Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by theblackzork
Tobjas wrote:Hehe mi uruchomienia waze weszło już w krew ;) Po tym zdjęciu cieszę się że mieszkam w małej miejscowości i nie muszę sie denerwować w korkach ;)
Mnie w Wawie czasem denerwują ikonki korków. Powinni dodać jakiś mechanizm złączania tych ikonek, bo niektórzy stojąc wysyłają raport co chwila i na odcinku 3 km korka jest potem 6 ikonek.
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by theblackzork
psciborek wrote: Weź pod uwagę, że Waze analizuje każdy segment oddzielnie, więc wystarczy, że do głównej arterii dochodzi jakaś mała dróżka i już ta główna będzie miała 2 oddzielne korki, albo gorzej - będzie miała tylko jeden.
Mnie osobiście interesuje tylko pierwsza ikonka, idealnie jak jest w miejscu gdzie korek się zaczynał jak było zgłoszenie. Jej powielenie na każdym kolejnym segmencie powoduje tylko, że mapa jest mniej czytelna.
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by theblackzork
loituma wrote:Tak ale w taki sposób korek jest zaznaczony tylko w jednym segmencie. Kolejny segment dla Waze jest luźny i Waze zaczyna przeklamywać - niestety.
NIe zauważyłem, żeby waze przejmował się ikonkami korków. Owszem, jak droga jest żółta, czerwona lub czarna to prowadzi inną, ale ikonki chyba zupełnie olewa.
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by Tobjas
Ja tez dosc zadko spotykam kogos na drodze ale widac ze drogi sie rozrastaja wiec ktos edytuje ;) sam juz dodalem sporo drog a teraz zrobilem dluzsza traske i bede sie bral za budowe ;) zauwazylem tez ze aplikacja smiga duzo lepiej jak jej sie nie zamknie calkowicie tylko tym guzikiem w programie do wylaczania i ona sobie dziala w tle i pozniej lapie sygnal praktycznie po kilku sekundach. Jak ja wylaczalem wczesniej tak calkowicie to strasznie sie gubila (iphone)
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Cos chyba jednak jest nie tak bo ja od miesiaca nie widzialem nikogo na drodze ;(
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Hehe mi uruchomienia waze weszło już w krew ;) Po tym zdjęciu cieszę się że mieszkam w małej miejscowości i nie muszę sie denerwować w korkach ;)
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
zorkus wrote:
Co do jeżdżenia z Waze ja sobie zrobiłem tak, że jak telefon wpinam do zestawu to Waze się odpala automatycznie.
Heh a jak to ustawiles? Jest jakis specjslny zestaw czy cos?
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
W mojej miejscowosci niestety jestem sam wiec jak sa zgloszenia to tylko moje ;(
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Witam Cię serdecznie! ;)

1. Gdy ostatnio jechałem z Krakowa do Lubonia, to po drodze spotkałem zaledwie DWÓCH Wazerów... Niestety, albo się wszyscy poukrywali, albo naprawdę tak cienko w Polsce.

2. Masz na myśli korki? Czy raczej błędy na mapie?

Powiedz Nam jeszcze skąd jesteś, czy ewentualnie mógłbyś pomóc z mapą?

Pozdrawiam :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Wokół Katowic, na A4 właśnie te dwie osoby śmigały... Ogólnie dzięki ojcu znam wiele miejsc w Polsce, praktycznie wszędzie już byłem, no ale nie z Waze, to edytować tam nie mogę :/

Te powiadomienia to właśnie nie wiem... Na A4 był zaznaczony korek, później chyba zniknął, ale nie wiem ile czasu tam był, może gdzieś jest to wyjaśnione?

Na przykład ja nie mam jeszcze prawka :C
Jak jadę gdzieś do rodziny, czy na dłuższy wyjazd to potem jest tyle do edycji że mi na rok wystarczy :P

Siedzę w edytorze, dodałem praktycznie wszystkie drogi w mniejszych miejscowościach wokół Poznania, biorę się po części za numery domów, a także dodaję drogi w samym Poznaniu, też troszkę brakuje, zwłaszcza na uboczach...Spędzam w edytorze nawet po kilka godzin, ale bez pomocy ciężko.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)