No tak to dodělej a je to. Nemazat.

-
- Waze Global Champs
- Posts: 6808
- Has thanked: 593 times
- Been thanked: 1575 times
???vitj wrote:Problém va Valaškém Meziříčí:
Na kruháči Sokolská x Vsetínská zůstal jeden segment nezapojen.
https://www.waze.com/editor/?lon=17.973 ... 38&env=row
Opraveno.
PS: Doufám, že to nebylo záměrně kvůli výluce.
Na internetu je katastr pozemku a nemovitosti a tam najdes kdo je spravce sve zahradky. Prava jsou dane vyhlaskou ci zakonem, staci nastudovat.grepa wrote:V editoru je vrstva "správci oblasti", najdu prosím někde komu která zahrádka patří? A co jsou jeho práva a povinnosti? Dík.
Ahoj dlouho jsem tě neviděl.peta5 wrote:Ahoj! Přešel jsem s klientem od Androidu k Windows Phone a všiml jsem si, že občas nedostávám správná hlášení. Abych to upřesnil. Například před křižovatkou dostanu třikrát hlášení OVL. Domnívám se, že 800 m, pak 200 m před a naposled na křižovatce. Asi tam schází hlášení "po 800 metrech" a "po 200 metrech". Totéž se děje při odbočení na opačnou stranu. Čímpak to je? Na Androidu jsem tento problém neměl.
http://userscripts.org/scripts/show/169608grepa wrote:Existuje nebo existoval skrip na potůčky, říčky, toky a veletoky. Prosím, je ještě funkční pro chrome a používá ho ještě někdo? Jaké jsou zkušenosti?
Re: Waze nováčik - otázky