Post by vitj
Uzavírka Říčany II/101, nevíte někdo jak to tam vypadá? Zadával jsem ji minulý týden, ale zjevně blbě a z dostupných informací mi není jasné co je zavřeno a kdy.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
masvbr wrote:
vitj wrote:Uzavírka Říčany II/101, nevíte někdo jak to tam vypadá? Zadával jsem ji minulý týden, ale zjevně blbě a z dostupných informací mi není jasné co je zavřeno a kdy.
staci nebo to uz mas?

silnice II/101 (ulice Říčanská), Říčany, okr. Praha-východ
24.03.2014 07:00 - 15.04.2014 23:59
uzavřeno, práce na silnici , úplná uzavírka silnice II/101 v úseku od od křižovatky se silnicí č. III/00313 po křižovatku se silnicí č. III/003123 (Rooseveltova); Objížďka - pro vozidla nad 6 tun směr dálnice D1 - Říčany: silnice II/101, Modletice, část obce Komerční zóna Modletice - silnice II/107 (ulice Pod Lihovarem), Říčany, okr. Praha-východ, přes: silnice II/107 (Svojšovice), Pro směr do Říčan; Objížďka - pro vozidla nad 6 tun směr Říčany - dálnice D1: silnice I/2 (ulice Černokostelecká), Říčany, okr. Praha-východ - D1exit 12, přes: ulice Jižní spojka, Praha, ulice 5. května; Objížďka - Pro vozidla do 6 tun směr dálnice D1 - Říčany: silnice III/00325 (ulice Zděbradská), Modletice, část obce Komerční zóna Modletice - silnice III/33312, Říčany, okr. Praha-východ, přes: silnice III/00323 (ulice Jažlovická) (Říčany), silnice III/33312 (ulice Kolovratská); Objížďka - Pro vozidla do 6 tun směr Říčany dálnice D1: silnice III/33312 - silnice II/101, Říčany, okr. Praha-východ, přes: (ulice Kolovratská), silnice II/101, Vydal: Městský úřad Říčany


EDIT: tady je vic ... http://info.ricany.cz/mesto/kompletni-u ... ovy-povrch
Tohle jsem všechno viděl, ale stejně nevím jak uzavírku udělat, protože se obě zprávy vzájemně vylučují, dnešní UR na místě kde je podporuje verzi z odkazu, ale popis v textu co jsi poslal je jiný ...
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Červená čára tam je, ale v popisu jsou nějaké jednosměrky a 2 etapy. A u toho už se mi jasné ohraničení nepodařilo najít. Dočetl jsem se, že zkoumali dvě varianty a vyhrála uplna uzavirka, ale i tak to neni uplne uplna :-) Dneska uz moc nebudu, tak se kdyztak obrat na nekoho, kdo tam ma EA.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
viz. toto vlákno
viewtopic.php?f=274&t=87537
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
S pomoci aktivniho uzivatele pres UR se mi podarilo snad dobre nastavit uzavirku v mape.zatim je nastaveno do konce dubna. Jeste jsem nekde cetl, ze sjezd na Ricany je take uzavreny, je to tak?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
ulice Ve žlíbku, mezi křižovatkami ulic Třebešovská a Náchodská, Praha 20, Praha, uzavřeno, práce na silnici, Od 30.03.2014 06:00 Do 04.05.2014 23:00, rekonstrukce komunikace
Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
https://www.waze.com/editor/?lon=14.628 ... 13&env=row

Nutné sledovat, jedná se o první etapu opravy vozovky!!!
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
kanaran wrote:V Praze bude v ulici Na Stráži (Praha 8) uzavírka do konce října/začátku listopadu. Postupně budou uzavírat kusy a zachovávat průjezdnost do lokálních slepých ulic. Více na http://www.praha8.cz/Ulice-Na-Strazi-pr ... rukci.html
Tohle už je nastavené v mapě včetně všech etap.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message


Post by vitj
Hotovo, bojim se, ze se to dostane do mapy az kdyz bude po vsem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, pokud udrží stávající tempo, tak v pondělí ráno by se to mohlo dostat do mapy.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message