Post by foxitrot
Ani Cartouche tam nevykazuje ziadne anomalie (okrem toho, ze je povolene odbocit z odbocky 101440351 na odbocku 101440355 - v tomto pripade nepodstatne).

Ale nejaky problem tam zjavne bude. Vcera vecer som to kontroloval v klientovi a dnes v LiveMap - vysledky su sialene :o oba sa idu zblaznit ako kompas na severnom pole - skuste hocaky kratky usek v okoli trafostanice az Rovinky, rozumny vysledok nedostanete.
sramol wrote:[...] zhruba od casu, ked zacali robit novy pruh.
Prave ten usek bol meneny 28.9.2011, ale nevidim na nom nic zle :?

Alebo routing server bug? :ugeek:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1279 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
V Blave na Trnavke je vidiet kus poskodenej databazy na Bulharskej. Bolo by treba zmazat shalafiho segment a ponarovnavat okolite. Mne sa to neda, akykolvek pokus o zmenu jeho geometrie mi nedovoli to ulozit. Okolite uzly mozem hybat, ten segment sa aj hybe aj nehybe. Ked ho selektujem, tvari sa ze je na koncove uzly napojeny (sipky), ale opticky je odpojeny... :?: :o :? :shock:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Jaj dokelu!! tomeky667 vcera doobeda uplne zlikvidoval juznu polku parkoviska v BA pri Avione :shock: Poobede sa na to pozriem, ale zopar dni to bude dobre strasit v klientoch aj Live Mape.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
tomeky667 wrote:ospravednujem sa, dokur*il som to :cry: ale snažil som sa to napraviť :-D
Stane sa :D ale bol to zvlastny efekt, ako torta odrezana horucim nozom - kus parkoviska s cestickami proste chybal, okrajova cesta zlomena a posunuta cez stred, zvysok takmer neporuseny. Podobny efekt ma len kruhovy objazd, ale tu ta hranica bola rovna.
Scr000049.jpg
(31.64 KiB) Downloaded 459 times
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
tomeky667 wrote:u mna v poradku, či už po tvojej uprave... ale asi ee
EE, tvoj screenshot ukazuje to iste posahane parkovisko ako moj ;)
Mozme cakat update mapy v priebehu najblizsich 3-12 dni :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
guri211 wrote:Stupava opravena, aj som tu cestu odblokoval. Ospravedlnujem sa za zdrzanie, velmi tadial nejazdim :(

Este otazka: Ta odbocka je neprejadzna? Prosim mrkni to, lebo som ju povolil.
Bývalá skratka na Mariánku. Na 70% sa mi marí, že od Stupavy sa už na ňu naozaj nedá dostať. Za pár dní tadiaľ pôjdem, spravím report.
Preslo par vela dni, kym som tade dnes siel, pred chvilou, potme v noci, v smere od Stupavy. Ta odbocka sa mi na Stupavskom konci zdala fyzicky prehradena a je tam aj znacka Zakaz odbocenia vlavo. Taktiez vtedy pred 3 tyzdnami tam bolo more GPS stop vo vsetkych smeroch, dokonca aj od Marianky na Stupavu, takze myslim, ze ten severny koniec segmentu bol blokovany korektne.

Ked sa teraz pozeram na spominany segment a uzol, vidim, ze dnes rano ho upravil zzzp a povolil vyjazd na sever do Stupavy a prijazd od juhu od Zahorskej. A vsimol som si, ze na segmente pribudli aj dve GPS stopy, v smere na sever, ale take divne - len od polovice useku :?

Takze neviem, asi by sa k tomu mal vyjadrit sam zzzp, je tam aj AM-kom. Pingol som ho, nech sa sem pozrie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
Podla LiveMap bol nejaky problem v napojeni "Exit D1" na most Lafranconi - bolo to nepriechodne. Dnes rano to editoval shalafi (novy nazov "Exit D1 Brno, Mlynská dolina"), v oboch editoroch vyzera konektivita v poriadku.
----
Ked sme uz pri tomto prepojeni, pred par tyzdnami bolo rozsirene na dva pruhy v celej svojej dlzke a stale ide plynule po zemi - navrhoval by som ho definitivne upgradovat z Ramp na Freeway, podobne ako uz je opacny smer Lafranconi->Einsteinova. Davam hlasovat...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
Vo Velkom Bieli treba komplet povolit konektivitu medzi Petrzalskou a Postovou ulicou.
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... s=96812837
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
PALUSKOBabjak wrote:D1 Medzi Ružomberkom a Lipt. Mikuláša a ďalej
To je zvolené ako Freeway ale malo by to byť Diaľnica (Highway)
Anglicky vyraz "freeway" zodpoveda nasmu "dialnica".
Anglicky vyraz "highway" sa pouziva vo vyzname nasho "cesta vyssej triedy".

Radsej uz uved konkretny priklad, co nie je spravne routovane (mimo dialnice).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by foxitrot
PALUSKOBabjak wrote:Ok, ale nechápem prečo zamykáte niektoré segmenty ciest.
Aby ich nepokazili ti, ktori spravia nieco ine nez si myslia, ze idu spravit.
Alebo ak su to dolezite useky a ich hoci aj neumyselnym, nahodnym pozmenenim by mohli byt negativne ovplyvnene tisicky inych uzivatelov na pomerne dlhu dobu.
Keď dám vyhnúť sa diaľniciam a chcem prejsť cez mesto tak to nieje schopné routovať
Opakujem: velmi konkretny priklad prosim.
Bývam v Žiline a cesty tu poznám veľmi dobre ale niektoré ma vedia tak vytočiť
Tak sem prosim uvedte tie, s ktorymi nieco nie je v poriadku.
Teda ak by ste mi preložili: Normálna neplatená cesta
Opakujem: Waze taky pojem (zatial) nepozna.
Ďiaľnica- V routovaní keď je to ako major highway tak si to myslí že je to diaľnica
Pripustam, ze je to mozne, ak ano, je mozne to aj korigovat. Konkretny pripad, kde to tak je?
Myslím že waze nemá asi štátnicu :lol:
Aspon v tomto sa zhodneme :mrgreen:
Ak môžete preložte mi Žilinu ;)
Priznam sa ze neviem, ako sa Zilina povie po anglicky. (Alebo do ineho jazyka?) Ale mozno by sa to dal najst na niektorych webovych strankach Ziliny?
Ak môžete odomknite mi Žilinu ;)
Obavam sa (a aj dufam) ze tak skoro to nikto nespravi. Ale poznam schodnejsiu cestu: prave toto vlakno fora je urcene na to, aby sem boli uvedene konkretne navrhy toho, co treba upravit.
Nechcem sa uz zase opakovat...
troll...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message