Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
Existuje nebo existoval skrip na potůčky, říčky, toky a veletoky. Prosím, je ještě funkční pro chrome a používá ho ještě někdo? Jaké jsou zkušenosti?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Dík za pomoc.
Právě po společné diskuzi jsem sám už pohledal. A sem, sem taky došel.
Ale můj chrome se brání a vzdoruje. Teď jsem v pasti a nevím.

Pomoc ....... ;) , no když tak, vem ho voda :shock: .

Ne vážně, rád bych to rozchodil 8-) . Dík
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
grepa wrote:
porubcan wrote:Ano, to je L3 bez AM oblasti. Pre L3 s AM mame tu na fore prispendlenu temu...

Sent from my HTC One using Tapatalk
Ano, vím. Na AM nemám splněno a hlavně musím ještě hodně nasávat, nasávat a nasávat. Ale s L3 se nasává o trochu lépe ;) . Myslím.
Fííha, to je rychlost. Na waze nevídaná. Právě mi přestála třetí kuželka. A velikost mého políčka mě skoro vyděsila :shock: . No nováčik.
Choose one of your areas to see it on the map:
Area 1
9151.86 km²
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:
grepa wrote:Existuje nebo existoval skrip na potůčky, říčky, toky a veletoky. Prosím, je ještě funkční pro chrome a používá ho ještě někdo? Jaké jsou zkušenosti?
http://userscripts.org/scripts/show/169608
Už to běhá. Zatím jsem trochu dezorientovaný, ale už se nějaký testovací potůček natáhl a super.
Ale použil jsem k propojení Tampermonkey. Uvidím jestli to není problém. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Spoodyenatore. Právě, že ne, nejsem z Prahy. právě že jsem z dědiny. Také jsem si myslel, že je dědina na houby, ale právě jen velmi, velmi krátce než, mi to došlo :shock: .
Motto: Na dědině má málo wazerů.
Efekt: Na dědině hodně, ale hodně práce pro L1.
Výhoda:
A/ Na dědině co zkazíš o to sám zakopneš, sám si pak opravíš.
B/ Na dědině sám si vyválcuješ, sám si z edituješ, sám si pojmenuješ, sám si prehryzeš, pak to opravíš, pak zjistíš, že blbě a znovu opravíš. No pak zjistíš že blbě ......... ;) .
C/ hlavně nepřemýšlíš jak bratislavák, kde by si nakreslil nějaký zmatečný chodník :shock: .

Závěr úvahy: DĚDINA JE SUPER.

PS: Myslím, že všichni z L1 by se měli nejdřív na FÓRU ukázat => " Čau jsem tu a něco chci.
Pak už jen stačí čist, komunikovat, editovat a editovat !!! NA DĚDINĚ !!!, komunikovat, číst, komunikovat, .......... uf .......... a waze je tvůj.

Jdu něco dělat, nebo se budu muset propusti :( .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Mon Mar 31, 2014 11:54 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
Vloženo editem ;)
viewtopic.php?f=22&t=73855&start=360#p740670

Jak to dělám já, kluk z dědiny.

Večer vezmu psa a Jumpyho (citrón) jedem někam na kraj lesa. Projdeme se cca 0,5 hoďky a pak jedem do sousední dědiny wazovat. Nejdřív jsem si jen našel málo projetou dědinu a jezdil po ní podle mapky, kterou sem si předtím vytiskl => válcoval, editoval, prokousával jsem a znovu editoval podle zjištěné zkušenosti, doplnil jsem co jsem přehlédl a znovu editoval a nové prokousal => a výsledek "za každý kilometr milión bodu, no to ne, ale hodně, Jen si to sečti :shock: . Ale pro mne, mou osobní zkušenosti je, že už teď nejdřív edituji, počkám na upgrade a pak to jedu prokousat. Neseberu body za válcování, ale prokousávání je daleko efektivnější a většinou se na válcování ještě něco najde (někdy jsou to i dlouhé štreky, hold dědina)

Moje rada pro novíčika a to i z Bratislavy: Hlavně si najdi svoji dědinu a tam se uč !!!!

PS: Ale neví každý z nás to má jinak. Někdo nemá manželku co ho pošle se psem, někdo psa, někdo nemá v okolí dědinu a někdo nemá auto ;) (a železnice sú už vyválcované :roll: )

UF. Jediné co je u mne " Manželka se ně ptá, kde jsem byl ze psem ty tři hodiny a jestli to nebohé zvíře musí žrát tak pozdě. Já si říkám, že jeden z nich si brzo zvykne :lol: .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Wed Apr 02, 2014 8:32 pm, edited 4 times in total.

Post by Grepa
Čao, má dotaz k editoru:
1/ Dole vpravo je push okno chatu. Když se objeví kolega s přilbičkou, tak si můžeme otevřít okno a komunikovat? Nekříží se pak chat více dvojic?
2/ A případě, že jsme na obrazovce dva, odpovídá pozice méno wazika poloze mého kurzoru? A když tak stojím bokem nemá s tím kolega nějakou komplikaci, neboli je nutno se odsunout?
3/ Je problém, aby dva editoři se pohybovaly v jedné dědině?
Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
masvbr wrote: 1) ne ... pises to fsem, zadny soukr pokec to neumi
2) ano ... si te muze vypnout kdyby mel problem (Live Users)
3) pokud oba needituji uplne to same/navazujci tak ne
Dík už tomu rozumím víc.
Jen s "fsem" mám problém ;) . Tyto písmenka znám, ale nechápu a strýcu Goog taky mlčel.
Prosím tě je to překlep nebo cink (tajné značky tuláku na domech - např. X => tu je to dobrý) ;) .

4) Komunikace probíhá mezi všemi kteří jsou v konkrétním okamžiku na editoru označeni jako viditelní?

Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Tue Apr 01, 2014 2:55 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
Čao, někde jsem někomu slíbil, že spočítám svoje denní edity (v poměru L1 / L3) a nechce se mi hledat topic a stejně, možná zajímá vice nováčku, jestli se dá editovat s L1/L2.

Tak v mém okolí ( na dědině ) je do bez problému. Včera cca 1000 editu na L1 a jen proto, že MirekPr byl taky po půlnoci v práci (furt tu běhal s přilbičkou (on je tu snad furt) ;) zdravím)), tak bych na L3 šáhl cca 10x. S Mirkem to bylo o malinko víc.

Tak myslím, že editovat na na L1/L2 není žádný problém a L3/L6 editoři jen čekají a rádi Vám vaší práci zkontroluji, poradí a připojí.

Za mě zatím SUPER (no uvidíme v létě) 8-) .

PS: Dnes to s edity tak slavné, asi nebude. No budu jezdit, to jsou zas aspoň bodíky ;) a občas juknu na fórum. Čao.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
vitj wrote:
grepa wrote:Jak to dělám já, kluk z dědiny. .................
Nestálo by za to dát aspoň odkaz na tuto a předcházející zprávu do prvního příspěvku vlákna?
Čao, Vijt
S tím příspěvkem je to tak:
1/ Ptal na novačikách jestli mám na L3 správný dokument a Gin, že jo.
2/ Spoodyenator se mne na PM ptal, kde jsem našel požadavky na L3
3/ Já na to že to není tajné, že wiki a že 10.000 editů
4/ Spoodyenator, a teď nevím jestli jsem to správně pochopil. (Však víš V.M. kontra V.M. ;) ) a
prosím Spoodyenatora o případnou omluvu, ale cituji "ale kedze si v prahe tak tam a v okoli je asi casto co opravovat po novacikoch ja som na dedine"
5/ Já na to ten předcházející příspěvek "Spoodyenatore. Právě, že ne, nejsem z Prahy. právě že jsem z dědiny. ..........."
6/ A pak mne napadlo, že bych to mohlo zajímat i ostatní novačiky a rozepsal jsem to, no a to je důsledek. (Vím porod těžký :P )

Prosím, dokážu vložit odkaz na stránku fóra a po tvém dotazu, mně napadá otázka:
A/Jde udělat odkaz na konkrétní příspěvek? Kromě citace, vlastně přenos z vlákna do vlákna, ale jen konkrétní příspěvek, ne stránku fóra.
B/ PM příspěvky jdou, asi jen překopírovat (nutná opatrnost => soukromý obsah a postoj druhé strany)

Psal jsem Spoodyenatorovi, že komunikace na veřejné části je pro obecné otázka ideální.
Je mi jasné, že někdy jsou některé hlášky vytržené z kontextu a i já se někdy nechytnu.
Jestli to je dostatečné přiblížení? Když mě navedeš otázkou rád doplním.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message