Post by kkopciu
Witajcie!
Jestem Konrad i sobie jeżdżę z Waze, czasem coś w mapie poprawię/zgłoszę zmianę mapy..
kkopciu
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by KlaasvanderVeen
Czesc, od ponad rok uzywam Waze w ok. Warszawa. Podoba sie Waze.

Kilka razy patrzylem na Editor, ale na ogolny jest porzadek i nie wiem co moge jeszcze dodac albo naprawic.
Tez widzialem z nie moge edytowac drogi w moim 'area', np tam gdzie mieszkam albo czesto jade.
Nie widze dobrze gdzie moge albo nie moge robic poprawki.

Tym weekend widzialem blad w okolica nasza Dzialka w Topolinie.
Na mapie jest droga, ale tam nie ma droga, tylko pusty miejsce w lesie bo rok temu nowy rura ropa jest wykopany za dzialka.
Jak moge albo Editor moze usunac ta droga nazywa sie Topolina i wlaczy sie do ul. Koscielna?

Pozdrawiam,
Klaas van der Veen
(od 13 lat w Polsce)
KlaasvanderVeen
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by klechu
Siemka,
Na waze od czasu gdy konkurencja kazała jechać po drodze polnej ;)
Miastem w którym zazwyczaj się poruszam autem jest Warszawa. Czasami robię trasę Waw <-> Szczecin (A2/A1/DK10 lub A2/S3).
Aktualnie wojownik waze z ~29 000 punktów.
klechu
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by klemenko
Cześć,

na codzień jeżdżę po Niemczech, gdzie mieszkam i na razie zdobyłem tarczę, ale przy okazji wakacji w Polsce trochę edytuję miejsca, które dobrze znam.
klemenko
Posts: 4
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Kloooossss
Cześć!
Mikołaj, Warszawa Wawer, zdarza mi się też zajeżdżać do centrum, ale częściej jednak prawa strona Wisły
Kloooossss
Area Manager
Area Manager
Posts: 74
Answers: 2
Has thanked: 23 times
Been thanked: 38 times
Send a message

Post by Kloosek
Witam, Damian z Bornego Sulinowo. Zarejestrowanym użytkownikiem jestem już od ponad 4 lat, ale aktywnie zacząłem korzystać dopiero niedawno. Miło, że coraz częściej mam okazję w trasie do kogoś zatrąbić :-)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Kloosek
Posts: 15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Klusek_83
Przywitam się jeszcze raz choć z Waze korzystam już od kilku lat. Niestety będąc nie do końca chyba świadomy tego co robię skasowałem swoje stare konto i musiałem założyć nowe. Nie pytajcie się dlaczego i jak to zrobiłem, bo sam tego nie wiem ;-)
A więc, Damian ze Bornego Sulinowa, z Waze korzystam od ok 4 lat a na tym koncie od trzech dni :-D
Klusek_83
Posts: 6
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by kogot77
Witam! Grzesiek z Chorzowa, mam nadzieję że będzie nas coraz więcej
kogot77
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by kondar1
Witam wszystkich.
Działam w Łodzi i okolicach. Waze używam od niedawna po tym jak padło radio z nawigacją z AM. Nowe radio z Androidem, wybór padł na Waze i po krótkim używaniu widzę wiele zalet nawet w porównaniu z AM. Duży potencjał rozwojowy i faktyczny rozwój w udogodnienia (ostatnie to odczytywanie nazw ulic - dla mnie bomba, bo nawet AM tego nie miała). Mam też kilka "udogodnień" o których chętnie napiszę ale chyba nie w tym wątku ....
Pozdrawiam i szerokości :D
kondar1
kondar1
Posts: 3
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Konrado_1
Witam serdecznie

Jeżdzę głównie po Warszawie.

pozdrawiam
Konrado_1
Konrado_1
Posts: 24
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times
Send a message