Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
Vcera som na moje prekvapenie objavil ze sa daju spodne tlacitka posuvat. Prave nahlasi zapchu a lave ide hned do navigovat. To je nova feature ci som len taka lama a som si to doteraz nevsimol?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
mpca86 wrote:Bolo by pre niekoho kto má root zaujimvé ovádať waze hlasom (hásienia, navigácia) bez nutnosti aktivovať ASR a pritom by to bolo funkčné na svk?
Ponukas riesenie alebo sa pytas ci sa to da?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
mpca86 wrote:ponukam riesenie ;)
prave ho pisem aby to bolo vpohode spustitelne na viacerych zariadeniach a aj poziciah.. landscape, portable.. trigger by bol proximity senzor,
To rad pocujem/citam. Ak by sa ti naozaj podarilo oblbnut appku tak aby dokazala zmenit svoje menu na to s podporou asr/tts tak sa podel o svoje tajomstvo. Ja to urcite rad uvitam.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Nastavenia -> zvuk -> hlasova navigacia, resp. Cesky/anglicky ekvivalent
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MarekPavlik
Jako pouhý uživatel: nedalo by se u Waze protlačit

a) když změním rozsah zvukového výstupu aby se zároveň zavřelo hlavní "menu"? Málokdo přeci při přepínání zvuku chce udělat něco dalšího...

b) když během navigace kliknu na "Pole dalšího manévru", objeví se seznam všech odbočení (používá to vůbec někdo a na co?) - nešlo by místo toho udělat aby se (jako v poslední verzi Googlí navigace) mapa posunula k nejbližšímu manévru podél naplánované cesty a já si tak prohlédl co mě k odbočce čeká za nepříjemnosti?

c) když během navigace kliknu na "pole s dojezdovými údaji - ETA, ETE, DTA" mi to na obrazovce kromě toho co tam je nyní ukázalo i ten důležitý stavový proužek s událostmi na trase jako to dělá u plánování alternativních tras? (to tam podle mne dříve bylo?).

Díky za odpovědi, popř. předání na příslušná místa. Mar
MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by masvbr
peta5 wrote:Obávám se, že máme opět problémy s hlasenim. Potvzuji, že schází hlášení 800 a 200 m před sjezdem z dálnice.
a obavam se ze nejenom tam ... nevenoval jsem tomu zatim tolik pozornosti (hlasky pred kruhacem zacaly fungovat), ale o vikendu jsem vic cestoval a obcas jsem si vsimnul chybejicich hlasek i na okreskach. Zkusim se vic soustredit, prikladal jsem to "unave" mobilu.

Mam 3.8.1 (Beta), ale predpokladam, ze se od soucasne "produkcni" verze nelisi. A instaloval jsem ji po uplnem uklidu Waze v mobilu, vcetne smazani adresare.
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
nezoufej, obcas to chvilku trva, nejsi v tom sam :)

odeslano z telefonu
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
XmikeSch wrote:Včera jsem dost jezdil po ČR a nejen, že nehlásí 800m a 200m na dálnicích (dvakrát jsem přejel na další sjezd :( ), ale nehlásí sjezdy ani na silnicích první třídy. Dvojky a trojky jsou v pořádku.
jj, pozoruju to same ... je to vzdy _pred_ RAMPOU ...

vitj, mam to pridat k mailu na Irada nebo to tam das sam?

odeslano z telefonu
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
paaaja13 wrote:Ahoj, poradíte mi někdo, jestli si někde můžu nastahovat znova hlasové povely? O víkendu jsem po delší době zapnul navigování a ta paní od posledně pozapomínala nějaké fráze. Neumí říct "odbočte vlevo" nebo "odbočte vpraco" nebo "na kruhovém objezdu" nebo "použijte druhý výjezd". Ale nepozapomínala všechno. Umí říct "po 800 metrech", "po 200 metrech", "a potom", "použijte první výjezd". Je to komické, když jedete a najednou slyšíte "a potom" a nic víc.
Verzi 3.8.1.0 používám od chvíle, kdy vyšla. Jedu na Androuidu.
Díky za radu.
ahoj,
pokud ti to takto zlobi, doporucuju zcela odinstalovat, smazat adresář waze ... a znovu nainstalovat.
Grepa ma bohuzel pravdu, pani začne mluvit trochu lip, ale vynechává u sjezdu a DSVP/L 800 a 200m.

dela to jak Androidu, tak i Jabku


odeslano z telefonu
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by maxoTNS
Ja som pridal uz vela fotografii a funguje to super. Mam sice zopar vyhrad k niektorým veciam ale to asi nepatri na toto forum. :)
maxoTNS
Posts: 342
Has thanked: 118 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Prestigio Multipad 8.0i3G (Android 4.2.2)
Lenovo K920 (Android 5.0.2)
Waze beta - AM Levoča, Spišská Nová Ves, Poprad a okolie
[L4] Local Champs [Monster] https://www.wazer.sk

https://www.wazer.sk/wp-content/uploads ... zerskm.png