Rekneme, ze to byl omyl.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ty jeden clovece, clovece jeden, to nedelas dobre. Prvni a hlavni pravidlo je nic nemazat.nocommenta wrote:Nedá, zakresli ho nanovo...ArgiCZ wrote:Ahoj,
zajímalo by mě, když bych omylem smazal segment, dá se to nějak obnovit?
Díky
Cestu jak tvrdíš jsem nenašel, tedy jsem ji dokreslil.Tonnyhod wrote:Vážení, mám prosbu.
V Hodoníně na ulici Dvořákova je už delší dobu myčka, kterou mi klient neukazoval, zřejmě proto, že byla zadána jako bod a bez komunikace.
Zadal jsem tedy budovu jako plochu, nakreslil obslužnou komunikaci, ale nějak se nemůžu domlivit s křižovatkou. Prosím, pokud někdo máte čas, o opravu. děkuji.
petrjanik wrote:teda teď nám v tom děláš "nepořádek" .. cestu jsem smazal já, takový výtvor bys smazal taky .. k bodu jsem cestu nedělal .. tak teď nevím jestli tu novou myčku u Alberta vrátit na plochu nebo ji nechat jako bod, který jsem z ní udělal .. https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 17.6010250
Re: Waze nováčik - otázky