Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by hamilnes
nocommenta wrote:...
BTW v adrese tohto miesta pri názve ulice by malo byť odkliknuté "None".
To si kde zobrala? Bez úplnej adresy súkromné miesto nie je možné schváliť editorom.

Viac na stránke: Miesta (Places)
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message
Last edited by hamilnes on Wed Nov 08, 2017 10:20 am, edited 1 time in total.

Post by hamilnes
Pardon za chybku v adresovaní, správne má byť: https://wazeopedia.waze.com/wiki/Slovakia/Miesta_(Places)
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Definícia a použitie PLR sa vytratilo pri konverzii starej wiki na wazeopediu. Žiaľ, nikto si to doteraz nevšimol. Doplnil som to do wazeopedie.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Niekedy pomôže aj upraviť hardware na strane užívateľa - :geek: .
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Myslím, že nie je dôvod na vojnu. V prípade, že niekto zmenil čo si nakreslil, treba pozrieť do wazeopédie, ako a kde kreslíme parkoviská. V takomto prípade, že sa parkuje pozdľž cesty, ako na Moyzesovej, je kresliť parkovisko nevhodné.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
ma5jkl wrote:PC (livemapa) a mobil spolu vlastne vobec nekomunikuju, takze pripravovat si nieco na PC pre pouzitie v mobile u Waze nefunguje. skus poslat este to miesto s parkoviskom, mozno porubcan nieco vie zakuzlit.
Celkom tak to nie je. Najnovšie sa v Livemape vytvorená trasa dá pomocou QR kódu preniesť do mobilu. Slúži na to tlačitko Send to phone. Cieľový bod sa v mobile uloží do nedávnych a potom ho možno pridať medzi obľúbené. Myslím, že práve o toto ide.

PS: Keď sa prepneš z Editora na Livemapu pomocou ikony v pravom dolnom rohu, ponuku na poslanie do telefónu máš dostupnú hneď navrchu.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by happyBOY78
Zdravím kolegy a chtěl bych se zeptat zkušenějších, konkrétně na upozorňování na události, na androidu.
Zda jde nastavit, jak daleko od kolony nebo zácpy, mi tuto událost má Waze oznámit. (např. 500 m, 1 km atd)
I v těch mým kotěhůlkových končinách, mi tyto události Waze reportuje luxusně, sám také přispívám svou trochou do mlýna, ale pokaždé, když mi to reportovalo kolonu (z důvodu prací na silnici, nehody..), tak už jsem v té koloně bohužel stál.
V nastavení jsem toto nikde nenašel...
Předem díky za pomoc
happyBOY78
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by happyBOY78
Děkuji za přivítání GinBook,
taktéž i za fundovanou odpověď.
Podle všeho jsem tím Černým Petrem často :-) , ale to neva, nikdy to nebylo výrazné zdržení.
Aspoň jsem chytřejší.
happyBOY78
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Hellercz
Zdravím,
mám dotaz, nesedí mi údaje z mobilu a z webového rozhraní po přihlášení.
V mobilu mám 4664 bodů a na webu mám 4863 a ujeto 1251 km ... zkoušel jsem se odhlásit, znova přihlásit a stejně mi to nesedí :(
Hellercz
Posts: 2
Send a message