Post by komichal
Stojí to za starou bačkoru.
Vůbec nechápu, jak se to mohlo v tomhle stavu dostat ven.
Nicméně věřím v dobro a tedy v opravu.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
porubcan wrote:aj verzii pre Android trvalo relativne dlho kym sa dostala do aktualnej kondicie... a niektore bugy ci pozadovane zlepsenia su tu s nami roky.
Historii Androidí aplikace si nepamatuju.
Jisté je, že s WP se momentálně nedá ve městě navigovat s vypnutým displejem. Protože zvuk posílá úplně jinam, než by měl. Za současného stavu nelze tedy WP verzi doporučit nikomu.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Tak dneska jsem se šinul prokazatelně pod 50 kmh (ne snad kvůli tomu, že bych potřeboval slyšet Waze hlášky, ale díky hustotě provozu) a stejně jsem se korektních hlášek nedočkal. Nezbývá než číhat. Nebo se nějak nasáčkovat do WP beta testingu, je-li něco takového.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Waze support nezklamal. Poslali mi link na wiki topic, kdy se používá keep left a kdy turn left a to je vše, přátelé.
Tak jsem jim ještě jednou vše popsal a připojil asertivní radu, že uživatelé s WP nejsou spokojeni a jestli chtějí, aby to na WP k něčemu bylo, tak by tomu měli dát trochu pozornost. Předpokládám, že se i tak prd stane, ale aspoň se mi ulevilo.
Když ne, nezbyde mi, než s mým WP Waze opustit, jezdit se podle toho dá dost blbě a člověk furt musí čučet na displej, na to nejsem zvyklý.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
OK. Podal jsem si žádost o přijetí do Waze WP beta testingu.

I shall resist.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Waze WP beta program existuje, není to veřejné. Vznesl jsem si žádost o přijetí a čekám, jak dopadne.
Já používám telefon komplet nastavený na angličtinu, Waze mám nicméně v češtině. Zkusím to přehodit, uvidíme, co se stane. Každopádně různé navigační jazyky jsem už zkoušel a nefungovaly.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Tak přátelé, další poznatek - když jsem přehodil jazyk rozhraní na English, tak to naviguje v pořádku!
Předáno na support.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Tak, Support potvrdil, že mají na WP problém se zvukovými hláškami a pracují na opravě.
Termín dokončení překvapivě nesdělili, ale i tak se cítím satisfakován.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Update, jak se věci vyvíjí:
1. Waze devs našli chybu, opravili ji a opravu vydali.
2. Není potřeba nová verze aplikace, stačí odinstalovat a nainstalovat znovu tu, co už v Marketu je. To vynutí opětovné stažení balíčku pro hlasovou navigaci, který obsahuje i tuto opravu.
Nicméně nejásejte.
3. Po provedení kroku 2 zatuhlo stahování nových hlasových instrukcí na 98 procentech a po nějaké době vyhodilo hlášku, že "stahování selhalo".
4. Nahlásil jsem to opět na support, tam mi potvrdili, že se na to podívají, ale že tam teď mají nějaké svátky či co, tak to bude pár týdnů (!) trvat
5. Hlasová navigace naštěstí funguje, pouze dělá stejné chyby, jako předtím

Suma sumárum:
Kdokoliv si teď na WP stáhne Waze a bude chtít dotáhnout češtinu, může očekávat chybovou hlášku. A bude to nějakou dobu trvat. Děkujeme Waze - tak se dělá pozitivní propagace.

Btw: na mou někdejší žádost o přijetí do WP beta testingu se nikdo ani neobtěžoval odpovědět.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Cítím potřebu nasdílet update.

Již několik dní zpátky jsem dostal zprávu, že problém byl odstraněn a že to mám testnout. K opravě nedošlo a problém přetrvává. Poskytnul jsem tedy další informace, které byly požadovány a předpokládám, že dále pracují na opravě.

Mysleme pozitivně a doufejme v opravu dříve, než bude k dispozici Windows Phone 9.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message