Post by lothyy
Witam wszystkich,
najpierw przepraszam jezeli blad beda ale jestem Francuzem i polski nie jest moj ojcycne jezyk!

Lothaire, mieszkam 5 lat w polsce i jade na warszawe i okolice!
pzdr
lothyy
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by lothyy
Tobjas wrote:Witamy a dzisiaj Francja gra :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Nawet wygra!
lothyy
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by LovelyPL
Witam,

Jestem LovelyPL i jestem z Tarnowa. Na początek zajmę się poprawkami właśnie w Tarnowie i okolicach.
Z mapami mam trochę do czynienia - jestem RER, więc raczej nic nie popsuję, muszę tylko zaznajomić się z różnicami w wytycznych, bo zauważyłem, że są różnice.
LovelyPL
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Lucas-Konrad
Witajcie,

Z tej strony Łukasz, podróżuję głównie Warszawa-Radom i okolice.
Czy jest planowane jakieś wprowadzenie lub mini szkolenie video dla początkujących?

Pozdrawiam
Lucas-Konrad
Posts: 15
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by lucasville10
Cześć.
Jestem ze Szczecina, appki używam jakiś czas, ale na forum po raz pierwszy wchodzę. Zamierzam trochę pomóc w tworzeniu map.

Pozdrawiam
Łukasz
lucasville10
Posts: 7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by lukasss79
Heja,

przejechałem z aplikacją jakieś 4 000 km - więc jakiś pogląd mam :)

pałętam się między Gnieznem, Krakowem i Warszawą - aplikacja jest prosta i intuicyjna - chyba lepszej funkcjonalności i jak to pisali kiedyś w Bajtku (ciekawe czy ktoś to jeszcze pamięta co to takiego :) ) oceniając gry "miodności" nie trafiłem, jest trochę niedogodności z dopasowaniem do polskich realiów ale to pomijalne

przy większej aktywności po stronie kierowców zostały by zniwelowane

brakuje jedynie użytkowników by to wszystko wyprostować - na biednego nie trafiło w kwestiach promocji, jednak jesteśmy małym rynkiem i poczekamy pewnie, jak z resztą usług gugla, zanim zamiotą strategiczne obszary i zabiorą się za PL

(podobnie było prawie ze wszystkimi usługami gugla - zaczynając od adsensa poprzez adwordsa na jutjubach kończąc, nasz rynek jest generalnie problematyczny za mały by do niego podchodzić bardzo poważnie jednak na tyle duży by go totalnie zlać :) - świetny przykład w jakim rozkroku się znajdujemy pokazuje M$, który dopiero teraz coraz poważniej chce się zadomowić w naszych internetach z wyszukiwarką, Yandex chyba się poddał i nas odpuścił, tak samo jak yahoo)

lukasz
lukasss79
Posts: 28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by LukaszPietruszka
Witam, jestem Łukasz z Rudy Śląskiej i tutaj rozwijam trasy objazdów, boczne mało uczęszczane drogi i parkingi. Robię też zdjęcia sferyczne okolicy, tam gdzie nie dotarł pojazd Google - może kiedyś się przydadzą w Waze ;) Można mnie też spotkać na trasach w góry.
LukaszPietruszka
Area Manager
Area Manager
Posts: 19
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by LutekZiom
Witam wszystkich,
Pora krótko się przywitać i przedstawić. Nazywam się Olek i najwięcej podróżuję po Poznaniu, Bydgoszczy i drodze do rodzinnego Nakła

Pozdrawiam :)
LutekZiom
Posts: 11
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LutekZiom
Jak tylko odnajdę się w edycji :D
LutekZiom
Posts: 11
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LutekZiom
Powoli obadamy temacik ;)

Dzięki
LutekZiom
Posts: 11
Been thanked: 2 times
Send a message