Można dać punkt orientacyjny na budynek wybrać np ze to jest dom i wpisać adres w edycji tak jak spisuje się nazwę ulicy. Po takim zabiegu szuka nr domu przez Waze. Tylko to czasochłonne bardzo i nie wiem czy warto skoro można wyszukać przez Google.
Dokładnie u mnie również działa tak jak pisałem i proszę mi nie wmawiać dodałem ostatnio adres mojego bloku bo GM prowadzi gdzieś przy głównej ulicy a po mojej edycji Waze prowadzi mnie centralnie na parking pod blokiem. Dodałem nad blokiem pkt orientacyjny i wprowadziłem dokładny adres.
Edit
Odp napisana pod postem giekollo na stronie 4
Pozdrawiam
I to jest właśnie to. Nie można iść na gotowe i wybierać taki mapy które juz mają większość dróg ale dużo błędów. Jeden użyje raz zobaczy ze czegoś nie ma i powie ze lipa a inny się nie podda wejdzie w edytor wybuduje ładnie drogi i będzie się z tego cieszył ze chociaż w teki sposób się przyczynił do polepszenia mapy. I to jest fajne w Waze i dlatego zawsze będzie miała przewagę.
Dzisiaj jak edytowane mapę natknąłem się na miejscowość chyba Nekielka. Nie było tam dróg i ktoś porobil pełno zgłoszeń ze brak drogi wsiadł w auto i wszystko walcem porysowal i to mi się podoba w Waze ze ktoś się nie poddaje i próbuje coś zdziałać. Jutro specjalnie dla tego wazera zrobię cała ta miejscowość
A ja tak moze troche nie na temat a troche na temat.Na polskim forum dotyczacym Androida jest watek o aplikacji iCoyote,Naviexpert i Yanosiku i niestety ale iCoyote podobno bezczelnie kopiowal dane trafficowe,zdarzen itp z NE i Yanosika i przez to w/w firmy zablokowaly widocznosc takich danych na swoich mapach na stronach www. Zastanawiam sie czy u nas(Waze Polska) jest ktos kompetentny kto moglby sprawdzic czy i dane z Waze nie sa kopiowane?Wiem ze Waze ma malo uzytkownikow ale chodzi o sam fakt.NE sprawdzilo to w ten sposob ze udostepnili falszywe dane i chwile pozniej te same dane pojawily sie w aplikacji iCoyote.
Re: Waze i omijanie korków (?)