Post by wazz
Kdyby to bylo jen v té zprávě co teď přišla, ale vadí mi ty [X] místo znaků s háčky v aplikaci, třeba P[X]IDAT P[X]ÁTELE
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
GinBook: napsal jsem to špatně, nevadí to ani tolik mně, ale když to někomu ukazuji nebo doporučím - je to asi jediná app na Androidu s pomršenou češtinou, což hned na úvod dobrý dojem neudělá (zrovna tak jako ty míle na livemap atd - Waze si vůbec neuvědomuje, jak tyhle drobnosti s dobou opravy v řádu minut jsou důležité - u BFU prodává obal).
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Tak to vypadá, že verze 3.9.3, která mi právě dorazila, už má češtinu dobře. Ale kdyby někdo věděl kde, bylo by dobré přeložit do češtiny stránku "Přečtěte si více", na kterou se odkazuje z "Ověřit telefonní číslo", když poprvé chcete něco "Poslat".
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Žádnou betu nemám, jedu "oficiální" verze přes Google Play. V popisu aktualizace sice bylo 16.12. (taky jsem se divil), ale verze 3.9.3, přičemž jsem doteď měl 3.9.2 a ještě včera podle ní jel. Dnes po instalaci 3.9.3 mi to stahovalo nové hlasové povely a app hlásí 3.9.3. Jestli tam měli chybu a na chvíli se v Play objevila 3.9.3 aniž měla nebo co se děje nevím, ale mám jí.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message