Ötlet

Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Moderators: zsezo, Unholy, Watt25, marcedli, pulsarxp

Re: Ötlet

Postby albandy » Wed Jan 27, 2016 9:17 pm

chairesp wrote:Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
Egy hangvezérlést rakhatnának bele mert pesten néha van hogy zavaró a telefont nyomkodni hogy bejelentsünk egy eseményt. Informatikus vagyok és tudom ha már ott van a hangalapú felismerés akkor innen már nincs messze a hangalapú irányítás. Jó lenne bejelenteni szóban egy balesetet vqgy egs rendőrt. Akár angolul az se baj. :)

Van benne csak Magyarországon nincs engedélyezve de ha az app-ban beírod a keresőbe aktiválódik, 3 ujjas érintéssel lehet jelenteni.
##@asr

enables/disables ASR Turns on or off the voice activated commands feature (Automatic Speech Recognition) if present in your phone.
De csak angolul ért és beszél !
[ img ] [ img ]
AM: Vác, Hungary
albandy
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 63 times

Postby albandy » Sat Jan 30, 2016 4:53 pm

chairesp wrote:
albandy wrote:
chairesp wrote:Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
Egy hangvezérlést rakhatnának bele mert pesten néha van hogy zavaró a telefont nyomkodni hogy bejelentsünk egy eseményt. Informatikus vagyok és tudom ha már ott van a hangalapú felismerés akkor innen már nincs messze a hangalapú irányítás. Jó lenne bejelenteni szóban egy balesetet vqgy egs rendőrt. Akár angolul az se baj. :)

Van benne csak Magyarországon nincs engedélyezve de ha az app-ban beírod a keresőbe aktiválódik, 3 ujjas érintéssel lehet jelenteni.
##@asr

enables/disables ASR Turns on or off the voice activated commands feature (Automatic Speech Recognition) if present in your phone.
De csak angolul ért és beszél !

Hu nagyon köszi!! Asználnám is! Már csqk annyi a problémám hogy az elején megkérdezte hogy hogy akarom aktiválni a beszédet. En erre a dupla legyintesre kattintottam de ez akkor is beveszi ha nem akarom... Hogy tudom visszacsinalni?

Nálam nem kérdezett ilyet és mindkét módon tudom aktiválni (3 ujjas,legyintés)
[ img ] [ img ]
AM: Vác, Hungary
albandy
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 63 times

Postby balla1987 » Fri Nov 28, 2014 1:14 pm

Sziasztok!

Első posztom, de kezdetek óta hiányolok a Waze-ban egy dolgot. Az adott útszakaszon mi a max sebesség, illetve nem tudom, hogy navigációnál mondja-e, mert nekem le van halkítva, de a túl gyorsan mész szöveg.
Erre van valami beállítási lehetőség, vagy nincs rajta ilyen opció?

Köszi és csak így tovább :)
balla1987

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby BertoldNagy » Thu May 26, 2016 11:25 am

Sziasztok!

Tervben van-e esetleg, hogy lesz 2 téma?:
- sötét
- világos

...azért érdeklőnék, mert a Jelentések -nél sötét a háttér és nyáron a napszemüveget használva, nem igazán kontrasztos :roll:
(vagy a betűknek kellene nagyobbnak-, vagy vastagabbnak lenni, esetleg a Nappali mód -ban lenne világos a Jelentések háttere)

...lehet, h csak nálam van így... :oops:
BertoldNagy

Postby BM711 » Sat Jan 30, 2016 7:42 pm

Sziasztok!
Szerepel-e a tervek között, hogy több köztes pontot is lehessen tervezni, nem csak egyet?
BM711

Postby BM711 » Sun Jan 31, 2016 7:27 am

Az ÉVI vagy ETA kevésbé hiányzik, mint a több (akár 10-15) köztes pont!
BM711

Postby Cekabond » Thu Sep 21, 2017 5:15 pm

Sziasztok!
A Waze elvileg figyelmeztet az átlagsebességmérős útszakaszokra.
Tudtommal Mo-n még ilyen nincs, de ha pl. Ausztriába megyek akkor figyelmeztet? Egy kérdésemre írták:

"Average Speed Cameras is a functioning feature for the client and the WME which was enabled in selected countries (Austria, Belgium, France, Italy, Netherlands, Poland, Spain, UK, Australia, Morocco, Slovakia, Russia, Germany, Czech Republic)"

Köszi.
Cekabond

Has thanked: 3 times

Postby Cekabond » Fri Sep 22, 2017 7:25 am

VazeZolee wrote:
Cekabond wrote:
ha pl. Ausztriába megyek akkor figyelmeztet?

"Average Speed Cameras is a functioning feature for the client and the WME which was enabled in selected countries (Austria, Belgium, France, Italy, Netherlands, Poland, Spain, UK, Australia, Morocco, Slovakia, Russia, Germany, Czech Republic)"

Köszi.

Itt még nincs ilyen valóban.
De ezt két fix kamera között bárhol megtehetik, hogy kiszámolták. Hogy erre figyelmeztessen is, minek? :-)

Gyakran járok Ausztriában és Olaszországban. Ott "bekapcsol" ez a funció?
Cekabond

Has thanked: 3 times

Postby chairesp » Fri Jan 22, 2016 7:44 am

Sziasztok! Én csak annyit szeretnék ha kiírnák legalább a megtett kilómétereket az appba is. (Ha ott van akkor vissza, de en ott csak a pontokat latom :O
Szerintem ez nem nagy kérés. És akkkor nem kellene olyan sűrűn dashboardozni :) :P
Köszönöm!
chairesp

Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Postby chairesp » Fri Jan 22, 2016 7:55 am

Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
chairesp

Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Next

Return to TÁRSALGÓ (ON-OFF)