Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Wazerzy w łódzkim

Post by Himst70
Zastanawiam sie czy sa jacys aktywni wazerzy z lodzkiego a w szczegolnosci z samej Łodzi ktorzy czest jezdza z wlaczonym WAZE.Nalezaloby zrobic troche porzadku w samej łodzi a tym bardziej ze to miasto sie caly czas przebudowuje i wszedzie jakies remonty, zamkniecia drog i zmiany kierunkow jazdy. Ja jestem z poza łodzi ale tu pracuje. Zawadzam Retkinie Koziny Srodmiescie Baluty itd Troche tu jezdze i zaczalbym troche cos tu zmieniac ale dla jednej osoby to teren jest za rozlegly.Przydalby sie chociaz jeden mieszkaniec łodzi ktory tez by sie za to choc troche wzial :D . Chyba ktos jest bo raz jadac z wlaczonym Waze ktos mi mignal.
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:16891186

1

Send a message

Post by a_kiler
Ja pomykam codziennie po Łodzi z Wazerkiem i mógłbym wymienić co najmniej kilku stałych kierowców. Fakt - ostatnio mam znacznie mniej czasu na ogarnięcie problemów komunikacyjnych na bieżąco, ale usprawiedliwia mnie fakt, iż miasto jest teraz jednym wielkim placem budowy o ciągłych zmianach komunikacyjnych.
a_kiler
Map Raider
Map Raider
Posts: 20
Been thanked: 1 time
Send a message
images/ranks/MapRaider_Badge_63px.png
Area Manager: Poland - Łódź

Post by a_kiler
Ktoś ma namiar na Bejruta by Łódź?
a_kiler
Map Raider
Map Raider
Posts: 20
Been thanked: 1 time
Send a message
images/ranks/MapRaider_Badge_63px.png
Area Manager: Poland - Łódź

Post by a_kiler
Chyba nie taki o którym myślisz ;-) Chodzi o to, że często się "widzimy" na mieście, ale nie mamy kontaktu. Dlatego pytałem.
a_kiler
Map Raider
Map Raider
Posts: 20
Been thanked: 1 time
Send a message
images/ranks/MapRaider_Badge_63px.png
Area Manager: Poland - Łódź

Post by Chryzoprazik
Heh, rzadko zaglądam na forum, ale z włączonym waze jeżdżę codziennie. Często widuję a_killera i jeszcze parę osób. Od czasu do czasu poprawię coś na mapie, ale ostatnio mało mam na to czasu.
Na samym początku jakieś 4 lata temu narysowałem około 400km łódzkich ulic. Kiedy włączyłem waze po raz pierwszy było po prostu pusto...
Konta na facebooku nie posiadam, więc do znajomych nie dodam :)

Pozdrawiam
Chryzoprazik
Posts: 20
Has thanked: 1 time
Send a message
LG X Power, Android

Post by gavron7
Ja od ponad 1.5roku z Wazem po Łodzi pomykam i to co mogę to naprawiam i dodaję... Dzień w dzień nawet jak wiem jak jechać to Wejzik uruchomiony :) Co prawda na poprawki od 2 miesięcy nie mam tyle czasu co wcześniej ale staram się najlepiej jak umiem :P

ps. a chętnie jakieś osoby zaproszę do siebie ale od tej nowej aktualizacji nie mam pojęcia jak bo albo ja jestem zje!#@$ albo ta aktualizacja napitoliła i nie mogę się połapać :P
gavron7
Area Manager
Area Manager
Posts: 176
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by gavron7
dobra, ja chyba jestem za glupi na to dodawanie znajomych.. kiedys bez problemu sobie dodawałem a teraz od ponad 2 czy 3 miesięcy jak się pojawiła nowa wersja waza mam problem z tym :(.... jak ktos chce mnie dodać do znajomych to tel. 667998330...
gavron7
Area Manager
Area Manager
Posts: 176
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by gavron7
Jak jeszcze ktoś mnie doda to może wkoµcu zdobędę punkty za znajomych :) :)
gavron7
Area Manager
Area Manager
Posts: 176
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by gavron7
No jak ktoś chce mnie do znajomych to 667998330
gavron7
Area Manager
Area Manager
Posts: 176
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by Himst70
Wyslalem Ci zaproszenie :D
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message