Post by Tobjas
A to ze biorą te dane z telefonów z androidem to napewno ale jakaś tam grupka wazerow w całym kraju jest więc z tego też napewno korzystają.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Trzeba poprostu być wiernym Waze i namawiać innych na korzystanie a po pewnym czasie nie będzie prowadziła w korek :)

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Można dać punkt orientacyjny na budynek wybrać np ze to jest dom i wpisać adres w edycji tak jak spisuje się nazwę ulicy. Po takim zabiegu szuka nr domu przez Waze. Tylko to czasochłonne bardzo i nie wiem czy warto skoro można wyszukać przez Google.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
To dziwne ze u Ciebie nie działa bo ja tak dodałem ostatnio na próbę swój dom i po aktualizacji ładnie znajduje :)

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Dokładnie u mnie również działa tak jak pisałem i proszę mi nie wmawiać :) dodałem ostatnio adres mojego bloku bo GM prowadzi gdzieś przy głównej ulicy a po mojej edycji Waze prowadzi mnie centralnie na parking pod blokiem. Dodałem nad blokiem pkt orientacyjny i wprowadziłem dokładny adres.

Edit
Odp napisana pod postem giekollo na stronie 4 :)
Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
I to jest właśnie to. Nie można iść na gotowe i wybierać taki mapy które juz mają większość dróg ale dużo błędów. Jeden użyje raz zobaczy ze czegoś nie ma i powie ze lipa a inny się nie podda wejdzie w edytor wybuduje ładnie drogi i będzie się z tego cieszył ze chociaż w teki sposób się przyczynił do polepszenia mapy. I to jest fajne w Waze i dlatego zawsze będzie miała przewagę.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Dzisiaj jak edytowane mapę natknąłem się na miejscowość chyba Nekielka. Nie było tam dróg i ktoś porobil pełno zgłoszeń ze brak drogi wsiadł w auto i wszystko walcem porysowal :) i to mi się podoba w Waze ze ktoś się nie poddaje i próbuje coś zdziałać. Jutro specjalnie dla tego wazera zrobię cała ta miejscowość :)

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
A całkiem możliwe. Gdzieś mi się mignal taki nick a teraz pisze z tel i nie mam jak sprawdzić.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by triptic32
A ja tak moze troche nie na temat a troche na temat.Na polskim forum dotyczacym Androida jest watek o aplikacji iCoyote,Naviexpert i Yanosiku i niestety ale iCoyote podobno bezczelnie kopiowal dane trafficowe,zdarzen itp z NE i Yanosika i przez to w/w firmy zablokowaly widocznosc takich danych na swoich mapach na stronach www. Zastanawiam sie czy u nas(Waze Polska) jest ktos kompetentny kto moglby sprawdzic czy i dane z Waze nie sa kopiowane?Wiem ze Waze ma malo uzytkownikow ale chodzi o sam fakt.NE sprawdzilo to w ten sposob ze udostepnili falszywe dane i chwile pozniej te same dane pojawily sie w aplikacji iCoyote.
triptic32
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Vooytek
Może zależy jaka jest prędkość i długość korka?
Informuje Cię o nim i możesz sobie przecież wybrać alternatywę. Ja tak zrobiłem jakiś czas temu.

Może nie chce narzucać dziwnych dróg tak z góry, bo to odstraszy nowych kierowców dziwnym algorytmem? :D
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)