Super se tu to rozjelo . Zatím se tu sypaly jen písmenka, ale teď je to zajímavé.
Více méně jsem si myslel, že jsem plně informován, ale náměstí Republiky v Praze mně trochu vychýlilo z rovnováhy.
Na výše zmiňovaných chodník, á la zóna nefunguje restrikce?
Nebo je jiná komplikace, nerozumím .
1/ Zatím jsem tomu rozuměl tak, že pominu-li Private Road, je pro waze (editor i klient) jedno, jestli chodník, nebo zóna. Je však lepší dodržet pojmenování podle reálných parametrů => možná to bude mít v budoucnu význam. Chápu (tečka).
2/ Tam, kde se již dnes, zajíždí za určitých speciálních podmínek, je lepší vést trasu po Private Road. Protože je na displeji znázorněn klasicky, jako každá jiná cesta .
Více méně jsem si myslel, že jsem plně informován, ale náměstí Republiky v Praze mně trochu vychýlilo z rovnováhy.
Na výše zmiňovaných chodník, á la zóna nefunguje restrikce?
Nebo je jiná komplikace, nerozumím .
1/ Zatím jsem tomu rozuměl tak, že pominu-li Private Road, je pro waze (editor i klient) jedno, jestli chodník, nebo zóna. Je však lepší dodržet pojmenování podle reálných parametrů => možná to bude mít v budoucnu význam. Chápu (tečka).
2/ Tam, kde se již dnes, zajíždí za určitých speciálních podmínek, je lepší vést trasu po Private Road. Protože je na displeji znázorněn klasicky, jako každá jiná cesta .
Re: Waze nováčik - otázky