To je i v DI, takže netřeba hlásit sem
Díky za info, uzavírku jsem smazal a segmenty o kousek posunul...
Most je vidět i ze vzduchu...
Most je vidět i ze vzduchu...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Uzavřeno, tyhle informace máme taky, ale když je tam napsáno částečná uzavírka a zúžená vozovka na jeden jízdní pruh, tak jsme to vyhodnotili jako průjezdné...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
To jako že kruhákem se nedá projet ani od Riegrovy(z východu)/Stanové?
Zbylé chybějící uzavírky nemají na routing vliv, protože Riegrova/Nákladní je v editoru zavřena jednosměrně už od pondělka...
Zbylé chybějící uzavírky nemají na routing vliv, protože Riegrova/Nákladní je v editoru zavřena jednosměrně už od pondělka...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ok, doplnil jsem.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Odkaz do mapy byl trochu rozbitý, ale nastaveno, díky.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Uzavírku na 17. listopadu v MB jsem smazal.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Vostrovská v tomto místě uzavřena - oprava kanalizace. Nespecifikováno dokdy. https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=15 ... n=14.36644
Ostatní okolí zůstává jak je v mapě
edit: chybný link
Ostatní okolí zůstává jak je v mapě
edit: chybný link
Jsem to nakonec nahlásil přes formulář. Pokud někdo z Vás dělá i zákazy vzhledem k rekonstrukci tramvajové dopravy Evropská, tak nefungují přejezdy přes koleje nejen v křížení Evropská/Starodejvická, ale i Evropská/U Hadovky, Evropská/Kanadská-Na Vlčovce a Evropská/Gymnasijní. MPMarekPavlik wrote:Vostrovská v tomto místě uzavřena - oprava kanalizace. Nespecifikováno dokdy. https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=15 ... n=14.36644
Ostatní okolí zůstává jak je v mapě
edit: chybný link
V rámci další rekonstrukce vodovodu Na Pískách, Praha 6, byl tento segment:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... t=13682476
dočasně upraven jako jednosměrka směrem od ulice Na Pískách ke Krocínovské. Prosím o úpravu. Nahlásím pak konec uzavírky až to znovu otevřou, ale bude to rozhodně v rámci měsíců (vzhledem k první etapě tak čtyři měsíce).
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... t=13682476
dočasně upraven jako jednosměrka směrem od ulice Na Pískách ke Krocínovské. Prosím o úpravu. Nahlásím pak konec uzavírky až to znovu otevřou, ale bude to rozhodně v rámci měsíců (vzhledem k první etapě tak čtyři měsíce).
Re: [CZ]: Hlášení uzavírek