Post by ChoseS
Ad2 mám stále nastavenú najrýchlejšiu trasu
Ad3 presne tak, je to strašne malé písmo (uvažujem o návrate k starej verzii)
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by d2-mac
Verze 3.9.2 pro Android je venku. Na Play ještě není popis změn. Zatím jsem vyzkoušel aktualizaci na tabletu a proběhla bez problému.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Já viditelný jsem, mám povoleno a taky mě to nenabizí :(
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Pár postřehů k novinkám ve verzi 3.9.4.0 pro Android.

Nově se zobrazují menší lízátka u uzavírek. V klientovi to vypadá dobře a detail uzavírky lze i nadále rozkliknout. Červenobílé šrafování na uzavřeném úseku se nadále zobrazuje.
Screenshot_2015-03-12-08-26-59.png
(131.01 KiB) Downloaded 400 times
Při naplánované trase se chvíli před dojezdem do cíle v jeho okolí zobrazí parkoviště. Zřejmě se nabízí nejen zakreslená ve waze ale i z jiných zdrojů (Google ?). Bohužel je to nedotažené protože podle ikony nelze rozeznat parkoviště veřejná, placená a nebo neveřejná.
Screenshot_2015-03-12-08-16-16.png
(119.03 KiB) Downloaded 395 times
Nově (alespoň doufám) se zobrazuje bublina s informací o odeslání příjezdu. Z toho už nadšený nejsem protože na nějakou dobu zakryje aktuální pozici vozidla a kus trasy před ním :( Proč bublina alespoň není průhledná jako panel s informací o čase příjezdu který je umístěný dole uprostřed?
Screenshot_2015-03-12-07-53-37.png
(93.51 KiB) Downloaded 400 times
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by DajtePokoj
S tou čiernou obrazovkou to mám rovnako.
DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by DaV_003
Tohle obcas udela, ale pricitam to nekorektne nactene pozici. Staci chvili pockat, anebo vyp/zap waze.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by dusan2020
ja keby som to mal hodnotiť tak asi takto ...
Funkcie povodne 2-
Funkcie nove 2+
GPS pripojenie predtým 3+
GPS pripojenie teraz 4-

nakoľko tie nové funkcie sú podľa dobré ... aspoň človek nezablúdi tak ľahko a vie čo má hľadať keď musí auto zaparkovať ďalej od cieľa ... ale pripájanie k GPS strach a hrôza ... predtým mi ho pripájalo cca hodinu (ako kedy) teraz cca 2 hodiny. Mali by sa teraz hlavne sústrediť na to aby zrýchlili pripájanie k GPS a dokončili všetky chyby tejto verzie. Hlavne by som bral to pripájanie, aby som nemusel čakať ako ... dlho alebo ho nechával pripájať cez noc, keď ráno potrebujem niekam ísť.
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
GinBook wrote:dusan2020, hledal bych zcela a jenom chybu v zařízení které vlastníš.

Na jakém železe provozuješ Waze?
S tým aký mobil mám alebo nie to nesúvisí, nakoľko GPS navigácia Mapfactor Navigator ma nájde do 30 minút aj v dome. Ale keď ťa to aj napriek tomu zaujíma tak mám Sony Xperia Sola ...
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
S inou áno, ale tú využívam minimálne nakoľko do zahraničia veľmi nechodím. No na Slovensku iba Waze, nakoľko je podľa mňa oveľa lepšia, aj keď pripojenie k GPS jej trvá.
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
petk0 wrote:Problem s GPS FIX riesi zosilenie signalu v kabine auta. Bez neho som jazdil hodiny bez signalu, s nim to chytam do dvoch minut aj na totalnych cinskych smejdoch. Dalej pomaha spustena aplikacia GPS test, najprv pockam na nej kym sa fixne, potom prejdem do waze.

Dnes som testoval 3.9 a ziadna zmena v GPS k horsiemu nieje.
áno do 2 minút nájde aj mne signál, no najskôr mi ho musí nájsť prvýkrát, potom musím vypnúť waze max na pár minút, aby to dokázal.
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)