Post by Grepa
pvo11 wrote:... Moc se mi do toho nechce, ...
Ahoj, pořád využívám i Tolinu i když, v poslední době nedělám takové práce,kde bych multi selekce využíval nějak více. :) Pravda je, že když už to potřebuji více začínám používat Selector, ale to je podle potřeby výběru :).

Pokud potřebuje někdo po selekci dále selektovat již vybrané segmenty, podle dalších kriterii. Je možné k tomu použít "Antitabulku" z Toliny ;). Funguje to dobře :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Kebb01
Ahoj, vyzkoušel jsem, sice jsem neměl zatím moc příležitostí dát tomu pořádně do kožichu, ale mohlo by to hledat i v alternativních názvech? ;)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Safra, to je návykové... výborný skript.
Jen dva nápady:
- chvilku mi trvalo, než jsem zjistil, že to je "case sensitive". Nešlo by "case sensitivity" udělat volitelnou? Dokážu si představit užitečnost obojího. Pokud by to byla hromská práce, tak aspoň tady do popisu skriptu uvést, že to je "case sensitive".
- Bylo by možné implicitně doplňovat operand AND, pokud si výslovně nenastavím jiný? Takhle je to docela průďa sjíždět myšem dolů a vzápětí zase nahoru a "lovit" v tom kvantu políček místo, kde jsem skončil...
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
pvo11 wrote:K automatickému tlačítku AND se zatím nikdo nevyjádřil, takže jsem ho tam také zatím nedal.
Lze to interpretovat i tak, že nikdo proti jeho existenci nemá námitek a 100 procent těch, co se k tomu vyjádřili, jeho existenci schvaluje... :D
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
d2-mac mě pochopil naprosto přesně a následně pvo11 též. Rozhodně nejsme vepři.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
som na tom rovnako ako d2-mac
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Je moznost v tomto skripte davat podmienky na nazov aj pomocou wildcard? Alebo regexu? Ak ano, ako? Vdaka
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Myslel som tvoj RSel. Henten highlight nepoznam zatial.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pvo11 wrote: Zjistil jsem, že skript opět umožní vybrat segmenty jen jednou, pak už je tlačítko Select roads neaktivní, protože funkce pro výběr segmentů se nevrátí zpět do skriptu. Tedy stejný problém, co byl před pár týdny.
Zjistil jsem, že na vině není WME, jak ale skript WME Toolbox. Když se vypne, tak výběr segmentů funguje normálně.
aj ja som premyslal co robim zle :) diky za hint
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
otazka na @pvo11. je mozne zistovat ci su segmenty pod JB? pretoze ked si zakliknem "editable only" ocakaval by som ze mi to nevyberie segmenty prekyte Junction Boxom ale teraz to vybera :(
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»