Post by ma5jkl
Nastavenia -> Navigacia. Neprelozene vyhnut sa dialniciam. Svieti mi tam "Avoid freeways".
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 632 times
Been thanked: 717 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
https://i.ibb.co/ZNbYyt5/RIPIain.png R.I.P. Iainhouse - Oct 21st 2021

Post by komichal
ma5jkl wrote:Nastavenia -> Navigacia. Neprelozene vyhnut sa dialniciam. Svieti mi tam "Avoid freeways".
V textech k překladu se to objevilo příliš pozdě, i když jsem to přeložil okamžitě, tak to evidentně už do CZ verze nepřiteklo. Ovšem je fakt, že to stejně nemá na nic vliv díky rekategorizaci. Což takhle to přeložit jako "Mimo ČR se vyhnout dálnicím" ?
komichal
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 323 times
Been thanked: 291 times

Post by komichal
vitj wrote:Vůbec nechápu o co jsme se připravili? Vyhnout se placeným úsekům funguje a funkce vyhýbat se dálnicím mi vůbec nedává u nás smysl.
Právě proto, že to vůbec nedává u nás smysl, by to mělo být v překladu výslovně zohledněno, že to nefunguje.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
zdenusoun: to je divné, osobně bych doporučil odinstalovat Waze, následně připojit mobil k PC, smazat celou složku Waze včetně obsahu (pokud máš v telefonu krom vestavěné paměti ještě paměťovou kartu, tak si pohlídat, že žádná složka Waze není v obou lokacích) a pak po restartu telefonu čistě nainstalovat z Google play. To by mělo pomoct.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
masvbr: připiš tam prosím i dlouhodobé, neřešené problémy s CZ hláškami na Windows Phone:

- navigace vůbec neříká "Sjeďte vpravo", "po 400m" ani "po 800 m"
- problém není na ENG
- stahování CZ hlasových povelů zamrzne na 98 procentech a po pár minutách skončí chybovou hláškou
- hlášeno už několikrát supportu, už to trvá skoro půl roku a oprava v nedohlednu
- díky chování výše je používání navigace s CZ hláškami nepoužitelné a v konkurenci zdarma navigace "HERE" nemají uživatelé WP žádný důvod přecházet na Waze
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
jj slovenčina je v pořádku. O to víc nechápu, proč je takový problém s češtinou.
Osobně zůstanu na angličtině, hláška "po osmi stoch metroch držte sa vpravo" mi kroutí uši.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
Určitě to problém není, můžeš napsat na support, ať to udělají, na mě se vyrezignovali.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by lasalko
XmikeSch wrote:Včera jsem dost jezdil po ČR a nejen, že nehlásí 800m a 200m na dálnicích (dvakrát jsem přejel na další sjezd :( ), ale nehlásí sjezdy ani na silnicích první třídy. Dvojky a trojky jsou v pořádku.
U mě taky. Docela taková chyba zamrzí :(
lasalko

Post by jirys
Poraďte když dám ve waze sdílet trasu tak ji v pohodě odešle ... Ale jak dám poslat mou polohu tak se waze celé restartuje ... :roll:
jirys
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
jirys wrote:Poraďte když dám ve waze sdílet trasu tak ji v pohodě odešle ... Ale jak dám poslat mou polohu tak se waze celé restartuje ... :roll:
Nikdo neví co se pokazilo?
jirys
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2