Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Grepa, já si to ještě tak 130x přečtu a během té doby jistě na něco přijdeš sám.
Asi nemám svůj den...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ted Jen bez idealnich informaci. Podival bych se zda je tam spravna kategorie komunikace. Jestli tam nevede III. trida.

Jinak, jestli v takove dedince jezdi nekdo danou trasou, muze byt lepsi. Nez navrhovana. Nebo je tam uzavirka, nebo tam jezdi a parkuje mistni. Tezko posoudit. Ja bych v teto situaci asi nic nedelal.

Mimochodem na II. tride se mi nelibi ta krizovatka v zatacce. ;)


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dívám se na to, a .... nevím. vše je vpořádku.

Dělá to vždy, nebo jen v poslední době? Napadá mne jenom, že je to prostě rychlejší doprava než stát ve frontě na semaforu doleva. Ale nejsem místní, tak neznám situaci jak oc to bývá na daném místě zasekané.

V editoru je vše jak má být.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Neznaly to smaze jen pokud nebude zamek na danem segmentu, to jde zaridit. Otazka je, kolik musi byt tech junctions aby to pomohlo? A pomuze to?


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Hmm, podivej nemame tim co pokazit. Zaloz tedy v zadostech CR nove vlakno s nadpisem ble ble ble pokus. A muzeme z toho udelat takove testovaci misto. Ty si to budes hlidat. ;)

Souhlas? Vitj? Ostatni zkuseni?


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kowinho wrote:Mam pár dotazů, upravil jsem ulice v plzni, šlo o ulici železniční. Ale v Mapách žádná změna.
Další dotaz, pokud jsem zadal uzavírku zmizela, když jsem koukal na mapu některé upozornění tam byla i několik dní, moje zmizelo, přitom je stále aktuální.
Nasbíral jsem pár bodů, ale zatím mám v mé waze stále 0 aktualizuje se to někdy? Děkuji
Ahoj, vítám tě na foru.

Pokud upravíš něco v editoru, musí se čekat ještě na aktualizaci map na serverech. To může trvat 1 den nebo i týden. Kdy se to stalo zjistíš tady http://status.waze.com/ , my jsme server INTL.

Uzavírky je funkce jak bych to řekl, ne moc povedená. když už se použije je dobré zadat jako dlouhodobá, nebo tady na foru napsat žádost o restrikci pokud je to delší uzavírka, ale zase je to o té aktualizaci na serverech. Je nutné s tím počítat. Uzavírky v klientovi jsou taková chvilková záležitost max na jeden den.

Body jako novému uživateli naskočí asi až po 3-5 dnech, no naneštěstí zrovna je výpadek připisování bodů, tak to bude na delší lokte. To ale neznamená, že by jsi o něco přišel. Vše se připočítá později.

Pokud budeš něco potřebovat, všichni rádi pomůžeme. Doporučuji se na začátku více ptát než editovat a číst forum, byť je trochu nepřehledné.

GinBook
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Já mam s poslední verzí ohromné problémy s GPS a připojením na síť. Takže potom to vypadá jak u tebe. Pokud si toho nevšimnu, nezaznamená se mi po cestě nic. Rychlá oprava je vetšinou "letadlo" zapnout vypnout a znova nahodit aplikaci.

Hlášky to samozřejmě říká, protože se trasa načetla na začátku a neuhnul jsem z navržené trasy.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
ermorek wrote:Zdravím, zmizely starší projeté trasy a to co jsem projel už minulý týden se mi ne a ne ukázat v mapě. Ony ty projeté trasy, resp. místa která jsem projel před nějakou dobou, můžu editovat jenom po určitou dobu? Díky :)
viewtopic.php?f=22&t=90532&start=10#p769488

asi takto . ;)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Hmm. mám ten dojem, že to řešil Porubcan s Ronem a vysvětlení bylo " Ano, víme o problému, řeší se" "soon". Porubcan to jistě vysvětlí lépe jeho diplomatickou řečí.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jéje to je dlouho, nebylo tam něco o případném zablokování účtu? No, určitě to nebude tak horké.

Ale jak píše Fox skus a dej vědět.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message