NJN, když já jsem stránku Chyba ještě nikdy neposunul a tím pádem nikdy neviděl Válcovat ...
Tak jsem dneska válcoval, ale moje "JZD" je tedy poplatné Praze .grepa wrote:Samozřejmě válcuje i Waze na platformě WPIvannii wrote:Válcování funguje i v WP?
Zajímavé je, že jsem dělal asi 3 části v průběhu 10 minut. V klientovi jsem červenou viděl všude,
ale v EDIT mapě po nějaké době bylo až to poslední válcování.
Tuším, že já odeslání dat moc neovlivním. Použil jsem i Aktualizaci mapy v okolí, ale to asi není úplně platné...
Neberu si to nějak osobně, spíš netuchám principielně.
Ehm, několikrát jsem zaslechl, že jde dělat průjezdní bod, ale nějak jsem to nenašel.
Mohu poprosit o popostrčení?
Díky.
Mohu poprosit o popostrčení?
Díky.
fü H [fí-ha]
díky.
Proč se to nedá relativně jednoduše dohledat...
díky.
Proč se to nedá relativně jednoduše dohledat...
Benzínky neumíme, průjezdy také ne ..., někdy slyším "po 800m", většinou ale neslyším ... kluci mají pořád co dělat.
I tak díky oběma.
I tak díky oběma.
Válcování...
nějak tomu nerozumím. Začnu válcovat, je to modré a pak to zčervená. 1 úsek třeba 400m. Pak ale v EDIT mapě vidím je poslední 1/3 tohoto úseku ...
V čem je chyba?
dík
nějak tomu nerozumím. Začnu válcovat, je to modré a pak to zčervená. 1 úsek třeba 400m. Pak ale v EDIT mapě vidím je poslední 1/3 tohoto úseku ...
V čem je chyba?
dík
1-3-5 ..2-4-6 jsou čísla orientační a jdou za sebou.GinBook wrote: Na segmentech delame cisla popisna. To je - 1;3;5;7 2;4;6;8
2345- 1789- 324 jsou čísla popisná a jsou na přeskáčku
Potvrzení nově vyválcovaných silnic.
Ahoj, dají se v EDIT mapě barevně zvýraznit segmenty, které ještě nejsou potvrzeny projetím? Případně jako výstup z validátoru?
díky
Ahoj, dají se v EDIT mapě barevně zvýraznit segmenty, které ještě nejsou potvrzeny projetím? Případně jako výstup z validátoru?
díky
Takže vlastně jediná "normální informace" je v zařízení- zelená barva.
A oklikou, pokud něco nově zadám, pak možná koukat na GPS body a budu mít zhruba představu.
Platí, že co nebylo 3x projeto, tak Waze nepoužije k navigaci?
EDIT: tak to vypadá, že pokud to není potvrzené, tak nejsou vidět ani GPS body.
A oklikou, pokud něco nově zadám, pak možná koukat na GPS body a budu mít zhruba představu.
Platí, že co nebylo 3x projeto, tak Waze nepoužije k navigaci?
EDIT: tak to vypadá, že pokud to není potvrzené, tak nejsou vidět ani GPS body.
No, ja v ponddělí válcoval a pak doeditoval, v úterý jsem to projel a dneska nevidím ani bod...
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =261214300 jel jsem na západ, body na východ jsou z vlaku opačným směrem...
Podobné https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =260783289 . To je v aplikaci zelené, byl jsem tam v pondělí a žádná šipka GPS.
Nebo je prostě problém s odesíláním dat na Waze.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =261214300 jel jsem na západ, body na východ jsou z vlaku opačným směrem...
Podobné https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =260783289 . To je v aplikaci zelené, byl jsem tam v pondělí a žádná šipka GPS.
Nebo je prostě problém s odesíláním dat na Waze.
Re: Waze nováčik - otázky