Uzavřený směr je ve skutečnosti od kruháku ke kolejím.
To je přesně ono..... pokud to bude fungovat i ve waze...vargosz wrote:OK, směr ke kolejím uzavřen... A opačný, tedy ke kruháku otevřen...
Prosím ukončit uzavírku. Po opravě mostu obosměrný provoz obnoven.
https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=17 ... n=14.86733
https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=17 ... n=14.86733
Zdravím, coby nováček mám dotaz ohledně zadávání uzavírek (a doplnění informací o uzavírce). Včera jsem kolem půl šesté odpodle jel v Praze po Jižní spojce směr centrum do nemocnice v Krči. Sjezd https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... s=57819813 ale nebyl označen jako uzavřený, takže navigace šla tudy, ačkoliv se muselo jet objížďkou až na dalším sjezdu. Po cestě jsem to samozřejmně nestihl označit, chtěl jsem to udělat dodatečně doma.
Nejdřív jsem zkusil přímo v editoru mapy, tam je to ale zamčené, pořádně jsem si tedy přečetl vlákno a info na wiki, a jestli jsem to dobře pochopil, tak se uzavírky hlásí přes ten Google formulář? Já to tam zadal včera v cca 19:40, a dle informací na webu to prý bývá do 24 hodin v mapě. Podle webu dopravniinfo.cz jsem tam zadal i datum a čas od - do pro trvání uzavírky. Do dneška do těch 19:40 se to v mapě ale neobjevilo a teď koukám, že už to tam je, ale hlášené jiným uživatelem ve 21:08 a jen jako uzavírka, bez časového omezení.
Jak se tedy má správně hlásit dodatečně zjištěná uzavírka? Zde v tomto vlákně nebo v tom Google formuláři? Nebo je ten formulář jen pro aktivní editory na vyšším levelu?
A ještě podrobnější info o té uzavírce na výše uvedeném permalinku, kdyby to tam někdo chtěl upravit:
Praha, Jižní spojka sjezd na Vídeňskou
26.07.2015 12:00 - 05.08.2015 18:00
neprůjezdná komunikace práce na vodovodním potrubí , havárie vody
Díky za vysvětlení, rád bych to příště zadal správně, aby se to objevilo včas. (Mimochodem, celkem mě zaráží, že zavírka je od 26.7., je to na hodně frekventované silnici, a přesto to nebylo hlášeno?)
Nejdřív jsem zkusil přímo v editoru mapy, tam je to ale zamčené, pořádně jsem si tedy přečetl vlákno a info na wiki, a jestli jsem to dobře pochopil, tak se uzavírky hlásí přes ten Google formulář? Já to tam zadal včera v cca 19:40, a dle informací na webu to prý bývá do 24 hodin v mapě. Podle webu dopravniinfo.cz jsem tam zadal i datum a čas od - do pro trvání uzavírky. Do dneška do těch 19:40 se to v mapě ale neobjevilo a teď koukám, že už to tam je, ale hlášené jiným uživatelem ve 21:08 a jen jako uzavírka, bez časového omezení.
Jak se tedy má správně hlásit dodatečně zjištěná uzavírka? Zde v tomto vlákně nebo v tom Google formuláři? Nebo je ten formulář jen pro aktivní editory na vyšším levelu?
A ještě podrobnější info o té uzavírce na výše uvedeném permalinku, kdyby to tam někdo chtěl upravit:
Praha, Jižní spojka sjezd na Vídeňskou
26.07.2015 12:00 - 05.08.2015 18:00
neprůjezdná komunikace práce na vodovodním potrubí , havárie vody
Díky za vysvětlení, rád bych to příště zadal správně, aby se to objevilo včas. (Mimochodem, celkem mě zaráží, že zavírka je od 26.7., je to na hodně frekventované silnici, a přesto to nebylo hlášeno?)
Uzavírka Bystřice pod Hostýnem
Předmětem stavby je rekonstrukce ul. U Mlékárny v Bystřici pod Hostýnem v úseku od
křižovatky s ul. Meziříčskou až po křižovatku s ulicí Bělidla. Je zde zákaz vjezdu mimo vozidla stavby.
https://www.bystriceph.cz/regenerace-by ... ny/d-15072
Předmětem stavby je rekonstrukce ul. U Mlékárny v Bystřici pod Hostýnem v úseku od
křižovatky s ul. Meziříčskou až po křižovatku s ulicí Bělidla. Je zde zákaz vjezdu mimo vozidla stavby.
https://www.bystriceph.cz/regenerace-by ... ny/d-15072
Nevím kde je chyba. V Tetčicích je stále v Live vidět uzavírka s popisem u lízátek "uzavřeno do 30.11.2014 (JSDI)":
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... 22&zoom=16
těchto segmentů:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,248877012
Dle ÓU Tetčice je uzavírka skutečně do 30.11.2014:
http://www.tetcice.cz/
Pokud v Live naplánuji trasu z Brna do Dukovan s udáním času v 8:00 (pozor, čas není součástí níže uvedeného odkazu - je nutno změnit ručně), nabídne to 1. a 3. trasu přes Tetčice:
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... n=16.19218
Můžete se na to prosím někdo podívat?
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... 22&zoom=16
těchto segmentů:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,248877012
Dle ÓU Tetčice je uzavírka skutečně do 30.11.2014:
http://www.tetcice.cz/
Pokud v Live naplánuji trasu z Brna do Dukovan s udáním času v 8:00 (pozor, čas není součástí níže uvedeného odkazu - je nutno změnit ručně), nabídne to 1. a 3. trasu přes Tetčice:
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... n=16.19218
Můžete se na to prosím někdo podívat?
Díky! Dnes jsem chtěl známému předvést Waze a takto jsem se vypekl
Jinak dělá to v Live zřejmě při všech uzavírkách pokud se zvolí určitý čas, zkoušel jsem to například na Milady Horákové v Brně:
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... n=16.62443
Nedělá to při všech zvolených časech ale jen při některých, například v 1:00 je to v pořádku ale v 2:00 to už jede přes uzavírku
Ještě jedno upřesnění, v pořádku je to pro zadané časy 23:00 až 1:30, pro ostatní to vede přes uzavírky. Je ale možné, že to navíc souvisí s aktuálním časem.
Jinak dělá to v Live zřejmě při všech uzavírkách pokud se zvolí určitý čas, zkoušel jsem to například na Milady Horákové v Brně:
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=16. ... n=16.62443
Nedělá to při všech zvolených časech ale jen při některých, například v 1:00 je to v pořádku ale v 2:00 to už jede přes uzavírku
Ještě jedno upřesnění, v pořádku je to pro zadané časy 23:00 až 1:30, pro ostatní to vede přes uzavírky. Je ale možné, že to navíc souvisí s aktuálním časem.
Zrušeno z tabletu.XmikeSch wrote:Chlapi, tady to normálně jezdí - žádná uzavírka se nekoná
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 8,60276666
Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)