Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

Földút a navigációba?

Post by Oreghal
Jó napot Mindenkinek!
A mai napon szívtam mint a torkosborz.Kisvárda és Ópályi között keményen földútra navigált! https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 661&zoom=0
Aki ezt elkövette, vendégem egy nagymálnára.
Üdv ;Öreghal
Ui;
Vagy nekem kellett volna állítani a Beállításokba(?)
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times

POSTER_ID:17010667

1

Send a message

Post by Efthymiou
Szia! Engem a múltkor a régi 6-os útról Beloianniszba akart egy földúton bevinni. Csodálkoztam is, hogy miért kerültem ekkorát eddig. Aztán a földút után azon gondolkoztam, hogy mit állítottam a navigációban rosszul. Csak most jutottam el odáig, hogy a szerkesztőben ránézzek, és sajna azon út volt a jelölés. Most javítottam földútra, majd legközelebb megnézem mit navigál a waze.
Efthymiou
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Oreghal
ragacs wrote:
Oreghal wrote:Kisvárda és Ópályi között keményen földútra navigált!
Sikerült azonosítani a térképhibát. És javítani is (remélhetőleg).
Legközelebb ha ilyet tapasztalsz, jelents ott helyben térképhibát, és akkor jobban fogjuk látni, hogy hol volt a gond, nem kell a térképszerkesztőben visszakeresgetni, hogy melyik út nem egyenes szélű a műholdképen.
Ok, csak írd le légyszíves, hogyan tegyem azt. (vaze jelentésbe?) elnézést, de lent maradt a telóm a kocsiba, nem tudok ránézni.
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
Szikra wrote:Na de Oreghal, ez alap! :shock:
2014-12-15-20-01-17.png
Köszi, egy halovány képként, de ez volt az agyamba. Elnézést a sok ostoba kérdésért, de még csak cca 40 nap, amióta ezt tanulom.

És akkor még azt mondjátok meg, hogyan tudok ide fotót feltenni?
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
Szata76 wrote:
Oreghal wrote:
Szikra wrote:Na de Oreghal, ez alap! :shock:
2014-12-15-20-01-17.png
Köszi, egy halovány képként, de ez volt az agyamba. Elnézést a sok ostoba kérdésért, de még csak cca 40 nap, amióta ezt tanulom.

És akkor még azt mondjátok meg, hogyan tudok ide fotót feltenni?
Alul "Upload attachment", Fájl kiválasztása, Add the file.
Köszönöm!
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
vequalsdividedt wrote:
ragacs wrote:
Oreghal wrote:Kisvárda és Ópályi között keményen földútra navigált!
Sikerült azonosítani a térképhibát. És javítani is (remélhetőleg).
Legközelebb ha ilyet tapasztalsz, jelents ott helyben térképhibát, és akkor jobban fogjuk látni, hogy hol volt a gond, nem kell a térképszerkesztőben visszakeresgetni, hogy melyik út nem egyenes szélű a műholdképen.
Kérnék egy linket. :)
De komolyan.
Nos, ha igaz akkor ujra itt van; https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 661&zoom=0

Plusz ha sikerül, egy fotó
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
ragacs wrote:
Oreghal wrote: Nos, ha igaz akkor ujra itt van; https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 661&zoom=0
A fotó egyelőre nem sikerült, és a megtett utadat sem tudod így megosztani, hiába választod ki. Azt csak te láthatod. Viszont útdarabokat (szegmenseket) kiválasztva és a permalink gombra kattintva (vagy ctrl+c-t nyomva) a linkre kattintónál is ki lesz(nek) választva a kijelölt szegmensek. Ha minden igaz, az előbb olyat küldtem.
Nem értem a fotót miért nem tudom csatolni,pedig mostmár csak 1,22 Mb. Vagy még ez is túl nagy? Akkor felezzük le! Talán most jó lesz, 673 Mb
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
Oreghal wrote:
ragacs wrote:
Oreghal wrote: Nos, ha igaz akkor ujra itt van; https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 661&zoom=0
A fotó egyelőre nem sikerült, és a megtett utadat sem tudod így megosztani, hiába választod ki. Azt csak te láthatod. Viszont útdarabokat (szegmenseket) kiválasztva és a permalink gombra kattintva (vagy ctrl+c-t nyomva) a linkre kattintónál is ki lesz(nek) választva a kijelölt szegmensek. Ha minden igaz, az előbb olyat küldtem.
Nem értem a fotót miért nem tudom csatolni,pedig mostmár csak 1,22 Mb. Vagy még ez is túl nagy? Akkor felezzük le! Talán most jó lesz, 673 Mb
Pardon 673 Kb
De így sincs fennt.
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Oreghal
Szikra wrote:Uraim én voltam, aki átállította, ezért!
Jó magyar szokás szerint, nem fejezték be a 4106 j. út ezen szakaszát!
Elnézést!
Semmi baj, akkor Tied a Nagymálna! :)
Oreghal
Posts: 37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Szata76
Oreghal wrote:
Szikra wrote:Na de Oreghal, ez alap! :shock:
2014-12-15-20-01-17.png
Köszi, egy halovány képként, de ez volt az agyamba. Elnézést a sok ostoba kérdésért, de még csak cca 40 nap, amióta ezt tanulom.

És akkor még azt mondjátok meg, hogyan tudok ide fotót feltenni?
Alul "Upload attachment", Fájl kiválasztása, Add the file.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu