Post by d2-mac
Můžeš prosím rozšířit podmínku pro Speed limit? Nyní je jen nastaven nebo nenastaven. Potřeboval bych k tomu ještě přidat:

- nastaven pro oba směry
- nastaven pro jeden směr (bez ohledu na to jaký)
- nastaven pro směr A → B
- nastaven pro směr B → A
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
To by byla bomba, jedna z mála věcí které tomuto kombajnu scházejí ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Diakritika je již v poslední verzi opravená:

v0.3.3 13 - Now parses various languages with non-english characters... even Hebrew
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Bohužel se mě po úpravě vzhledu RS taky rozpadl WME Road Selector Highlights :( Dále zřejmě přestal chodit WME Road Selector Expression Editor. Opravdu by s tím nešlo něco udělat na straně RS? Vzhled je krokem vpřed ale přestaly kvůli němu chodit dva užitečné skripty :( Obávám se, že vzhledem k zaneprázdněnosti TheLastTaterTot v poslední době, nebude náprava z její strany tak rychlá. Nešlo by s tím něco udělat v RS a nebo pvo11 nemůžeš se pokusit kontaktovat přímo TheLastTaterTot?
MajkiiTelini wrote:Mám to v Chromu ještě trochu rozsypané...
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by GinBook
aji tak bys mohl mít přímo v scriptu na stránce nahoře odkaz na script.... třeba v tom čísle verze.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
tex232 wrote:Bylo by možno selektovat nové segmenty - ty které nemají nic vyplněno?
Ano, je to v Toolboxu moje nejpoužívanější podmínka. Je trochu skrytá, ale když zadám Created By = vyselektuje veškeré neuložené segmenty (bez nick, nick1, nick2, ...) a druhá je In Screen = v obrazovce (1 - 1/2 - 0). To mi umožní definovat v dědině i jinde, všechny moje nové neuložení segmenty najednou. Takže ne ctrl (nebo "M") + tuk, tuk, tuk ......, ale toolbox a prásk a libovolný počet segmentu je najednou pojmenováno, specifikováno a usměrněno. :). Za polovinu času dvojnásobek segmentů :). V případě krátkých segmentů je tato efektivita několikanásobná :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Je to asi otázka terminologie, ale Toolbox udělá tabulku, kdy si definuješ podmínky do sloupce. Při dokreslování vesnic (nejsou názvy ulic!) zadám Created By + In Screen a vypíše se tabulka. Tabulku mohu podle hodnot ve sloupci setřídit. V případě nových neuložených segmentu není autor doplněný => moje nové segmenty. Klepnu na konec řádku => Select a označí všechny segmenty splňující sumu parametrů v příslušném řádku. V tomto případě ty nové :). Kdybych segmenty uložil, přišel bych o specifickou vlastnost nového segmentu, protože segmentu s autorem grepa je kolem stovky :?.
pvo11 wrote:Nebo nefiltruješ ale jen zobrazíš ty dva sloupce a v tabulce najdeš řádek, který tě zajímá?
Ano, jestli takto položené otázce rozumím, tak to dělám přesně tak. Jen mi filtrování připadá, jako příhodný název pro danou činnost, ale to je když se pochopíme jedno :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
pvo11 wrote: @grepa: Nestačil by ti výběr nepotvrzených segmentů také, místo neuložených? Nejde o to, že by nešlo oboje nebo to bylo moc práce, ale kvůli úspoře místa na tlačítka.
Čauki, snažil jsem se přiblížit funkcionalitu výběru segmentu a jak ji já využívám. Myslím, že je nepraktické nastavovat výběr podle stejných kriterii.
Omlouvám se, ale ještě jsem se z Selectorem neseznámil a tak jsem jen popsal co nejvíce využívám u Toolboxu na funkci: Tabulka / Výběr. Aaaaa zamyslel jsem se nad sebou, eeeeee . Tak nainstaloval Selektor a fakt dobrý, dost dobrý od šikovného editora, super :). No je to úplně jiný přístup :). Za mně dobrý a jen se s tím plně seznámím. Myslím, že obrovská výhoda je, že to můžeme doladit postupně :)

A protože jsi psal , že Toolbox neznáš tak jsem si dovolil překopírovat svůj překlad parametrů. No pro jazykově zdatnější to není problém, ale snad se to někomu hodit bude:
Country=Země, State=Stát ,City=Město, Street=Ulice, StreetId=?, Street_Name=Název_Ulice, Length_(m)=Délka_(m), Lock_Level=Zámek_Segment,Traffic_Lock Level=Auto_Zámek, Toll=mýto, Elevation=výška, Road_Type=Typ_Silnice, Created_By=Autor, Updated_By=Aktualizoval, In_Landmark=V_Mistě, In_Screen=V_Obrazovce, Nb_Ways=Nb_Způsoby, Round_About=Kolotoč(?), Fwd_Speed=Fwd_Rychlost(,), Rev_Speed=Rev_Rychlost(?)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Doufám, že ti to příjemné ráno vydrží dlouho a jsem rád, že jsem přispěl aspoň malou troškou ;).

Je jasné, že tě na políbili bity :). A překlad ani nebyl konkrétně myšlen pro tebe. Říkal jsem si, že tuto diskuzi určitě čtou i jiní a třeba netuší ani co je Toolbox a o čem píšeme :).

A máš pravdu není ode mne jasná odpověď. To z jednoduchého důvodu do dnešního rána 5:45 jsem nemohl porovnávat Toolbox s Selectorem ze zřejmých důvodu, které jsem neprodleně odstranil :D.

Odpověď: Ač nemaje ještě širší zkušenost se Selectorem, tak za grepu, má-li on říci svůj nezralý názor (po 2:38 hodinách), tak prosím o výběr uloženého segmentu s nevyplněnými údaji o obci a ulici a s přiděleným autorstvím, tak jak podle mého úsudku chtěl tex :).
pvo11 wrote:bude stačit výběr nepotvrzeného segmentu (nemá vyplněnou ulici a města) jak psal tex
to už asi bude lehce dopletené. Myslím, že nepotvrzený segment = neuložený (grepa) je jiný než uložený segment s nevyplněnou domovenkou (tex232). Ale sám se vtom už ztrácím :D.

Zdůvodnění: Tyto segmenty jsou sice dobře vidět i s vysokým nadhledem (je nutné mít vypnutou vrstvu satelit) a jejich hromadným výběrem nic nezískám (mimo celkový počet v nedefinované oblasti). Na každý takový segment se stejně musím podívat, co tím autor vůbec myslel. Pak se individuálně rozhodnou co smím, jedním konkrétním segmentem, vlastně udělám :?. A to je zřejmé, hromadně to nejde a už vůbec ne se segmenty mimo obrazovku. Ale je fakt, toto Toolbox neumí, tak proč to nezkusit, třeba to bude mít jiné nepoznané výhody, nebo důsledky, které grepa dnes 25.7.2014 8:49 am nevidí :D.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
pvo11 wrote:Uvolněna verze 0.4
Začínám si na výhody Selektoru zvykat :P . Určité selekce, které Toolbox neumí, nebo dělá méně efektivně, už dělám jen a jen v Selektoru. Doopravdy je to úplně jiná mašina, než Toolbox :geek: . Pro mne se to výrazně posunulo, s volbou "On Screen" :ugeek: . Jaké novinky, jsi nám ty kluku šikovný, ve verzi 0.4, vlastně předložil? Díky Grepa :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Sun Aug 03, 2014 7:47 pm, edited 1 time in total.