Přesně nechápu o které segmenty by mělo jít, můžeš upřesnit permalinkem? Díky.
Ok, hotovo (snad správně).bkv_ag wrote:O tento směr - z ulice U trati, dolů pod most,MajkiiTelini wrote:Přesně nechápu o které segmenty by mělo jít, můžeš upřesnit permalinkem? Díky.
odbočit doprava na Mikulášskou a podél tram. kolejí směrem na Slovany
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Něco jsem nastavil a nahlásil na JSDI, raději to zkontroluj.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ahoj, díky za upozornění. Objížďku jsem ještě trochu upravil a uzavírku prozatím zrušil, než se změny na objížďce promítnou do mapy.
Těch uzavírek je tolik, že to děláme tak trochu automaticky a chyba se bohužel občas stane. Tady za to můžu i já :/
Těch uzavírek je tolik, že to děláme tak trochu automaticky a chyba se bohužel občas stane. Tady za to můžu i já :/
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Pěkné...
V JSDI zatím nic není, tak jsem jim to poslal. V editoru jsem zatím jenom povýšil objízdnou trasu kvůli zajištění routingu.
Ty uličky přímo ve Stodě bych nespojoval, pokud to bude opravdu jenom pro autobusy nebo pro místní.
V JSDI zatím nic není, tak jsem jim to poslal. V editoru jsem zatím jenom povýšil objízdnou trasu kvůli zajištění routingu.
Ty uličky přímo ve Stodě bych nespojoval, pokud to bude opravdu jenom pro autobusy nebo pro místní.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Díky za info. Uzavírka upravena. Dle odkazu na fb grupu bude uzavírka jen pro kamiony do 12t, přičemž ty těžší budou jezdit kyvadlově stavbou. No to jsem zvědav...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ahoj, díky za popis. Nemáš asi vždy dobře permalinky, nicméně jsem snad pochopil.
Uzavírky správně nastavíme až po updatu map, jinak by hrozily velké problémy s routingem. Objízdná trasa totiž vede po kategorii "ulice", které by se routing mohl vyhýbat, takže jsem ji povýšil. Až se to dostane do map (ideálně za 2 dny), tak správně nastavíme uzavírky.
Uzavírky správně nastavíme až po updatu map, jinak by hrozily velké problémy s routingem. Objízdná trasa totiž vede po kategorii "ulice", které by se routing mohl vyhýbat, takže jsem ji povýšil. Až se to dostane do map (ideálně za 2 dny), tak správně nastavíme uzavírky.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Díky, poslal jsem na JSDI.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ok, nastaveno. Díky za info.
Podle nicku budeš asi místní, tak tě poprosíme o sledování situace
Podle nicku budeš asi místní, tak tě poprosíme o sledování situace
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ahoj, můžeš prosím uvést permalink https://cs.wikipedia.org/wiki/Permalink do mapového editoru, kterým označíš přesný úsek k uzavření?
Pokud k té uzavírce existují nějaké další informace třeba na městském webu, můžeš je sem také uvést.
Díky.
Pokud k té uzavírce existují nějaké další informace třeba na městském webu, můžeš je sem také uvést.
Díky.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)