Post by MajkiiTelini
Ahoj, díky za upozornění. Objížďku jsem ještě trochu upravil a uzavírku prozatím zrušil, než se změny na objížďce promítnou do mapy.

Těch uzavírek je tolik, že to děláme tak trochu automaticky a chyba se bohužel občas stane. Tady za to můžu i já :/
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Pěkné... :o

V JSDI zatím nic není, tak jsem jim to poslal. V editoru jsem zatím jenom povýšil objízdnou trasu kvůli zajištění routingu.
Ty uličky přímo ve Stodě bych nespojoval, pokud to bude opravdu jenom pro autobusy nebo pro místní.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Díky za info. Uzavírka upravena. Dle odkazu na fb grupu bude uzavírka jen pro kamiony do 12t, přičemž ty těžší budou jezdit kyvadlově stavbou. No to jsem zvědav...
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Ahoj, díky za popis. Nemáš asi vždy dobře permalinky, nicméně jsem snad pochopil.

Uzavírky správně nastavíme až po updatu map, jinak by hrozily velké problémy s routingem. Objízdná trasa totiž vede po kategorii "ulice", které by se routing mohl vyhýbat, takže jsem ji povýšil. Až se to dostane do map (ideálně za 2 dny), tak správně nastavíme uzavírky.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message



Post by MajkiiTelini
Ahoj, můžeš prosím uvést permalink https://cs.wikipedia.org/wiki/Permalink do mapového editoru, kterým označíš přesný úsek k uzavření?

Pokud k té uzavírce existují nějaké další informace třeba na městském webu, můžeš je sem také uvést.
Díky.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message