prepojka pre lave odbocenia z Galvaniho na Ivansku) su tam dvojmo na sebe a vznikli tam podivne odbocenie (aj sam na seba ). Je to ihned vidiet v Papyruse, ale aj Cartouche ukaze nejake divne povolene trasy. Kedze je krizovatka pozamykana AMkom, nepokusal som osud...
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Asi nepomoze? Alebo dalsi kandidat do Shalafiho Connectivity Cartouche vs. Papyrus [support]? - z Ivanskej od letiska sa vobec neda vojst do krizovatky (v Cart. je to naoko OK) - asi je ten uzol posahany, pretoze vidim, ze ten segment si naposledy menil pred pol rokom. Upravit ho, ci hlasit???guri211 wrote:Skusil som ten problematicky smer prekreslit, uvidime ci to pomoze.
Mozno by si mohol prekreslit aj tie dvojite prepojky, co som spomenul - z Galvaniho (od dialnice) sa vobec neda dostat na Ivansku (na Trnavku) kvoli tejto prepojke - zaverecny uzol zakazuje vsetky vyjazdy (hoci, je tam aj tento segment a ten ich povoluje, takze cesta sa najde ) V Papyruse je na taky chaos dobre "spread" zobrazenie paralelnych sipiek (pismeno "S").
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest