Myslím něco takového. Trasa má datum (atribut) vytvořeno a v tomto případě přestože je projeta, ale protože jsem už na ní sáhl tak i upraveno. Ale není připojena ani správně uložena. Samo, že si to spravím.
Sorry, ještě jednou a tentokrát bez chyby.
Myslím něco takového. Trasa má datum (atribut) vytvořeno a v tomto případě přestože je projeta, ale protože jsem už na ní sáhl tak i upraveno. Ale není připojena ani správně uložena. Samo, že si to spravím.
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... 16&env=row
Myslím něco takového. Trasa má datum (atribut) vytvořeno a v tomto případě přestože je projeta, ale protože jsem už na ní sáhl tak i upraveno. Ale není připojena ani správně uložena. Samo, že si to spravím.
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... 16&env=row
Jasně GinBooku a jsou kilometrové cesty projeté před x měsíci i lety. A na ty se, jak sem výše popsal ptám. Znovu ve zkratce ověřit, pojmenovat, přidělit kategorii a připojit?
Když já se asi neumím zeptat jednoduše. Dík
Jejky, ještě prosím jednu bleskovku. Pojmenování místních části je to Valašské Meziříčí - Hrachovec nebo, Hrachovec [Valašské Meziříčí] či, jiná varianta. Určitě se kolektivní názor nějak sjednotil. Teď studuji Papyrus. Uf.
Čao, chci se zeptat na Waze woodoo. Čistě hypotecký, jsou dvě cesty z A do B cca 1 km. Jedna, třeba B je delší ( 3-5%), nižší třídy (vede kolem milenky a kontrola musí být). Druhá A je delší, vyšší třídy, ale vede vede přes obec, tak je realně o těch 3-5% pomalejší a jezdí po ní přeba 5 Wazer denně. Otázka je, když bude jezdí cestou A, bude mne pak Waze příště routrovat kolem Milušky automaticky, přestože prvně mne posílalo kratší a cestou. A druhá otázka je, když pinďulici na servru zjisti, že kolem Milušky jezdím rychleji, budou pak Vás všechny tam také posílat? Bo cesta je úzká a víc nás se tam nevejde. A hlavně tam pak budu muset jezdit pomalu.
Ty otázky mě zajímaji, ale teď vážněji dá se dohledat proč routruje Waze zrovna takhle:
Když by měla být nejlepší cesta Rožnovská konec kruháč Vsetínská ven z města. Právě dvojka je moje oblíbená, ale myslí, že cizího bych tam neposílal a o trojce bych neposlal ani kolonu s vlaječkou a to bych jí klidně poslal někam.
Ty otázky mě zajímaji, ale teď vážněji dá se dohledat proč routruje Waze zrovna takhle:
Když by měla být nejlepší cesta Rožnovská konec kruháč Vsetínská ven z města. Právě dvojka je moje oblíbená, ale myslí, že cizího bych tam neposílal a o trojce bych neposlal ani kolonu s vlaječkou a to bych jí klidně poslal někam.
- Attachments
Čao, SUPER, že sem nikdo nepíše " ... tak si to najdi, už jsme to řešily ..." Fakt se snažím co nejvíc z fóra přečíst, ale je toho MEGA a času, by mohly být víc. Moc se mi líbí, že do problému můžu zasáhnout. Snažím se nastudovat Vámi získané zkušenosti a získat svoje. Nadšený nováčik.
Dotaz 1: V mapě jsou zbytkové data z historického válcovaní reálných cest, jenž nejsou popsány a připojeny. Pravidlo je "NIC NEMAZAT !!! OVĚŘIT, POPSAT A PŘIPOJIT". To, ale není určitě tento případ https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... 43&env=row , toto je určitě do KOŠE.
Dotaz 2: V mapě jsou záznamy o průjezdech. Vrstva GPS body. Chtěl bych vědět, proč jsou různě barevné a jak rychle a jak dlouho jsou na Live mapě vidět.
Dotaz 1: V mapě jsou zbytkové data z historického válcovaní reálných cest, jenž nejsou popsány a připojeny. Pravidlo je "NIC NEMAZAT !!! OVĚŘIT, POPSAT A PŘIPOJIT". To, ale není určitě tento případ https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... 43&env=row , toto je určitě do KOŠE.
Dotaz 2: V mapě jsou záznamy o průjezdech. Vrstva GPS body. Chtěl bych vědět, proč jsou různě barevné a jak rychle a jak dlouho jsou na Live mapě vidět.
GinBook wrote:??? Jsem to ještě kontroloval.vitj wrote:Problém va Valaškém Meziříčí:
Na kruháči Sokolská x Vsetínská zůstal jeden segment nezapojen.
https://www.waze.com/editor/?lon=17.973 ... 38&env=row
Opraveno.
PS: Doufám, že to nebylo záměrně kvůli výluce.
Díky za opravu, počkám a otestuji.
V editoru je vrstva "správci oblasti", najdu prosím někde komu která zahrádka patří? A co jsou jeho práva a povinnosti? Dík.
Díky, barevnost podle orientace mne vůbec netrkla. Myslel jsem, že je to otázka stáří (čím starší tím tmavší, ale teď tomu rozumím. Je tak vlastně vidět i při menším zoomu poměr proudění protisměrů => proto ty barvy z opačné strany barevného spektra. Dík za lano.shalafi wrote:Roznofarebnost zavisi od azimutu daneho GPS bodu, napr. vsetky smerujuce na sever su rovnakej farby.grepa wrote: Dotaz 2: V mapě jsou záznamy o průjezdech. Vrstva GPS body. Chtěl bych vědět, proč jsou různě barevné a jak rychle a jak dlouho jsou na Live mapě vidět.
GPS vrstva sa kedysi (davno) nacitavala spolu s prejdenymi trasami, tj. rano si siel do prace a na druhy den si videl v editore svoju cestu a v GPS vrstve pribudla ekvivalentna seria GPS sipiek. Sudruhom sa ale tento proces uz myslim trochu rozsynchronizoval, takze by som pocital skor s oneskorenim tyzden-mesiac-bulharska_konstanta. Ako dlho je "anyone's guess", cize tazko povedat.
Re: Waze nováčik - otázky