Post by joint3r
Witam. Jestem z Katowic. Jako posiadacz Nokii N8 jestem "skazany" na ostatnią działającą wersję na Symbianie Belle. Wydaje mi się że większość funkcji w tej wersji działa nadal poprawnie :-). Pozdrawiam!
joint3r
Posts: 2
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by JP969
Witam,

Kuba z Warszawa, od niedawna na Waze - pomysł wspólnego tworzenia map uważam za genialny. Jeżdżę głównie po mieście ale mam nadzieję że od czasu do czasu będę mógł wspomóc rozbudowę mapy w zakresie terenów podmiejskich.

Pozdrawiam,
JP969
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by JuliuszZielinski
Dobry wieczór. Na Waze jestem od paru dni.
Jeżdżę niemal wyłącznie po Wrocławiu, choć pierwszą trasę zaliczyłem do Warszawy i z powrotem.
Spróbuję pomóc uzupełniać informacje w swoim rejonie.
JuliuszZielinski
Posts: 9
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by juri_84
Witam
Przesiadłem się z Naviexperta na Waze i już tak zostanie :-) dużo jeżdżę po Polsce z racji wykonywanej pracy i chciałbym wnieść swój wkład w poprawianie i edycję map. Jestem z Gowarczowa (woj. świętokrzyskie, powiat konecki) i popełniłem tam kilka edycji z pomocą petropl - dzięki za naukę kolego.
Pozdro
juri_84
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message
Last edited by juri_84 on Sun May 22, 2016 5:41 pm, edited 1 time in total.

Post by k4rpiu
Witam. Jestem nowy z Waze jakieś 10 dni. Poruszam się po całej Polsce. Zasiedlony we Wrocławiu. Często także koło Żagania, stamtąd pochodzę. Mam zamiar zacząć przygodę z edytorem. Ale to powoli :) Do tego krótkie pytanie, gdzie mogę zadać pytanie o wyznaczenie trasy przez aplikację związaną z edytorem?

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
k4rpiu
Posts: 5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Kamilng_1
Część,
Nazywam się Kamil, z Waze korzystam od kilku tygodni. Po raz pierwszy jak wracałem z urlopu nad morzem.. sprawdził się to i został, teraz korzystam codziennie przy okazji korzystania z Android Auto. Na codzień jeżdżę po Radomiu i okolicach.. mam też za sobą już 2 pierwsze edycje mapy :)
Pozdrawiam
Kamilng_1
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Kapustowicz
Cześć,
z Waze korzystałem przez 2 miesiące jak tylko pojawił się w sklepie google, a teraz do niego wracam.
Mam też spore doświadczenie w edytowaniu map, kiedy to jeszcze edytor map googla działał.
Znam Wrocław i jego okolice, Jelenią Górę, Szklarską Porębę i okolice, oraz trochę Warszawę.
Kapustowicz
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by kar_kalim
Cześć, jestem Piotrek. Okolice Piaseczna pod Warszawą.
Zacząłem poprawiać swoje okolice i mam pytanie - w edytorze widnieją nazwy ulic na wsiach, a w aplikacji już ich nie ma - czy tak ma być? Czy można to jakoś zmienić?
kar_kalim
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by kar_kalim
Cześć, dzięki za odpowiedź i podpowiedź :) Faktycznie jak za szybko się jedzie to nawet czasem nie pokazuje drogi, którą się podąża, ale chodziło mi o coś troszkę innego - lecz i tu już znalazłem "przyczynę' - gdy wszedłem w edytor i patrzyłem na swoją wiochę to nazwy ulic były, ponieważ... ktoś je tego samego dnia, tylko troszkę wcześniej, dodał i jeszcze nie poszedł update mapy:) (ale już nazwy są i w aplikacji) Czyli mam jakiegoś Wazera w bliskiej okolicy tylko jeszcze go nie namierzyłem;)

Jeszcze raz dzięki i również pozdrawiam,
Piotrek
kar_kalim
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by karba01
Siemanko,
Adam z tej strony, jestem z Zamościa ale często jeżdżę na trasie do Warszawy. Z Waze korzystam od ładnych paru lat(świetne narzędzie) ale nigdy na forum nie zaglądałem. Pozdrawiam i szerokości życzę.
A
karba01
Posts: 5
Been thanked: 2 times
Send a message