Post by Instigater
Nu kā, nosūtīju šamējam foruma vēstuli - par to pienāk paziņojums iekš jūzera reģistrētā meila. Laikam jau bija paspēts nobloķēt, ka neatbildēja forumā.
IMHO vajag atbloķēt. Es pieklājīgi uzrakstīju kādas bija viņa jauniņā kļūdas un ka esam gatavi gan pamācīt, gan atslēgt, kur pietrūkst tiesības un, ka to visu var dabūt tepat foruma Latvijas sadaļā.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Tā arī izdarīju.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Andri, gaidām no tevis razkladu par to, ko darīji ar kādu motivāciju, norādi piemērus, un, pastāsti arī savu motivāciju CM statusa pieprasīšanai. Pats saproti, ka CM uzreiz pēc pārkāpuma tik viegli neviens nedos un nāksies pierādīt savus labos nodomus.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by jurmalniex
Tveršana.jpg
ulmana
(109.24 KiB) Downloaded 318 times
Kurš gudrinieks izdzēsis Ulmaņa gatves posmu zem lidostas viadukta!?
jurmalniex
Posts: 8
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Litavnieks
b7VcsLRW jauns kandidāts kurš nav lasījis noteikumus.
un neprecīzi darbojas. pie katras privātmājas pievieno Private road un ielu nosauc mājas vārdā. uttt
+(pozitīvi) pievieno daudz jaunu vietu savā rajonā(Zosna,Veczosna).
privātu vēstuli sūtīju neizskatās, ka būtu saņēmis.
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 152
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Send a message
[img]https:///p9mgM[/img]

Post by noker_veju
Tā vai tā nesaprotu, kā izpaužas krāpšana. Protams, Jūs varat ierēkt par visiem un visu, jo esat redaktori, bet es jebkurā gadījumā neizprotu tad sistēmu līdz galam!
Kas tad ir KRĀPŠANĀS waze aplikācijā?
noker_veju
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by noker_veju
Es BIJU aktīvs waze lietotājs un ziņojumus ievietoju pamatoti. Vienkārši, man sanāk daudz braukāt un parasti par katru notikumu arī ziņoju. Īpaši, kad sanāk braukt cauri Rīgai.. Bieži vien ir tā, ka sistēma pati "gļuko" un ziņojumu nemaz nevar pievienot, jo meklē pārklājumu, kaut telefonā ir pilna skala un uz visu citu internets strādā godam. Ja tagad atdotu punktus par sistēmas dēļ neievietotiem ziņojumiem, tad to būtu bijis daudz vairāk un droši vien tad arī man ātrāk būtu atņemti visi punkti, jo esmu traucēklis kādam. Vismaz ir radies tāds iespaids.
noker_veju
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by norcha14
jurispaiders wrote:Kurš editors ir uzīmējis to jauno ceļu kas ...
Apskaties editorā- iezīmējot- katram ceļa segmentam ir redzams tā radītājs un pēdējais labotājs un attiecīgi arī datumi.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by Olestas
Johaidi, kādam nav ko darīt... nilsveiss jau kārtējo reizi slēdz VISUS lietotāju reportus kā neidentificētos. Tas ir neskatoties uz to, ka es viņam biju sūtījis ziņojumu ar skaidrojumu un aicinājumu forumā, kuru viņš ir izlasījis. Sekoja atbilde:
nu a ka general prob risinat?????
, pēc kā viņš ir atslēdzis iespēju saņemt PM. Un tagad turpina savu "darbu"...
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Atkal visus reportus izdzēsis... :(
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message