Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by LutekZiom
Zniwek wrote:Miło powitać okolicznego Wazera. Jakbyś zauważył błędy w Poznaniu, to mów śmiało ;)
Będziemy czuwać :D
LutekZiom
Posts: 11
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by MaBiPlays
Witam!
Mariusz z Kobyłki.
3 miesiące z Waze
Poruszam się głównie po mazowieckim, ale dalsze wypady z Waze też odnotowuję.
Pozdrawiam!
MaBiPlays
Posts: 1
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Maciej5161
Witam i również ja. Podróżnik po podlaskich drogach.
Maciej5161
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by maciejct
Cześć,
Jestem z Torunia. Na Waze trafiłem głównie z powodu testowania nawigacji pod system Android Auto pod planowane wakacje we Włoszech. Google Maps ma swoje plusy, no ale staram się przekonać do Waze ;) i aktywnie wspierać owy projekt (zgłoszenia i edycja map). Moje okolice działania na mapach to głównie wspomniany Toruń oraz regiony Borów Tucholskich, Kaszub, Kujaw i Pałuki.
maciejct
Posts: 3
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by maciejct
Cześć, tu Maciek (po małej, 2-letniej przerwie). Mieszkam na świętej ziemi, czyli w Toruniu :) Ale również bardzo często bywam w Chojnicach i tamtejszych okolicach. Kilka uwag już zgłosiłem, postaram się również poprawiać mapy w mojej okolicy ;)
maciejct
Posts: 3
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by MaciejR89
Witam wszystkich.
Jestem stałym użytkownikiem Waze. Bardzo chętnie pomogę w rozwijaniu map. Moim szczególnym zainteresowaniem są drogi w obrębie województwa zachodniopomorskiego.

Pozdrawiam,
Maciek
MaciejR89
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mageot
Witam,
Waze zainstalowałem w 2011, ale wówczas nie do końca nadawał się do użytku ;)
Niedawno przypomniał mi o nim znajomy, po instalacji okazało się że jest trochę lepiej.
Jeżdżę po Radomiu i S7 (kierunki Kraków i Wa-wa)
mageot
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Mageroy-pl
Hej,

Tu Paweł z Trzebnicy. Póki co edytuję mapy powiatu trzebnickiego, ale kto wie, dokąd dojadę ;)
Mageroy-pl
Posts: 1
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by Majkoauto
Witam Wazerów
Mam na imię Michał i mieszkam w Warszawie, Waze używam od kilku lat( używam dość częśto i długo :D ),natomiast dopiero teraz dowiedziałem się o możliwości edycji mapy. Mam nadzieję,że także moja pomoc się nieco przyda :)
Majkoauto
Posts: 20
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by makabi-pl
Witajcie,
Z Waze korzystam już od dłuższego czasu, jeżdżąc po Warszawie i czasami w dłuższe trasy poza. Niedawno odkryłem też forum i edytor map.

Staram się promować aplikację w miarę możliwości (pozytywna recenzja w Google Play, opinie na forum.android.pl, aktywność na stronie Facebookowej i Google + itp.)- do czego namawiam wszystkich!

Mam pytanie do edycji mapy- zrobiłem kilka niewielkich edycji (numery domów, landmarks, kilka poprawek skrzyżowań itp., ale w moim panelu użytkownika na waze.com jest informacja, że ilość moich edycji to 0 (o, teraz widzę, że wszystkiego mam 0- raportów, przejechanych kilometrów też... dziwne).

A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie- od jakiegoś czasu nie dostaję żadnych punktów z okazji korzystania z aplikacji. Od ponad tygodnia niezmiennie brakuje mi 46 punktów do kolejnego poziomu...

Pozdrawiam wszystkich Wazerów!
makabi-pl
Area Manager
Area Manager
Posts: 54
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times
Send a message