Ühendasin Varrakuga.Valvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
Ühendada Varraku tänavaga.
Sai L3p33tert wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
Oli UR seal selle kohta et enne vasakule Pärnu mnt-le keeramist tuleb veel üks 'keep right', mis antud kohas on segadusseajav, probleem oli sellessamas vahetult enne Pärnu mnt ristmikku vasakule hargnevas tagasipöördes, mis lahknes liiga väikese nurga all. Kiireks lahenduseks tegin praegu sinna otse minevas suunas väiksese jõnksu sisse, aga ilusaks lahenduseks võiks seda seda tagasipööret veidi nihutada, nii et see läheks välja rohkem kui 45 kraadi all, siis otse Pärnu mnt ristimikuni minekuks juhist ei anta ning tagasipöördele keeramiseks tuleb 'turn left'. Või kui mu segasesse kirjeldusse süveneda ei viitsi, siis tooge lihtsalt viidatud lõigu lukk alla L3 peale.
Sai tehtud.matsalka wrote:Palun ühendada:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
Lisan siia kaks linki ka eelmiselt leheküljelt, mis veel ühendamata:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
Korjasin ära.mikupoiss wrote:3 revconi jäi silma: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =156787949
Kuna mul hetkel ei lae segmente korralikult, siis panin asukoha lingi
Rambid korjasin ära, ma muutsin siiski ka kõrgused nagu mikupoiss tähelepanu juhtis. Arvutamisel vahet pole, aga +1 on kaardil arusaadavam.Mikk36 wrote:Kõrgus on mu arust ok, Pärnu maantee ei tõuse seal kuidagi võrreldes tavapinnaga. See, et kas tee on +1 või teine tee -1 ei muuda reaalselt midagi.mikupoiss wrote:Seal peaks ka Pärnu mnt juppide kõrguse üle vaatama, mitte et allolevad, hetkel "rambid" on -1 kõrgusel.Mikk36 wrote:https://waze.com/editor/?env=row&lon=24 ... ,190333375
Rampiga pole neil lõikudel küll midagi pistmist.
Kombes!Saarlanee wrote:Paar pööret vaja lubada. Muidu Waze pakub sellist kaarega sõitu.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... ueFilter=0
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... ueFilter=0
Tehtud.Valvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
Ühendada 263 teega.
Tirisin pikemaks.mikupoiss wrote:Lohistage Vana-Tartu mnt palun eemale ja tehke see jupp pikemaks nö metsa poole:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =186051001
Täitsa kahju oli nii ilusaid tagasipöördeid kustutada, aga läind nad nüüd on.AT-80 wrote:Palun kustutada püsivalt suletud tagasipöörded:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =197668260
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =179829915
Esimesel pole segmenti. See Veskitammi on paberite järgi maantee...mikupoiss wrote:Palun kaotage see rudiment ära ja liitke kahelt poolt parklateed üheks ristmikuks: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
Seda, et Veskitammi MH on, ma ei hakka üldse kommenteerimagi...
Kas Exit on siin hea juhis?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
Teisele ei saa pihta.
Re: Lukus teed (level 4+)