Post by GinBook
Udofon wrote:Ako sa nastavuje v novej verzii, aby zobrazovalo prezyvku a nie prihlasovacie meno?
V nastavení "Učet a přihlášení" to nejde?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
A i na jabku se to chová na různých telefonech jinak... totální maglajz.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
lasalko wrote:
XmikeSch wrote:Včera jsem dost jezdil po ČR a nejen, že nehlásí 800m a 200m na dálnicích (dvakrát jsem přejel na další sjezd :( ), ale nehlásí sjezdy ani na silnicích první třídy. Dvojky a trojky jsou v pořádku.
U mě taky. Docela taková chyba zamrzí :(
Kluci, řeší se to! Doporučuji zatím používat třeba Slovenské hlášky, nebo pokud máte android je tu ještě jedna možnost - viewtopic.php?f=22&t=103473&start=50#p861448
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Momentalne mi nejdou vyhledat zadne cerpaci stanice.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
peta5 wrote: Potíže s hláškami v mobilu s WP jsou obecně známy… Zaujal mě Tvůj příspěvek a rozhodl se otestovat.
Že by mohla být slovenština na WP byla bez chyb, to mne nenapadlo. Původní příspěvek od porubcana jsem izoloval, jako odpověď jen pro android :?. Je vidět, že někdy (i dost často), systém pokus omyl má své kladné výsledky :). Se slovenštinou klidně přečkám i dlouhé období a mohu případně s určitým omezením doporučit Waze na WP ostatním :). Takže přepínám hlášky na SK a jdu testovat. Díky za podnět vy kluci šikovní :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
paaaja13 wrote:Ahoj, poradíte mi někdo, .....
Ahoj paaajo, česká mutace hlášek vykazuje čím dál více anomálie. Probíhá řešení s supportem, ale to asi bude nadlouho :?. Dočasné řešení je volba jiné jazykové mutace hlášek v menu klienta. Například slovenská, nebo anglická verze je podle posledních zkušeností bezchybná :). Proč nikdo neví :( :?.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jirys
Mi to nemluví česky vůbec jen anglicky víc jsem nezkoušel :D Tak jsem to celé odinstaloval a pak znovu nainstaloval a již to jde česky ... :)
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Mám notebook , USB připojení k internetu , USB přijímač GPS , WIN7 , kdysi na tom perfektně fungovalo IGO - existuje nějaká verze klienta který by fungoval pod WIN7 nebo UBUNTU ?
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
bebebrumik wrote:Možná přes virtualizaci Androidu. Ale nezkousel jsem jestli to funguje, nemám GPS k notebooku.
Tak to je škoda ... :D
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
mpca86 wrote:Viem, nieje to perfektné ale to je len taký preview že to funguje...
https://docs.google.com/file/d/0B1Jn_Ls ... edit?pli=1
A mám otázku ak hlásim "Hliadku" a nenastavím či je to radar alebo kontrola aké hlásenie sa odošle?
Ahoj tož jak jsi s tím daleko ?
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2