Ühendasin.Saarlanee wrote:Ühendada see parklasisenetee. Google maps pilt on liiga vana, kuigi see aastaid juba olnud tee ja firma. Autojuhina satun tihti sinna.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 165&zoom=7
Sai see punt ka tehtud.kljuv wrote:Ühendada:
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =296460635
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=7
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=4
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=5
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =296463880
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =177175584
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=5
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=7
Sellega on see jama, et siis ei saa sulgemist peale panna. Ma jätaks praegu niisama ja kui see 17 käes, siis karju hirmsa häälega, et ära muudetaks.Saarlanee wrote:https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 677&zoom=7
Palun muuta see Juhan Smuuli ja Pika tänava ristmik ringteeks (Suletud kuni 17.dets), ise tegin korda parklasisesed teed, mis on muutunud.
Nii pole mõtet teha, sest teesulg on olulisem kui see mingi uus mõttetu ringtee. Selle skeemiga jääb x-ajaks tee avatuks. Kui tee avatakse, siis võib joonistada.zCougar wrote:Ühe asja unustasin ära ja nüüd seal väiuke jama. Teede joonistamisega need kohe kaardile ei lähe kuid kinni saab apnna vaid live kaardil olevaid teid. Selle ringtee saan kinni panna alles peale järgmist kaardi uuendust..
Ega tegelikult polegi mingit lihtsat varianti sellise asja tegemiseks. Tegema oleks pidanud nii:
1. Teed lahti ühendama
2. Peale kaardi uuendust teesulud maha võtma
3. Ringtee joonistama ja selle kohe lahti ühendama
4. Peale kaardi uuendust ringteele teesulud peale ja teed külge ühendama
--
Cougar
Piirkondlikel AM-idel soovitaks esimesel võimalusel uued teed maha joonistada. Nii tekib ka rohkem segmente, millega mängida saab.
Korras.kljuv wrote:Valesti ühendatud
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=7
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=7
Lihtsalt ühendada
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=5
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =180888740
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
Siin on 5 kohta ühendamata
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=4
Võtsin ära.Valvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... s=90852654
Selline tänavanimi pole kohe mitte kindlasti seal vajalik...
Palun pane edaspidi ka permalink juurde, selle lõigu panin õigeks.Johan111 wrote:Hei,
Avastasin, et Toompuiestee 20 aadress on Tallinnas vales kohas. Kummalisel kombel navigeerimisel läheb siiski õige maja juurde, kuigi mõni kord valele poole maja (seda viimast üritasingi korda teha). Praegu vaatasin, et ka 19 on vales kohas.
Õige asukoht siin: http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id ... 2=0&LANG=1
Nende aadressidega on Googlel asi puhta metsas, selle genereeritud jama võiks üldse ära kustutada. See on täielik saast! Zcougar äkki saab selle asja ära organiseerida.
Tehtud!kljuv wrote:Ühendada
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =292319797
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... 997&zoom=6
Üks tee ühendamata, teisel on vaja lubada kõik pöördeid.
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =194957923
Tehtud, aga kontrolli see 9 kindlasti üle.AT-80 wrote:Palun ühendada põhimaanteega:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =298517064
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =298517148
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =298517279
Põhimaantee 9 on nende kahe lõigu vahel kahesuunaline: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,298517279
Pärast ühendamist ja kahesuunaliseks tegemist palun kontrollige ka kõikide teeotsade lubatud pöörded.
Palun muutke lõigu tee nimes nii, et kogu teel on ühtmoodi sõna "mõisa" väikese algustähega: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,295587954
Re: Lukus teed (level 4+)