Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
GinBook wrote:
grepa wrote:V editoru je vrstva "správci oblasti", najdu prosím někde komu která zahrádka patří? A co jsou jeho práva a povinnosti? Dík.
Na internetu je katastr pozemku a nemovitosti a tam najdes kdo je spravce sve zahradky. Prava jsou dane vyhlaskou ci zakonem, staci nastudovat. :D


Ted vazne:
Na to se nedivej. 2/3 lidi zobrazenych jako spravci oblasti je neaktualni. Podivej se do fora kdo za posledniho pul roku zde napsal prispevek a kdo tady komunikuje.

Bavil jsem se ze Zirlandem aby vznesl dotaz na HQ, zda by sli ty informace aktualizovat ohledne rozdeleni AM.

Proste tady je forum. Cast pro zadosti o upravu, atd....


Komentář z telefonu.
Jojo, něco jsem zatím na to téma prokvikal a je mi jasnější, že o některé zahrádky se nikdo nestará, ale překrývají zahrádky jiných, vzorně aktivní, které pak není vidět a některým kozlům je trochu jedno, kdo jim do čeho kope. Já jsem jen se nechtěl někoho dotknout. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, je nějaký standardní, doporučený nebo, aspoň vhodný způsob na tuto situaci "Jedu takhle tábořit. Škodou 100 na ...." A ehje něco jako, možná chybička. Myslím, to zapomenu, kde to bylo. I klepnu do Waze a říkám, zapiš chybku. No asi obecnou, když si nejseš jistej. Říkám, jako já "Až dojedeš dom, jukne, najdeš, pořešíš si sám, fšak se máš ještě co učit." A teď otázka děláme to z Wazem dobře, nevyvádíme nějaké nepřístojnosti, ...... ? Dík za pomoc.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jsem v editoru a objeví se automatická chyby v oblasti, kterou dobře znám. U hlášených je možný komentář, to je mi jasné, že můžu komunikovat s hlasitelem, pokud je svolný. Je u automatu možno nabídnout nějakou pomoc. Třeba v tomto případě
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 95&env=row
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Prosím i o odpověď na dvě předešlé, ale asi je se.u rychleji, než je možné v lidských silách reagovat. Když dostanu dotaz, na hlášenou obecnou chybu a napíšu co mne k tomu vedlo, třeba "Sorry, jen sem zabloudil" a odešlu zprávu. Můžu poté označit "Nenalezená chyba" a uložit. Najde tato zpráva svého adresáta? Nebo mám chvilinku počkat? Dík za jakoukoliv radu Váš nováčik.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
masvbr wrote:
grepa wrote:Prosím i o odpověď na dvě předešlé, ale asi je se.u rychleji, než je možné v lidských silách reagovat. Když dostanu dotaz, na hlášenou obecnou chybu a napíšu co mne k tomu vedlo, třeba "Sorry, jen sem zabloudil" a odešlu zprávu. Můžu poté označit "Nenalezená chyba" a uložit. Najde tato zpráva svého adresáta? Nebo mám chvilinku počkat? Dík za jakoukoliv radu Váš nováčik.
Všechno co napíšeš do komentate (at uz z klienta nebo v editoru) odejde po odkliknuti vsem kdo dane UR sleduji/založili/prispeli do nej ... to same jim prijde jak do klienta, tak i do jejich mailu. Zavírat lze tak rychle jak to umíš naklikat ;)

Odeslano z telefonu.
Díky za odpověď.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jaký je rozdíl mezi segmentem pěší zóna a stezka pro chodce. A co má budoucnost? Dík
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
spoodyenator wrote:No v reale sa s povolenim da po pesej zone prejst aj autom ale po chodniku ktory ma sirku napr 1m by som to radsej neskusal


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
Dík, ale technicky rozdílu těchto pojmu, zóna a stezka rozumím :( .

Ale ptám se, jak tomu rozdílu rozumí ta milá paní v krabičce a ten trpajzlík co kreslí zezadu ty čáry na ten displej, ale hlavně ten všemohoucí co to všecko řídí toho Tel Avivu.

Tak ještě jednou a jednodušeji.
Otázka: Jaký je rozdíl v routrování trasy a v zobrazení na displeji klienta, pro segment označený pěší zona, nebo stezka pro chodce? Uf :roll: .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Konečně, někdo kdo si nemyslí, že se ptám na hlouposti. Dík. A prosím tě co při výběru pro volit, myslím tím podobně, jako obslužná komunikace a ulice (mají být v budoucnu sloučeny pod ulici). Dík
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Už jsem myslel, že nemusím, ale ještě zpět. Mě je jasné že já po chodníku s autem ne, max se šlapacím. Ale podle MÝCH zatím velmi, ale velmi omezených znalosti:

1/ na displeji je to šumák (spisovně jedno ;) )
2/ routing tě nepovede ani, ani tam (Padouch, nebo hrdina. Všechno jedna rodina) :P .
3/ ale když už vlezeš na zónu, nebo chodník waze protestovat nebude :( .
4/ max tě bude posílat kratší cestou pryč :? (nesjízdný segment).
4/ a future happy star :roll:.

Ale jestli jsou toto parametry aplikované ve waze. Jsem nenísu jistý :| .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Moc dík. Tahle odpověď přehledná a komplexní. Moc děkuji. Teď :D .

Moto: Získat hromadu dat je stejně drahé, ať jsou kvalitní, nebo ne. Ale je neuvěřitelně pracné, udělat z nekvalitní dat, data kvalitní. :mrgreen:
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message