Post by rysal
xrzysioo, to nie czekaj na akceptacje obecnego AM, tylko sam nim zostań. :D
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by wampcia
Lista pobożnych życzeń :lol:
Nowy nie czyta tylko coś tam edytuje / wandalizuje :lol:
wampcia
Posts: 106
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message
Fuck you waze/google motherfuckers !

Post by wampcia
Brak większej ilości typów dróg jest niewątpliwym problemem waze.
W miastach wyraża się tym, iż jeśli nie zmienimy dróg o lepszej przepustowości na główne mimo, iż na papierze ustawodawców takimi nie są ( często jest to stary podizał z lat 90 tych ) to nawi pokieruje nas środkiem osiedla. Ja te ewidentnie wąskie uliczki zaznaczam jako service road ( choć nie takim jest założenie tego typu drogi ).
Na wsiach, koloniach do tego dochodzi problematyczne oznaczanie dziurawych duktów jako głównych ulic, osobiście odpuszam sobie gdy wiem, iż blisko tego typu drogi znajduje się dobrze utrzymana asfaltówka nie zakfalifikowana jako główna.
Co robić z asfaltowymi ulicami głównym i krajowymi drogami o koszmarnej jakości, z dziurami głębokimi na 5 cm ? Nawi jest ponoć dla kierowców a nie dla ustawodawców i chyba przejezdność i komfort jazdy winien być kryterium podstawowym.
wampcia
Posts: 106
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message
Fuck you waze/google motherfuckers !

Post by xrzysioo
co do edycji mapy jest strasznie trudna i zakręcona w dodatku chodzi bardzo wolno. Pytanie inne dlaczego update map jest tak rzadki??? ostatni z 16 stycznia - dziś już 27...
W moim rejonie area managerem jest gość który odpisał mi że już nie używa waze bo za mało osób z tego korzysta i moje poprawki nie są uwzględniane bo czekają na jego akceptacje której on nie da bo już tutaj nie zagląda :roll:
xrzysioo
Posts: 1
Send a message