Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vargosz
tex232 wrote:Návod na úpravu map - Cartouche - já bych to smazal jen to mate podle mne.
Je tam funkční návod na přidání záložky se scriptem na zobrazení polohy v google mapách a na mapách na Seznamu, OpenStreetMap jak tam je nefunguje, ale stačí malá úprava, (TomTom jsem nezkoušel a Street-view od NORC taky neznám, ale to neznamená, že někdo nepoužívá...) Minimálně by to chtělo někam přesunout, ale nevím kam.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
tex232 wrote:tak recirkulujem ty informace co jsou validní a pak bych to smazal
Přesunul jsem informace o scriptech pro záložky sem a pokud nebudou námitky tak bych odkaz na stránku - Návod na úpravu map - Cartouche odstranil...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Pár dní jsem se do wiki nemohl přihlásit, nějak to haprovalo - takže až teď jsem odkaz na stránku "Návod na úpravu map - Cartouche" odstranil...
Pokud bude čas plánuju pokračovat v překládání tady: Map Editing Quick start Guide, ale s přibývající délkou slunečního svitu času geometrickou řadou ubývá... :roll:
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Na popud Ginbooka, jsem z fóra zkopíroval a částečně napsal novou stránku do CZ Wiki -

Zamykání mapy a levely editorů

Prosím o kontrolu, náměty co dopsat, vyhodit, předělat a tak podobně.

Díky
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Díky, díky, díky, píšu si a po víkendu dopíšu či změním... ;)
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
GinBook wrote:2 pripominky k nove sekci:

1. Zmena pravidla nebo doplneni pravidla ohledne delky trvani ve waze a pocet prispevku.

Informace 9 mesicu ve waze nic nerika o editovani - zmenil bych to na 5 mesicu editovani . 20 prispevku bych take posunul nahoru.


Komentář z telefonu.
Informace o přidělení AM jsem zkopíroval z příslušného topicu tady na fóru.

Není problém ve wiki změnit podmínky, ale chtělo by to změnit i tady na fóru. Případně k tomu otevřít diskuzi, nebo se (CM z obou zemí) domluvte a prostě to změňte... To už nechám na vás :-)

Odesláno z mého ST27i pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Všechny vaše připomínky jsem do té stránky přidal, až na změny pravidel pro přidělování AM co navrhoval Ginbook.
Nevím totiž jestli mám Ginbookův návrh brát jako direktivní rozhodnutí, že to tak pro CZ od teď bude! Nebo jako návrh k diskuzi :-D
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
komichal wrote:Příležitostně se ve Wiki drápu, ale nerad bych se drápal jinak, než jaká je globální vize vargosze nebo kohokoliv jiného...

Je něco, co na wikině hoří a je potřeba to hasit prioritně? Vargosz tam toho dal už hodně. Pokud by byla potřeba kapacita na "překlápění" angličtiny do CZ, našla by se. Nepravidelně, ale našla.

Ahoj nemám vizi ani patent na CZ wiki :-). A myslím, že můžu napsat úplně za všechny, že bude super pokud se na to vrhneš...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Není..., a určitě by to CZ Wiki slušelo!
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Můžeme... ;) Myslíš že můžu brát jako jako aktuální info o rozvržení managementu toto? viewtopic.php?f=22&t=33396 (nerad bych někde šlápnul vedle, někoho vynechal, nebo neuvedl všechny funkce :-) )

Link na fórum jsem hodil na úvodní stránku do sekce začínáme.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord