Post Reply

[L4] Uzavierka Zbojska-Tisovec

Post by ma5jkl
Datumy na webe sa vsade roznia, no na STV dali datum 22.9. - 15.12., s vynimkou ak bude trvala pokryvka snehom tak sa obchadzka hned rusi.

Brezno I/72 úplná pre vozidlá nad 3,5 t I/72 (extravilán obcí P. Polhora, Tisovec) od 44,900 po 45,750 -

- do 3,5t ma byt obchadzka cez nejaku dolinu, kde spevnuju cestu.... neviem sa na webe dopatrat kadial presne to ma byt. niekto domaci nevie???

- pre vozidlá nad 3,5 t obchádzková trasa- križovatka I/72 a II/531 (Tisovec) - II/531 - Muráň - I/66 -
Červená Skala - Pohorelská Maša - Závadka nad Hronom - Brezno
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times

POSTER_ID:16806214

1

Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by latsio
ma5jkl wrote:Dnes nasnezilo na mnohych miestach, a az teraz som si spomenul ze tuto uzavierku mali zrusit ked napadne sneh. Aky je realny stav, je tam sneh (mozno je tam uz davnejsie, nie len od dnes) a ak je sneh, uzavierka bola zrusena a jazdi sa po hlavnej ceste?

Odoslane z Tapatalk z HighTechCrap One
Pred Vianocami som tadiaľ išiel, už sa ide po pôvodnej ceste, samozrejme s nejakým obmedzeniami. Momentálne je situácia taká, že obchádzka sa zase použije len keď to bude potrebné. http://www.webnoviny.sk/slovensko/clano ... t-otvoria/
latsio
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 28
Has thanked: 6 times
Send a message
Waze 4.31.0.2 @ Xiaomi Mi 5 (Android 7.0)
Hyundai i30 1.6, 2013
Peugeot 206 1.4, 2002
https://www.waze.com/wiki/images/2/24/W ... 2cones.png

Post by ma5jkl
glipko wrote:No neviem, ide mi o to, aby tade routovalo len Tisovec-Brezno, ale uz trebars Hnusta-Brezno tahalo cez cez Cierny Balog a Revuca-Brezno cez Cervenu skalu.
Podla livemap vyzera ze vsetky uvedene cesty dava ako primarnu trasu prave tadialto. Rovnako aj Jelsava-Brezno, RS-Brezno taha prave tadialto. Street teda nebolo dostatocne penalizovane.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
https://www.waze.com/sk/livemap?zoom=17 ... n=19.86399

Pruh uzavretý
Zúženie cesty
Nahlásil: CE-Traffic

https://www.waze.com/livemap?zoom=17&la ... n=19.94306

Closed Lane
Zúženie cesty
Reported by: CE-Traffic

u nas CE-traffic je v pohode? GinBook kvoli tomu skoro podal demisiu v CZ
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Mon Oct 27, 2014 3:45 pm, edited 2 times in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
latsio wrote:áno, aj z Muráňa ma to ešte včera posielalo cez Červenú Skalu, keďže už v Tisovci to vyhadzuje upozornenie na zúženie cesty. Ale celkom tomu nerozumiem, uzavretý pruh je nastavený o niekoľko kilometrov skôr ako to je v skutočnosti, keďže uzávierka nie je pri odbočke na Bánovo, ale až pri prvom železničnom moste :roll:

https://www.waze.com/sk/livemap?zoom=15 ... on=19.8535
Lenze my mame uzavrety len tento segment...
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
latsio wrote:keď som po príchode do Tisovca CET odignoroval (kliknutím na "Už nie") tak mi trasu v poriadku prepočítalo už cez tú dočasnú obchádzku.
Pockat, CET dokaze spravit uzavierku??? Alebo nieco nechapem? Ked si dal "Uz nie" tak ti samo od seba prepocitalo? Ci ked si len odbocil na tu cestu tak to prepocitalo?
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tu nejake screeny (poslednych 6 "Screenshot_2014-10-28-*.png"):

akoze som bol v tisovci a dal som navigovat smer brezno, klient isiel cez obchadzku tak ako by som to ocakaval.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dnes nasnezilo na mnohych miestach, a az teraz som si spomenul ze tuto uzavierku mali zrusit ked napadne sneh. Aky je realny stav, je tam sneh (mozno je tam uz davnejsie, nie len od dnes) a ak je sneh, uzavierka bola zrusena a jazdi sa po hlavnej ceste?

Odoslane z Tapatalk z HighTechCrap One
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
teraz so az prisiel k pc, pozeram ze Glipko to tam upravoval uz 18.12.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by petk0
v spravach na markize bol prispevok, ze intervaly semaforov nastavili na 30 minut...
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2